امتیازدهی به : post

چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟ این یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده است. بنابراین تیم سئو تهران تمام سعی خود را کرده است که در این مطلب به بررسی گوگل مپ و راه های ثبت مکان در آن بپردازد‌‌.

اهمیت ثبت مکان در گوگل مپ

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی همه افراد به دنبال روش هایی هستند تا بتوانند بسیار بهتر به جذب مشتریان بپردازند.

یکی از مهم‌ترین روش هایی که به آنها کمک می کند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان اینترنتی ارائه دهند نمایش آدرس جغرافیایی بر روی نقشه گوگل به همراه کلمات کلیدی است که کاربران به جستجوی آن ها می پردازند این امر می تواند به شرکت ها و مجموعه هایی که به صورت اینترنتی یا حضوری به فعالیت می پردازند کمک بسیار زیادی با کند.

زیرا زمانی که مخاطب شما پس از جستجوی کلمه کلیدی با یک نمایش کامل از سایت شما مواجه می‌شود اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند این است که شما دارای یک مجموعه معتبر هستید؛ این امر باعث افزایش اعتماد و تعهد مشتریان به شما می شود.

چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

 از این رو به شما توصیه می‌کنیم که حتماً برای بهبود ارتقاء کسب و کار خود با موارد مرتبط با ثبت آدرس در گوگل مپ شوید و تا جایی که امکان دارد در این زمینه به فعالیت تخصصی بپردازید.

کارشناسان و متخصصین ای که در زمینه طراحی سایت و سئو به فعالیت می پردازند به مشتریان و کاربران مختلف توصیه می‌کنند که حتماً برای بهبود وضعیت سایت خود تمامی موارد مرتبط با نقشه جغرافیایی را در اختیار کاربران قرار بدهید و اگر می خواهید بدانید که چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟ حتماً تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق این موضوع و روش‌های مختلف ثبت آدرس در گوگل مپ بپردازیم.

آموزش نحوه ثبت مکان در گوگل مپ

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟ یا به دنبال راهکارهای موثر برای افزایش بازدیدکنندگان سایت قدیری و می خواهید از این طریق به ارتقاء سطح شغلی خود بپردازید، باید به شما بگوییم که روش ثبت مکان در گوگل مپ به گونه‌ای است که باید دارای اکانت جیمیل باشید اگر اکانت ایمیل ندارید سعی کنید قبل از ثبت کردن آدرس حتماً یک اکانت جیمیل برای خود بسازید.

پس از آن وارد ادرس  Google maps شوید. پس از ورود به گوگل مپ شهری که در آن زندگی می کنید برای شما به نمایش در می آید اما آدرس دقیق محلی که مد نظر شما است نیازمند جستجو و کلیک کردن از طریق موس است.

برای انجام این کار بهتر است که کمی نقشه را بزرگ کنید و روی آن زوم کنید سپس مکانی را که مد نظر شما است و قصد ثبت کردن آن بر روی گوگل مپ را دارید انتخاب کنید. در قسمت سمت چپ یک منو وجود دارد آن را باز کنید و گزینه add a missing place را انتخاب کنید.

پس از انجام این کار یک مارکر و فرم اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد. پس از آن باید نشانه مارکر را در مکانی که مدنظر شما است قرار بدهید. در قسمت فرم آدرس موقعیت شما به صورت خودکار ثبت میشود.

البته در این زمینه وجود دارد این است که سیستم به صورت خودکار یک آدرس کلی از شما را در فهرست ثبت می‌کند اگر نیازمند ارائه اطلاعات دقیق تر هستید می توانید به بازنویسی اطلاعات و اضافه کردن جزئیات به فهرست بپردازید. فیلمی که باید به تکمیل اطلاعات آن بپردازید شامل موارد زیر است:

  • نام: منظور از این آثار می تواند برند تجاری یا اسم خود شما باشد فرقی نمی‌کند که در این قسمت جدید را وارد کنید. مهم این است که مشتریان شما را با چه نامی می شناسند بهتر است که چه نامی را وارد کنید.
  • دسته بندی: معمولاً در این قسمت زمینه کاری که مشغول به آن هستید را باید به درستی وارد کنید برای مثال یک شرکت تجاری دارید و قصد خود را در گوگل مپ دادی بنابراین باید در این دسته بندی شاخه تجاری را انتخاب کنید.

چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟

  • شماره تلفن: این قسمت جزء مواردی است که سیستم پورت خودکار آن را وارد می کند بنابراین اگر نیازمند ارائه اطلاعات لازم راجع به شماره تماس خود با مشتریان هستید حتما باید شماره های مختلف شرکت را وارد کنید.
  • آدرس اینترنتی وب سایت: در این قسمت باید آدرس اینترنتی (دامنه سایت) خود را وارد کنید.
  • ساعات کاری: یکی دیگر از مهمترین قسمت هایی که در فرم اطلاعات وجود دارد و معمولاً به کامل کردن آن هستید ساعات کاری شرکت یا مجموعه است که در آن مشغول به فعالیت هستید.

پس از وارد کردن اطلاعات در فرم کار شما به اتمام رسیده است اما برای اینکه مطمئن شوید تمامی موارد زیر را به دقت وارد کرد هیچگونه مشکلی در کار وجود ندارد بهتر است که یک بار دیگر به مرور فرم اطلاعات بپردازید.

سپس بر روی گزینه submit کلیک کنید‌. دیگر کار شما تمام شده است و توانسته اید آدرس خود را بر روی گوگل مپ ثبت کنیم به عبارت دیگر پاسخ سوال چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟  یافته اید.

تایید اطلاعات توسط گوگل

پس از اتمام تمامی مراحل ای که در بالا ذکر کردیم باید منتظر بمانید تا این اطلاعات توسط گوگل ثبت شود معمولاً در بازه زمانی ۱۵ روزه فرم اطلاعات شما مورد بررسی قرار میگیرد و با درخواست شما مبنی بر ثبت آدرس در گوگل مپ موافقت می شود.

پس از اینکه موقعیت شما در گوگل مپ ثبت شد و اطلاعات به آدرس ایمیل شما ارسال گردید باید آنها را به صفحه وب سایت خود اضافه کنید و برای این کار هم فقط کافی است که نام شرکت خود را در گوگل سرچ کنید و از قسمت پایین add photos را انتخاب و اطلاعات خود را اضافه کنید.

کلام آخر

امروزه یکی از رایج ترین و پرتکرار ترین سوالاتی که بسیاری از مشتریان از ما می پرسند این است که چگونه مکان خود را در گوگل مپ ثبت کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید به بررسی روش های ثبت آدرس در گوگل مپ بپردازید از موارد لازم ساخت یک اکانت جیمیل و ورود به سایت گوگل مپ است.

پس از انجام مراحل لازم که شامل پر کردن فرم اطلاعات از اطلاعات شما پس از ۱۵ روز توسط اپراتورهای گوگل تایید و این امکان به شما داده می‌شود که تصاویر را به وب‌سایت خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran