امتیازدهی به : post

کرنر استون چیست؟ نکات طلایی محتوای بنیادین cornerstone

کرنر استون چیست؟ نکات طلایی محتوای بنیادین cornerstone اگر شما هم به دنبال پاسخ این فعال هستید و می‌خواهید بهبود سئو وب سایت خود کمک کنیم از آژانس دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ما همراه باشید.

کرنر استون چیست؟

یکی از مهمترین تکنیک های سئو داخلی که امروزه توسط بسیاری از سئو کاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد؛ تکنیک کرنر استون است. با استفاده از این تکنیک کاربردی این توانایی را خواهید داشت تا وب سایت خود را به بهترین شکل ممکن ارتقاء ببخشید.

کرنر استون چیست؟ کرنر استون یا سنگ سه گوش که در گذشته برای ساخت اهرام مصر از آن استفاده می  شد. امروزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ به معنایی محتوای بنیادین است بسیاری از افراد هنوز نمی دانند کرنر استون چیست؟

کرنر استون چیست؟

نکات طلایی محتوای بنیادین cornerstone شامل چه مواردی است؟ به همین دلیل سعی می کنیم که در این مطلب شما را با ساختار این محتوا و دلیل اهمیت آن در وردپرس آشنا کنیم.

یکی از جدیدترین تکنیک هایی که امروزه به سیستم yoast وردپرس اضافه شده است، قابلیت انتخاب محتوای بنیادین یا کرنر استون در وبسایت است. همان طور که می دانید امروزه وب سایت های مختلف برای بازاریابی محتوا و برقراری ارتباط موثر با مشتریان خود به ارائه یک سری از محتوا های کلیدی می پردازند تا به واسطه آنها کسب و کار خود را بهتر معرفی کنند.

اهمیت کرنر استون چیست؟

کرنر استون به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که باعث میشود موتورهای جستجو رد و نشانی درستی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین محتوای سایت شما داشته باشند کمک بسیار زیادی به ارتقاء سطح کیفی وب سایت شما می کند .

از آنجایی که کرنر استون به عنوان فاکتور سئو داخلی برای وب سایت شما محسوب می شود باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشید و سعی کنید سئو سایت خود را با استفاده از این تکنیک بهبود بخشید.

ویژگی محتوای کرنر استون چیست؟

محتوای کرنر رستوران یا محتوای بنیادین به عنوان اصلی ترین پایه های یک وب سایت نقش مهمی در پذیرش توسط موتورهای جستجوی گوگل دارند. به همین دلیل باید با نحوه استفاده و کاربرد آن آنها برای سئو سایت آشنا شوید تا بتوانید  معرفی مناسب تری از نحوه فعالیت خود داشته باشید. از ویژگی های مهم و قابل توجه آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محتوای پایه و اساسی سایر محتواهای سایت است.
  • موضوع آن برای مخاطبین بسیار جذاب است.
  • از برجسته ترین و پر جستجو ترین کلمات کلیدی است.
  • وجود آن برای تکمیل سایر محتواهای وب‌سایت ضروری است.

تصور کنید که من می خواهم برای تکمیل مقالات سئو تکنیکال و فنی وبسایت خود به ارائه یک سری از کلمات کلیدی مهم و محتوای اصولی بپردازم. در این زمینه عناوین و موضوعات مختلفی وجود دارند که مخاطبان و کاربران می‌توانند به جستجوی آنها بپردازند.

بنابراین ضرورت این موضوع از هر زمان دیگری برای شما مهم تر خواهد بود زیرا ۳ و فنی و تکنیکال یکی از مفاهیم اصلی در حوزه دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود و ما به عنوان آژانس سئو باید بتوانیم مقالات مناسبی را در این زمینه به مخاطبین خود ارائه کنیم

حال این سوال مطرح می شود که محتوای کرنر استون یا محتوای بنیادین سئو فنی و تکنیکال سایت چه خواهد بود؟ بررسی این موضوع و تشخیص محتوای بنیادین سایت بر عهده سه کاره متخصص است بنابراین اگر در این زمینه تجربه و مهارت کافی ندارید؛ سعی کنید که از کارشناسان متخصص و حرفه ای مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران کمک بگیرید‌.

محتوای کرنر استون در وردپرس

کرنر استون چیست؟ نکات طلایی محتوای بنیادین cornerstone؛ یکی از مهمترین سوالاتی که در این حوزه مطرح می شود این است که کرنر استون چگونه می تواند در وردپرس به کمک ما بیاید. در پاسخ باید بگوییم که کرنر استون به عنوان یک قابلیت و تکنیک جدید در سئو در یک کادر مجزا در قسمت پایینی وردپرس قرار دارد.

بنابراین می توانید با انتخاب محتوای اصلی و بنیادین؛ به اضافه کردن محتوای مورد نظر بپردازید. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که با فعال کردن گزینه یواست سئو می توانند در زمینه بهینه سازی سایت عملکرد عالی داشته باشند.

کرنر استون چیست؟

اما اینگونه نیست هنگامی که از قابلیت و تکنیک کرنر استون استفاده می‌کنید به‌نوعی دارید به خودتان و هشدار می‌دهید که این محتواها اصلی‌ترین و مهم‌ترین مقالات سایت شما هستند.

ویژگی های برجسته مقالات کرنر استون به افراد این امکان را می‌دهد تا بتوانند برای بهبود وضعیت سایت خود بهتر عمل کنند هنگامی که از آنها استفاده می کنید می توانید به مقالات مهم خود لینک داخلی بدهید.

انتخاب محتوا های بنیادین

انتخاب محتوای بنیادین در وبسایت شما ارزش و اهمیت فوق‌العاده بالایی دارد. اگر بتوانید در این زمینه بهترین انتخاب را داشته باشید و از میان مقالات متعدد محتوای کرنر استون را انتخاب کنید، مطمئن می توانید یک نشانی مناسب به کاربران و سایر مخاطبین بدهید تا از نحوه فعالیت و اصلی‌ترین محتوا های شما آگاهی پیدا کنند.

بهترین آژانس سئو در تهران

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات ۳ و به شما کمک می‌کند تا بسیار بهتر از قابلیت کرنر استون برای افزایش کاربران سایت خود استفاده کنید علاوه بر این اگر نمی دانید کرنر استون چیست؟

نکات طلایی محتوای بنیادین cornerstone شامل چه مواردی است؟ می توانید از کارشناسان و متخصصین مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران کمک بگیرید. ارائه مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین محتوا یا محتوای بنیادین بر عهده سئوکاران حرفه‌ای مجموعه ما است. پس با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran