امتیازدهی به : post

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟ اینکه از پرتکرارترین و البته مهمترین سوالاتی است که بسیاری از افراد فعال در اینستاگرام از ما میپرسند و می خواهند بدانند که چگونه می‌توانند به راحتی این کار را انجام بدهند ما در این مطلب به بررسی آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام و تاثیرات آن در افزایش مخاطبان می پردازیم پس با ما همراه باشید.

یکی از مهمترین مواردی که در افزایش تعداد کاربران و بازدیدکنندگان پیج شما در اینستاگرام تاثیرگذار است یادگیری ترفند های مختلف این برنامه کاربردی و اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام است و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما برای افزایش تعداد بازدید کنندگان پیج و به دست آوردن سطح مناسب به یادگیری ترفندهای اینستاگرام بپردازید.

روش های متعددی برای افزایش بازدید کنندگان پیج اینستاگرام شما وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید به بهترین شکل ممکن از طریق استوری های اینستاگرام خود به کسب درآمد بپردازید.

و اگر می خواهید بدانید که چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟ باید به شما بگوییم که روش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام کار مشکلی نیست همین که تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید می توانید به راحتی این کار را انجام بدهید.

آموزش اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟ برای به دست آوردن اطلاعات لازم راجع به اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام باید از موارد متعددی آگاه شوید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این کار را انجام بدهید برای انجام این کار مراحل زیر را قدم به قدم طی کنید.

  • استوری اینستاگرام خود را آماده کنید

برای اینکه بتوانید لینک مورد نظر خود را به استوری اینستاگرام اضافه کنید اولین مرحله ای که باید پشت سر بگذارید آماده کردن استوری اینستاگرام است.

پس از اینکه تصویر یا ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کردید قسمت استیکر ها بروید و از آن بخش استیکر لینک را انتخاب کنید.

  • لینک به استوری اینستاگرام اضافه کنید

در این مرحله پس از انتخاب استیکر لینک میتوانید لینک مورد نظر خود را به استوری اضافه کنید. برای انجام این کار آدرس کامل را تایپ و بر روی گزینه  Done کلیک کنید.

پس از اینکه این مراحل را انجام دادید، می توانید هر تغییر دیگری را بر روی استوری مورد نظر اعمال کنید، یعنی فیلترها و سایر استیکر ها، بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی سایر موارد مرتبط با اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام بپردازیم‌.

چه افرادی می توانند به استوری اینستاگرام خود لینک اضافه کنند؟

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟ همانطور که در قسمت بالا مراحل مربوط به اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام را مرور کردیم باید پاسخ این سوال را هم بدهیم که چه افرادی می‌توانند به استوری اینستاگرام خود لینک اضافه کنند؟

همانطور که می دانید امکان اضافه کردن لینک به بیو اینستاگرام برای اکانت های مختلف وجود دارد اما اگر بخواهید آن را به استوری اینستاگرام اضافه کنید باید از شرایط خاصی برخوردار باشید.

اما یه خبر خوشحال کننده برای شما داریم و آن این است که دیگر برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام مانند سالها قبل نیازمند تیک آبی یا فالوور های زیاد نیستید اینستاگرام با وسعت بخشیدن به امکانات و قابلیت‌های خود سعی کرده است که سایر کاربران را نیز از این قابلیت کاربردی بهره‌مند کند بنابراین شما هم میتوانید این کار را انجام بدهید و از طریق آن به جذب بازی کنندگان زیادی برای کسب و کار خود بپردازید.

روش استفاده از لینک را به کاربران خود توضیح بدهید

یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود کاربران شما به کسب و کار یا هر چه که به معرفی آن می پردازید اعتماد کنند بی نقص بودن توضیحات شما در استوری های اینستاگرام است.

شما باید بدانید که تنها داشتن یک استوری نمی‌تواند به افزایش تعداد بازی کنندگان شما کمک کند برای انجام این کار شما باید به راهنمایی دقیق کاربران و مخاطبین مختلف بپردازید تا بتوانند به راحتی از امکانات استوری شما استفاده کنند.

قرار دادن یک لینک بدون ارائه توضیحات لازم نمی تواند بازخورد کافی را برای وب سایت شما یا صفحه‌ای که قصد انتقال کاربران به آن را دارید داشته باشد بنابراین در ابتدا سعی کنید که توضیحات خود را از قبل آماده کنید و به صورت خلاصه و کاملاً ساده در اختیار کاربران قرار بدهید با این کار آنها می توانند به راحتی وارد صفحه یا پیج مورد نظر شوند و از امکانات و قابلیت های مختلف استفاده کنند.

برای مثال اگر میخواهید کاربران شما وارد یک وب سایت شوند سعی کنید که اطلاعاتی نظیر صفحه را بالا بکشید یا بر روی لینک کلیک کنید به مشتریان خود ارائه دهید در چنین مواقعی پس از انجام تمامی راهکار ها کم کم متوجه خواهید شد که تا چه اندازه این امر می‌تواند در رضایت کاربران و افزایش بازدید کنندگان تاثیر گذار باشد.

هالک پاسخ سوال چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم را پیدا کردید می توانید به راحتی این کار را انجام بدهید و از ترفند های این برنامه کاربردی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

کلام آخر

چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟ یکی از مهمترین دغدغه هایی که امروزه بسیاری از افراد فعال در حوزه شبکه های اجتماعی دارند استفاده از ترفندهای اینستاگرام است آنها می خواهند بدانند که چگونه می توانند از آنها استفاده کنند و به بهترین شکل ممکن مخاطبین خود را جذب و به آنها خدمات ارائه دهند.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که عوامل مختلفی می تواند تعیین کننده میزان رضایت کاربران می باشد که وارد پیج اینستاگرام شما می شوند اگر بتوانید به درستی خدمات مورد نظر آنها را ارائه دهید احتمال اینکه برای همیشه مشتری شما باقی بمانند بسیار زیاد است.

بنابراین تمام تلاش خود را بکنیم و با ورود به اکانت اینستاگرام و استفاده از بخش استیکرها استیکر لینک را به استوری خود اضافه و آدرس لینک مورد نظر را وارد کنید. با این کار مخاطبین شما می توانند به راحتی وارد صفحه شوند که شما به آنها پیشنهاد داده اید. توجه داشته باشید که حتما راهنمای استفاده از لینک را در استوری خود قرار دهید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran