عملکرد های سئو

عملکرد یا همان سلوشن،که در مقاله کارشناس سئو در تهران ذکر شده یک نتیجه گیری اساسی از گروه تجربه های دست آمده، مطالعات و اصول وجود داشته است که با انجام گیری آن می توانیم با کارکردی درست تر فعالیت به سئو سایت خود نماییم.که یکی از اساسی ترین و کاربردی ترین مقالات آموختن سئو در وب سایت خدمات سئو است.

20 مورد از خصوصی ترین و پر اهمیت ترین عنلکرد های 2020 سئو را با شما به اشتراک می گذاریم.اضافه بر سر تیتر ها و معرفی کمی که از هر کارکرد خدمات شما ارائه می کنیم، منبعی اصولی تر و متمرکز تر برای هر مدل هم به شما معرفی خواهیم کرد که با رجوع به صفحه مربط آن می توانید بصورت کاملا ریزبینانه، تمام آن چیزی که در سال 2020 در این باره آن موجود است را فرا بگیرید.

سئو 2020 چه اختلافی با سال های قبل دارد؟خب این آشکار است به گفته مقاله کارشناس سئو در تهران که هر اندازه جلو تر برویم، گوگل هم با دقت به ترافیک زیاد تری که جلب می کند، به تصور عرضه الگوریتم هایی می افتد که با استفاده از آن ها بتواند به صورت درست تر و قابل پذیرفتن تر، اسناد وجود دااشته را اعتبار سنجی کرده و با یک صورت دقیق به کاربران خود نشان دهد.

در سال 2020 هم مثل سال های قبل، بعضی تغییرات در الگوریتم های موتور جستجو درست شدت است و براساس آن ها اندازه بیشتری از سایت ها طبق بیان مقاله کارشناس سئو در تهران توسعه چشم گیر خواهند داشت و عده بیشتری هم اساسا متضرر خواهند شد.

سئو در سال 2020 کارکرد کاربر محور بودن خود را به صورت جدی تر و متمرکز تر سبقت گرفت و تلاش بر این شد که در پیش برجسته کردن بعضی الگوریتم ها، شیوه های توسعه تری در خفا به وجود آید تا نتایج به صورت ارگانیک تر و با کیفیت تر به کاربران نشان داده شوند.برای به کار بردن تخصصی از تمام راهکار های 2020، این مقاله کارشناس سئو در تهران را با تمرکز کامل و و تا پایانی ترین کلمه بخوانید.

20 عملکرد بهینه سازی سایت

خب آغاز کنیم به وارسی پر اهمیت ترین معیار های بهینه سازی سایت در سال 2020 که در چند مرحله به صورت اساسی آن ها را خواهیم فهمید ، عنلکرد نخست: گوشی فرندلی شوید.همانگونه که در بخش مقدمه مقاله کارشناس سئو در تهران هم اشاره کردیم، سایت های گوشی فرندلی، در سال 2020 بیشتر به چشم گوگل می آیند.

از آن جایی که بر اساس آمار های بدست آمده اندازه جستجو در گوشی های عمراه بیشتر از دسکتاپ ها بوده، گوگل خود را وظیفه خود دانسته، احترام بخصوص به کاربران گوشی خود بگذارد و با نشان دادن سایت های گوشی به آن ها، با علاقه شوند.
گوشی دارا بودن در سئو 2020 تنها به معنی ریسپانسیو بودن سایت شما نیست.با ما در مقاله ی کارشناس سئو در تهران همراه باشید.

بلکه باید به صورت باشید که تماشا کردن شما در گوشی های همراه هم با سرعت زیاد، هم بدون المان های شلوغ کننده محیط باشد تا کاربر در راحت ترین و زود ترین محیط، بتواند احتیاج خود را به سادگی با گوشی موبایل خود در سایت شما بیابد.mobile friendly tester خود گوگل برای وارسی سایتتان خیلی کاربردی و اطمینان است.

اضافه بر آن amp هم امکانی است که با استفاده از آن می توانید سرعت برگه های سایتتان را در گوشی های موبایل به شدت زیاد کنید.البته پیش از به کار بردن، اول در مورد شیوه کار amp و تنظیمات آن، اساسا مطالعه کنید.سرعت سایت هم که از 2018 برای گوگل یکی از پر اهمیت ترین معیار ها شد و بویژه بین 10 رتبه نخست در هر کیوورد، دقت مختصی اختصاص می یافت.

با استفاده بهینه حجم عکس ا، مینیفای کردن فایل های css و java script، به کار بردن کمتر و استفاده تر از انیمیت های غیر حیاتی و به کار بردن از افزونه های کش، می توانید سرعت سایت خود را به صورت چشم گیری بالا ببرید.سایت gtmetrix عملکرد قابل اعتماد برای تحلیل سرعت سایتتان است.

با رجوع کردن به این سایت، حقیقتا خواهید فهمید که چه المان هایی سبب افت سرعت شما شده اند، نقاط قوتتان در در چه موقعیت هاست، بصور اساسی در این مقاله کارشناس سئو در تهران چه اندازه حجم محتوای بر شماست و وقت لود سایتتان چه اندازه است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام