5/5 - (2 امتیاز)

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟ یکی از اساسی ترین و مهمترین موضوعاتی است که امروزه تمامی افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی با آن مواجه می‌شوند بنابراین باید پاسخ آن را به درستی بدهیم. در این مطلب از تعمیرآنلاین با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین موضوعاتی که امروزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح می شود بحث متصل کردن گوگل ادز به گوگل آنالیتیکس است. برای انجام این کار یک سری از راهکارهای مشخص وجود دارد که باید به بررسی آنها بپردازید تا به بهترین شکل ممکن این فرایند را به اتمام برسانید. کارشناسان و متخصصین فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی به شما کمک می کند تا در این زمینه بهترین تصمیم رابگیرید.

اما نکته مهمی که  کارشناسان و متخصصین فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی به شما کمک می‌کند تا در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرید اما نکته مهمی که وجود دارد این است که تمام توجه خود را به استفاده اصولی از این دو ابزار اختصاص بدهید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. مسلماً رسیدن به بهترین نتیجه نیازمند بررسی دقیق و اصولی است.

چرا باید گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم یکی از مهمترین مواردی که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند این است که بتواند به کمک یک سری از ابزار کاربردی در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعال باشند و کسب و کار خود را رونق بدهند گوگل ادز و گوگل آنالیتیکس به عنوان دو ابزار دقیق و تحلیلی به شما کمک می‌کنند تا ارزیابی دقیقی از وضعیت کاربران وبسایت خود انجام دهید.

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟

گوگل ادز یکی از مهم‌ترین پلتفرم هایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به بازاریابی و تبلیغات اصولی بپردازید. روش های مختلفی برای تبلیغ در گوگل ادز وجود دارد که یکی از مهمترین آنها تبلیغات کلیکی می‌باشد.

بنابراین با استفاده از فضای فراهم شده این توانایی را خواهید داشت که به درستی تبلیغات خود را ارائه کنید. اما اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که بدانید چرا باید به صورت موازی از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید‌، باید به شما بگویم که گوگل آنالیتیکس با داشتن یک سری از ویژگی های مهم مانند ارزیابی دقیق تجربه مشتریان و صفحات لندینگ نتایج زیر را به شما ارائه می دهد.

  • کدام یک از صفحات لندینگ بهترین و بهترین نرخ پرش را دارد؟

برای بررسی رضایت مشتریان و مشخص می‌کند که کدام قسمت سایت بیشترین و کمترین رضایت را دارد؟

در کدام یک از بخش های سایت کاربران بیشترین زمان را صرف می کنند؟

  • بررسی نرخ پرش صفحات مختلف

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟ یکی از مهمترین سوالاتی است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح می شود دلیل آن هم این است که باید بتوانید به صورت موازی از دو ابزار گوگل ادز و گوگل آنالیتیکس استفاده کنید. یکی از مهمترین مواردی که میتواند در سایت مشتریان تاثیرگذار باشد نرخ پرش صفحات مختلف سایت است. نرخ پرش به معنای ثابت ماندن صفحات در زمان مشخص است.

برای مثال زمانی که یک کاربر وارد یک صفحه از سایت می شود مدت زمان مشخصی می گذرد تا مشخص شود تا چه حد صفحات سایت شما برای آنها به نمایش گذاشته می‌شود و همین دلیل نرخ پرش از مهم ترین مواردی است که می تواند در تجربه کاربری مثبت تأثیرگذار باشد.

از این رو اونجا شما به دنبال به دست آوردن رضایت مشتریان هستید و می خواهید به بهترین شکل ممکن رضایت آنها را جلب کنید باید تا حد زیادی به نرخ پرش توجه کنید.

معمولاً کاربران تمایلی به ماندن در صفحاتی که به صورت مداوم پرش دارند ندارند به همین دلیل صاحبان سایت باید به فکر ثابت کردن صفحات سایت باشند. اگر به این موضوع توجه داشته باشید به مرور زمان شاهد پیشرفت وب‌سایت خود خواهید بود.

  • در کدام بخش از سایت کاربران زمان بیشتری را صرف می‌کنند؟

از مهم ترین و قابل توجه ترین موضوعاتی که گوگل آنالیتیکس به آن می‌پردازد مقدار زمانی است که در یک صفحه یا قسمت مشخص است سایت کاربران وقتی می گذرانند مدت زمان تعیین شده نشان دهنده با ارزشیابی ارزش بودن محتوای آن قسمت از سایت است بنابراین یک صاحب وبسایت باید به این موضوع توجه جدی داشته باشد.

زیرا رضایت کاربران تاثیر بسزایی در درآمد و سطح فروش دارد و اگر صاحب یک سایت نتواند به درستی قسمتهای مختلف آن را چیدمان کند به احتمال زیاد رضایت کاربران سلب خواهد شد.

 اگر می‌خواهید بدانید چگونه گوگل ارز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم باید به این موضوع اشاره کنیم که از مهمترین مواردی که گوگل ‏ads آن غافل شده است.

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟

اما گوگل آنالیتیکس توجه ویژه‌ای به آن دارد بررسی رضایت کاربران از قسمتهای مختلف سایت است از آنجایی که رضایت کاربران می‌توانند تعیین کننده پیشرفته یک وبسایت باشد به شما توصیه می کنیم که حتماً فرایند اتصال گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز را انجام بدهید.

در کدام قسمت از سایت کاربران ترک بیشتری دارند؟

چگونه گوگل ادز را به گوگل آنالیتیکس متصل کنیم؟ برای پاسخ به این سوال یکی از مهمترین موارد دیگری که باید به آن اشاره کنیم میزان رضایت کاربران از صفحات مشخص است. اینکه افراد پس از ورود به یک صفحه خاص به چه دلیل آن را ترک می‌کنند تاثیر بسزایی در میزان رضایت آنها دارد برای مثال ممکن است یک صفحه از سایت شما بیش از سایر صفحات با ترک مشتریان مواجه شده باشد .

گوگل آنالیتیکس به دلیل توجه به این موضوع و بررسی و تحلیل مدت زمان باقی ماندن کاربران در یک صفحه مشخص است که به شما اطلاعات مورد نیاز را ارائه می‌کند تا بتوانید بر اساس آن به عیب‌یابی مشکلات سایت و برطرف کردن آنها بپردازید. توصیه ای که به شما می‌کنیم این است که برای یادگیری نحوه اتصال گوگل آنالیتیکس به گوگل است حتماً کارشناسان متخصص دیجیتال مارکتینگ سئو تهران کمک بگیرید.

ارتقا و پیشرفت کسب و کار با اتصال گوگل ادز به گوگل آنالیتیکس

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم برای پیشرفت و ارتقای کسب و کار خود باید حتماً به استفاده از ابزار اساسی در دیجیتال مارکتینگ بپردازید یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین ابزار هایی که می تواند در پیشرفت کسب و کار شما موثر واقع شود ابزار گوگل آنالیتیکس و گوگل ادز است با استفاده مناسب و ارزان امکان پیشرفت و توسعه کسب و کار به خصوص در حوزه بازاریابی برای شما فراهم خواهد شد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran