امتیازدهی به : post

کار آفرینی با سرمایه کم

کار آفرینی فرآیندی است که در آن شخص کار آفرین با استعدادها و علاقه و نبوغ خود تصمیم به نوآوری و تغییرات می کند و محصولات و خدمات جدید به جامعه هدف خود عرضه می کند اما باید بدانیم این کار آفرینی نسبت به نیاز های جامعه باشد و نیازی از نیازهای مختلف جامعه را برطرف سازد.

کار آفرین دارای ایده در ذهن خود است که می خواهد این ایده را به واقعیت تبدیل کرده و پیشرفت و توسعه در مسیر کار آفرینی را به دست آورد  ودر مسیر کار آفرینی تمام مشکلات ، مخاطرات احتمالی حیثیتی و مالی و  اجتماعی موجود را تحمل می کند تا به پیشرفت برسد و تا محصول نهایی دست از کار و تلاش برنمی دارد.

کار آفرین قصد دارد که به بهترین نحو ممکن  با امکاناتی که در اختیار دارد به هدف نهایی دست یابد و در رسیدن به هدف خود از منابع و مواد لازم و نیروی انسانی و سایر دارایی ها با صرف وقت و هزینه  استفاده می کند تا یابد به محصول نهایی دست یابد و از سود و منفعتی که در این کار است هرچه سریع تر  برخوردار شود.

کار آفرینان تمام تلاش خود را می کند تا زودتر به محصول و خدمت نهایی دست یابند تا به راحتی بتوانند نقاط ضعف و قوت را تشخیص داده و نقاط ضعف را تقویت کنند و نقاط قوت را حفظ نمایند ودر جهت پیشرفت پروژه پیش روند.

در روند پیشرفت پروژه کار آفرینان تمام انرژی خود را نگذارند و آن قدر به کار علاقه دارند که سختی راه و زمان طولانی را حس نمی کنند و در این صورت است که مسیر رسیدن به هدف هموار تر می شود.

کار آفرین به آینده کاری که می کند می اندیشد و سپس تصمیم به نوآوری می کند تا آینده ای خوب وبا سود داشته باشد.

کار آفرینی با سرمایه کم

برای بیشتر افراد کار آفرینی مهم ترین اهداف است چون دوست دارند در کاری که دارند رئیس باشند و به کارمندان خود دستور دهند و کار را مدیریت و اداره کنند و خودشان محور کار باشند و برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که در نظر دارند در کار خود تلاش لازم را می کنند .

با سرمایه کم هم می شود به کار آفرینی رسید و کار ی داشته باشید که شما رئیس باشید ،چون هیچ کاری غیر ممکن نیست و آن چه مهم است ایده شماست .

همان قدر که داشتن کسب و کار مستقل خوب است به همان میزان هم سخت و دشوار است و امکان دارد که شما در کسب و کاری که تصمیم به انجام آن دارید به مشکلات و بحران های اقتصادی فراوانی مواجه شوید.

هم چنین کار آفرین ممکن است با استرس و اضطراب مواجه شود چون در کار خود مسئول هر خطایی هستند و آن را برطرف نمایند و ضرر وزیران حاصله را تحمل نمایند.

اما با همه ی این مشکلات اساسی  روی دیگر این است که شما موفق شوید و به درآمد بالایی برسید و بهترین درآمد ی که تا به حال داشته باشید.

کار آفرینان علاوه بر سود و بهره به دنبال اهدافی بالاتر از آن هم هستند و فقط به بدست آوردن پول فکر نمی کنند ولی باید تحمل بالا و منعطف و پر تلاش باشند.

در ایجاد کسب و کار باید نکاتی را رعایت کرد و بعضی از این نکات شامل موارد زیر است :

نیازی از جامعه را برطرف کنند: در کاری که قصد آن کار را کرده اید باید مطمئن باشید که آن کار نیازی از جامعه را برطرف کند و این شغل که با سرمایه کم  در نظر گرفته اید آینده شغلی داشته باشد و بتواند در آینده تقاضا ایجاد کند تا به شما درآمد برسید .

محصول یا خدمتی که ارائه می دهید باید قابلیت به روز رسانی طبق نیاز های جامعه را داشته باشد و این شغل در آینده دور هم برای شما درآمد حاصل نمایید. شما باید با جستجوی شغل های مختلف شغلی را انتخاب نمایید که تقاضای بیشتری داشته باشد و بتواند شما را به درآمد برساند ودر کسب و کارتان موفق کند.

برنامه ریزی: شما باید در کاری که شروع می کنید برنامه ریزی کنید و تمام موارد را درنظر بگیرید و تصمیم به کار آفرینی کنید.

ازجمله مواردی که باید به آن دقت شود: میزان درآمد احتمالی که دقیق و حساب شده است،میزان سود دهی در این کار آفرینی،مشکلات مخاطرات احتمالی .

شما باید در برنامه ریزی خود گام های کوتاه بردارید و برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشید و ابتدا بر روی برنامه ریزی کوتاه مدت تمرکز کرده و آن را انجام دهید و سپس نوبت به برنامه‌ریزی بلند مدت است و باید آن را هم چک کنید تا به اهداف آن برسید ودر صورت لزوم آن را به روز رسانی کنید تا با اهداف کوتاه مدت منافی نداشته باشد.

قیمت گذاری مناسب:

شما باید قیمت محصول و خدمت خود را طوری تنظیم نمایید که متناسب با آن محصول و خدمت باشد و تقاضا ایجاد کند و مشتری را راضی کند و جذب کند.

توجه به مشتری

مراحل کار آفرینی با سرمایه کم

ایده ای را که پر سود است تشخیص دهید و آن را به انجام برسانید.

اعتبار سنجی ایده ای که شما در نظر دارید.

به دست آوردن شریک و کسی که شما را در این کسب و کار همراهی کند .

سرمایه در نظر بگیرید و سرمایه به دست آورید و از روش های مختلف نظیر جذب سرمایه گذار و گرفتن وام می توانید سرمایه جذب کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran