اخذ بک لینک با تهیه محتوای خوب

ما در این مقاله قصد داریم تا کاربرد های بک لینک ارزان را به شما توضیح دهیم ، به لینک‌های داخلی به وب سایت شما از دیگر سایت‌ ها بیان می‌ شود. به عبارت دیگر، وقتی که در یک صفحه وب، آدرس وب سایت شما به طور لینک متنی یا تصویری جای داده می‌شود به صورتی که با کلیک روی آن، مخاطب به وب سایت شما انتقال داده شود، آن لینک به صورت یک بک لینک در گمان گرفته می‌ شود.

زمانی که مخاطب عنوانی را در گوگل سرچ می‌کند، ربات‌های گوگل بر اصول لغات کلیدی به سایت‌ های متفاوت رجوع می‌ کنند.
در زمان ارزیابی یک صفحه بواسطه ربات‌ ها، لینک‌ های وجود داشته در آن همچنین مورد ارزیابی قرار گرفته و به صفحات لینک شده همچنین رجوع داده می‌شود و به این صورت از مقاله کاربرد های بک لینک ارزان روش حرکت موتور سرچ گوگل در اینترنت صورت می‌گیرد.

شیوه های بیشتری برای درست کردن بک لینک وجود دارند که در ادامه مقاله کاربرد های بک لینک ارزان به ارزیابی مهم‌ترین و اثرگذار ترین شیوه ها خواهیم پرداخت.نخستین و پر اهمیت ترین شیوه برای گرفتن بک لینک از سایت‌ های دیگر، تهیه محتوای با‌کیفیت و عملکردی است. اگر یک مبتدی هستید.

و خود را در جهان رقابتی و پیچیده سئو فقط حس می‌کنید، اصلاً استرس نداشته باشید به دلیل آن که اگر حتی باتخصص این رشته آشنایی اساسی نداشته باشید، تهیه محتوای سرشار از مطالب تازه و کاربردی به تنهایی می‌ تواند بک لینک‌های بیشتری را برای شما به وجود بیاورد.

اخذ بک لینک با پست‌ مهمان

زمانی که یک وب سایت می‌ پذیرد که مقاله شما را در وب سایت خود جای دهد، به این صورت بوجود آوردن پست مهمان بیان می‌ شود. بر عکس کشور‌ های خارجی، به کار بردن از پست مهمان همچنان در ایران معنای غریبی است و فقط چند سایت محدود فعال در حوزه سئو، پست مهمان بپذیرند.

اکنون سایت‌های بیشتری وجود دارند که دارندگان آن ها توانا به تهیه محتوا برای سایت خود نیستند و با پرداخت هزینه قابل توجهی از شرکت‌های پویا در حوزه طراحی و سئوی سایت برای تهیه محتوا یاری می‌گیرند.در چنین وضعیتی از مقاله کاربرد های بک لینک ارزان اگر شما بتوانید سایت‌ های جدید تأسیس یا با محتوای بی‌کیفیت را بیابید.

ممکن است می‌ توانید صاحبان آن ها را اعتقاد بپذیرند که در برابر تهیه محتوای رایگان برای آن ها، بک لینک‌ هایی را به سایت شما بارگزاری کنند.اگر محتوای تهیه شما شامل مطالب خوبی باشد، اعتقاد دارند که دارندگان سایت‌ها برای قبولی پست شما چندان سخت نیست، به دلیل آن که یک محتوای با کیفیت، اهمیت دادن یک لینک را دارد.

دقت داشته باشید که لینک‌ های وجود داشته در پست مهمان نباید به طور نو فالو باشند. اگر وب‌سایت قبولی پست مهمان، لینک‌ های مقاله شما را نو فالو می‌ کند، نباید به بوجود آوردن پست مهمان در مقاله کاربرد های بک لینک ارزان ادامه دهید.

بک لینک با به کار بردن از لینک‌ های شکسته رقبا

اگر در زمان رجوع کردن به وب سایتی بفهمید که آن سایت به یکی از رقبای شما لینک داده است که دیگر در آن حوزه کار نمی‌کند یا به عللی از دسترس خارج شده است، فقط با یک تماس دوستانه با صاحب سایت می‌ توانید بک لینک به سایت خود را به دربرابر بک لینک وجود داشته درخواست کنید.

همواره به آسانی می‌ توانید مالکان سایت‌ ها را به دربرابر لینک خود با لینک شکسته قانع کنید، به دلیل آن که لینک‌دهی به سایت‌ های نامرتبط، بی اهمیت یا از دسترس خارج شده به اعتبار و رتبه سایت رجوع داده شده همچنین صدمه وارد می‌کند.اکنون به گفته مقاله کاربرد های بک لینک ارزان به کار بردن از لینک‌ های داخلی حتی در بین مبتدیان مختلف گشته است.

به جای جای دادن همه مطالب در یک صفحه، خوب است که مباحث را به مدلی در سایت خود جای دهید که تعاریف یا توضیحات افزودن در صفحات دیگر قرار گرفته و با بوجود آوردن لینک، کاربر را به مطالب مربوط انتقال دهید.به کار بردن از نمودار گرافیکی ریزبینانه و کاربردی که بتواند اطلاعات اساسی و بطور صحیحی را به مخاطبان ارائه دهد.

یکی از شیوه های گرفتن بک لینک است. ممکن است مورد اهمیت قرار گرفتن و به اشتراک‌ گذاری اینفوگرافیک‌ ها حدودا سه برابر دیگر مدل های محتوا می‌ باشد.

گرفتن بک لینک با به کار بردن از پادکست و ویدئو

از آنجایی که خیلی از اشخاص حوصله خواندن مطالب زیادی را ندارند یا در درک بعضی مطالب نوشتاری به خصوص مطالب پیچیده و علمی سبب مشکل می‌شوند، به کار بردن از یک فایل صوتی یا ویدئویی می‌تواند باعث گرفتن بک لینک‌ های بیشتری از سایت‌ های دیگر شود.

وقتی که سایت خود را درست می‌کنید، برای جذب کاربر می‌ توانید در فضا های اجتماعی مثل فیس بوک برای سایت خود تبلیغ نمایید. همینطور می‌ توانید به بیان مقاله کاربرد های بک لینک ارزان از دوستان، آشنایان یا بازاریاب‌های خود تقاضا کنید که دیدگاه مثبتی را درباره محصولات یا فعالیت سایت شما در فضا های اجتماعی درج کنند.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran