امتیازدهی به : post

چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟

چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟ این امر یکی از مهمترین دغدغه های افراد است تا بتوانند به واسطه آن تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش دهند‌.

همانطور که می دانید تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی یک امر مشکل و کاملا اصولی است که نیازمند تلاش و پیگیری های هدفمند می باشد. بنابراین اگر قصد پیشرفت و توسعه کسب و کار آنلاین خود را دارید باید به این موضوع توجه داشته باشید و با راهکارهای اضافه کردن شماره تلفن به تبلیغ گوگل آشنا شوید.

بهترین پلتفرم تبلیغات آنلاین

گوگل ادز یکی از مهم ترین پلتفرم های تبلیغات آنلاین در ایران و سایر کشورها است که امروزه افراد زیادی برای آشنایی با مشتریان و تبدیل آنها به خریداران واقعی از آن استفاده می کنند بنابراین می توانیم بگوییم که به صورت کاملا هدفمند تمامی تبلیغات مرتبط با جذب مشتری در این برنامه صورت می گیرد و افراد بسیار زیادی وارد آن می شوند.

وجود افزونه های مختلف در این طرفا به افراد کمک می‌کند تا بتوانند مسیر جذب مشتری و کسب درامد خود را به شکل کاملاً تخصصی طی کنند زمانی که مشتریان شما از میانبرها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند محصولات یا خدمات شما بهترین و موثرترین روش برای جذب آنها محسوب خواهد شد‌.

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین افزونه هایی که به شما امکان برقراری ارتباط با مشتریان را می دهد افزونه کال یا تماس است. با استفاده از آن می‌توانید با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید و آنهایی که نیازمند دریافت خدمات شما هستند را به راحتی جذب کنید.

چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس اضافه کنیم؟ مطمئنا یکی از مهمترین دغدغه های افراد جذب مشتری و تبدیل آنها به خریداران واقعی است بنابراین برای انجام این کار و جذب هدفمند آنها باید تمام تلاشتان را بکنید و به مشتریان مشاوره هدفمند بدهید.

کسانی که در زمینه فروش اینترنتی به فعالیت می پردازند باید بتوانند در تبلیغات خود به بهترین شکل ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان باشند. برای به دست آوردن رضایت آنها راهی جز مشاوره و اقناع ندارید برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن سوالات ایجاد شده در ذهن آنها را پاسخ دهید باید توضیحات لازم را آنطور که باید ارائه کنید.

بسیاری از مشتریان گمان می کنند که وقتی توانایی درج شماره تماس از راه معمول و متداول در ایران را ندارند باید بیخیال تمامی افزونه های لازم شوند.

اما اینطور نیست! شما این توانایی را خواهیم داشت تا با استفاده از اسکریپت شماره تلفن خود را به گوگل اضافه کنید‌. برای اینکه متوجه شوید چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟ در این مطلب از دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ما باشید تا به بررسی این موضوع و ارائه راهکارهای موثر بپردازیم.

چگونگی اضافه کردن شماره تلفن ایران به گوگل ادز

همانطور که می‌دانید گوگل عکس برای اضافه کردن شماره تلفن ایران محدودیت‌هایی قائل است بنابراین شما باید قوانین آن را دور بزنید و از راه های میانبر اقدامات لازم جهت افزودن شماره تلفن ایران به تبلیغ گوگل را انجام دهید. دو روش کلی برای اضافه کردن شماره تلفن ایران به تبلیغ گوگل وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

اسکریپت شماره تماس در گوگل ادز

گوگل به شما این کار را می‌دهد تا بتوانید با استفاده از اسکریپت ها به اعمال تغییرات مختلف در تبلیغات خود بپردازید. با استفاده از اسکریپت ها این توانایی را خواهید داشت تا لیستی از کلمات کلیدی را به گروه‌های تبلیغاتی اضافه کنید.

کار با اسکریپت ها بسیار راحت است همین که کد مورد نظر را وارد کنید توانایی اعمال تغییرات مختلف را خواهید داشت. اگر این سوال برای من شما مطرح شده است که چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تلفن ایران اضافه کنیم؟ می توانید از اسکریپت شماره تماس برای اضافه کردن به تبلیغات استفاده کنید. توجه داشته باشید که قبل از انجام هر کار دیگری کد اسکریپت را در جایی یادداشت و ذخیره کنید‌‌.

پس از کپی اسکریپت شماره تماس خود را به آن اضافه کنید. توجه داشته باشید که شماره تلفن قبلی را پاک و شماره خود را به جای آن اضافه کنید. توجه داشته باشید که شماره تماس شما حتماً ۱۱ رقمی باشد. لازم نیست که کد ایران را قبل از شماره تماس وارد کنید.

در این مرحله اسکریپت شما آماده است! برای ست‌کردن این اسکریپت به اکانت گوگل ادز خود مراجعه و روی گزینهٔ «TOOLS AND SETTINGS» کلیک نمایید. سپس گزینهٔ «Scripts» را در بخش «Bulk Actions» انتخاب کنید.

 استفاده از گوگل ادز ادیتور

یکی دیگر از مهمترین روشهای اضافه کردن شماره تلفن ایران به تبلیغ گوگل استفاده از گوگل ادز ادیتور است‌. گوگل ادز ادیتور یکی از برنامه های رایگان گوگل پلی است چه افرادی امکان را می دهد تا تغییرات مورد نظر خود را به صورت رایگان اعمال کنند.

چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟ برای اضافه کردن شماره تلفن خود از گوگل ادز ادیتور، ابتدا روی گزینهٔ «Shared library» در پنجرهٔ «MANAGE» کلیک کنید. در مرحلهٔ بعد، گزینهٔ «Shared call extensions» را انتخاب کنید.

چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟

در این مرحله، شما باید روی گزینهٔ «Add shared call extension» (در بالای صفحه) کلیک کنید و شماره تماس خود را وارد کنید. شما همچنین می‌توانید شماره تماستان را هم در همین نرم‌افزار، به یکی از کمپین‌ها یا گروه‌های تبلیغاتی خود اضافه کنید.

به‌عنوان مثال، برای اضافه‌کردن شماره تلفن خود به یک  گروه‌ تبلیغاتی، کافی است روی آن کلیک کنید پس از آن گزینهٔ «Ad extensions» سپس گزینهٔ « Call extensions» را در پنجرهٔ «MANAGE» انتخاب نمایید.

نیاز به کسب و کارهای مختلف به اضافه کردن شماره تماس در گوگل ادز

افزونه call یا شماره تماس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و فرصتی را برای آنها فراهم کنید که به راحتی با شما در ارتباط باشند. با استفاده از این افزونه مسیر ارتباط میان شما و مشتریان کوتاه می شود‌.

علاوه بر این میزان هزینه های شما در گوگل ادز کمتر خواهد شد. دلیل آن هم این است که دیگر کاربران بر روی لینک خاصی کلیک نمی کنند و هزینه ای از شما کاسته نمی شود‌. امیدوارم که توانسته باشید پاسخ سوال چگونه به تبلیغ گوگل خود شماره تماس ایران اضافه کنیم؟ را پیدا کرده باشید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran