امتیازدهی به : post

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟ کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟ از جمله مهمترین سوالاتی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح می‌شود؛ پیدا کردن بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی است‌.

مطمئنا یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران سایت و تولیدکنندگان محتوا ارائه بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی به کاربران است، بنابراین اگر شما هم در این زمینه نیازمند کسب اطلاعات لازم هستید؛ در این مطلب از سری مطالب دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم.

کلمه کلیدی چیست؟

کلمه کلیدی به عنوان ساختار و هسته اصلی محتوای وب سایت کمک بسیار زیادی به جذب کاربران و مشتریان اینترنتی می کند بنابراین باید به این موضوع بیش از سایر اصول سئو اهمیت بدهید.

اگر قصد پیشرفت در فضای وب و دیده شدن صفحات مختلف خود را دارید باید تلاش کنید تا در زمینه جستجوی کلمات کلیدی بهترین و مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.

 زیرا کاربران اینترنتی هر روز به دنبال یک موضوع هستند و اگر در این زمینه دانش و تجربه تخصصی نداشته باشید و از کلمات کلیدی ترند و به روز آگاه نباشید؛ به هیچ عنوان نمی توانید در این زمینه پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

به همین دلیل گوگل برای افزایش رضایت کاربران و همچنین مدیران سایت الگوریتم کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار داده است.

با استفاده از این الگوریتم و تایپ کلمه مورد نظر کلمات کلیدی مرتبط که بیشترین جستجو را دارند برای شما نمایش داده می شوند بنابراین می توانید با انتخاب این کلمات و تولید محتوای مرتبط به جذب کاربران اینترنتی مختلف بپردازید.

سیستم  کلمه کلیدی پیشنهادی چه کمکی به کاربران می کند؟

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟ معمولاً کاربران اینترنتی و کسانی که به دنبال یک عبارت خاص می گردند از گوگل در این زمینه کمک می گیرند بنابراین پس از جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر صفحات مختلف برای آنها به نمایش در می آیند.

اما گوگل برای بهبود تجربه کاربری سعی می کند که پس از جستجو و تایپ اولین کلمه عبارات کلیدی رایج را برای کاربران به نمایش دربیاورد با این حساب به جای اینکه آنها به دنبال بهترین جمله در گوگل باشند می‌توانند از کلمات کلیدی پیشنهادی استفاده کنند .

این امر نه تنها می تواند باعث افزایش رضایت کاربران شود بلکه برای مدیران وب سایت و کسانی که به دنبال افزایش بازدیدکنندگان سایت خود هستند نیز مفید واقع خواهد شد.

تکمیل خودکار گوگل چیست؟

تکمیل خودکار گوگل یک قسمت از الگوریتم کلمه کلیدی پیشنهادی توسط گوگل است. با استفاده از این تکنیک کاربران مختلف پس از جستجوی عبارت و حتی با اشتباه وارد کردن کلمه کلیدی به صورت خودکار با صفحاتی مواجه می‌شوند که به دنبال مشاهده آن ها هستند.

بنابراین می‌توانیم بگوییم نمایش خودکار کلمات کلیدی با استفاده از این الگوریتم کمک زیادی به پیدا کردن کلمات کلیدی توسط کاربران می کند‌.

چگونه از جستجوی خودکار گوگل استفاده کنیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه باید عزیزم جستجوی خودکار گوگل استفاده کنید باید وارد نوار ابزار جستجو در گوگل شوید سپس با وارد کردن کلمه کلیدی با عبارت مختلفی مواجه می شوید که یا قبلا آنها را خودتان وارد کرده اید یا گوگل به شما پیشنهاد داده است‌.

بنابراین تمامی این موارد توسط الگوریتم جستجوی خودکار گوگل انجام می شود‌ این امر کمک بسیار زیادی به دیده شدن سایت شما توسط کاربران اینترنتی می کند.

عوامل تاثیر گذار در ماهیت پیشنهادات گوگل

خوب است که بدانید عوامل متعددی می تواند در ماهیت پیشنهادات گوگل تاثیر بگذارد. در ادامه به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

  • فرکانس جستجو⬅️ این فاکتور به میزان جستجوی یک کلمه کلیدی توسط شما اشاره می کند در واقع هر چه یک کلمه را بیشتر سرچ کرده باشید؛ بیشتر به عنوان کلمه پیشنهادی برای شما به نمایش در می آید.
  • تاریخچه جستجوی کاربر⬅️ گوگل در تلاش است تا پیشنهاد کلمات کلیدی را بر اساس تاریخچه جستجوی کاربر تنظیم کند به خصوص اگر با حساب کاربری وارد شده باشد. این امر شاید بتواند تاثیر بیشتری در رضایت کاربران داشته باشد.
  • موقعیت مکانی⬅️ یکی دیگر از عوامل مهمی که در ماهیت نمایش کلمات کلیدی تاثیر می گذارد موقعیت مکانی کاربران است. بر اساس الگوریتم های جدید گوگل موقعیت محلی تاثیر بسیار زیادی در جستجو و نمایش صفحات وب دارد.
  • برخی از عبارات جستجو حتی با آمار پایین هم در صفحات بالا برای شما به نمایش در می آیند.

تفاوت زبان در جستجوی کلمات کلیدی پیشنهادی

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟  همانطور که در پاسخ به این سوال اشاره کردیم کلمات پیشنهادی گوگل یکسری از کلمات مهمی هستند که بر اساس تاریخچه جستجو کاربر و الگوریتم کلمه‌ی کلیدی پیشنهادی به آنها ارائه می شوند.

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟

هر چه در این زمینه کلمات جستجو شده توسط شما به تاریخچه جستجو نزدیک‌تر باشد کلمات نمایش داده هم به این موضوع مرتبط خواهد بود.

 اما یک نکته مهم که در این زمینه وجود دارد و بسیاری از افراد راجع به آن از ما سوال می پرسند این است که آیا کلمات پیشنهادی گوگل بر اساس زبانهای مختلف متفاوت خواهد بود یا خیر؟

در پاسخ باید بگوییم که بله کلمات پیشنهادی گوگل بر اساس زبان تنظیم شده متفاوت خواهد بود. بنابراین پس از جستجوی عبارت یا کلمه کلیدی می توانید با مواردی مواجه شوید که بر اساس زبان جستجو است.

دستورالعمل تکمیل خودکار گوگل چیست؟

کلمات پیشنهادی گوگل چیست؟ google suggests چه ویژگی دارد؟ بر اساس دستورالعمل تکمیل خودکار گوگل برخی از کلمات در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود. این کلمات شامل موارد زیر می باشد:

  • کلمات کلیدی خشونت آمیز و مبتذل برخلاف خط مشی گوگل هستند بنابراین برای کاربران به نمایش درنمی‌آیند.
  • هر کلمه‌ای که باعث ایجاد تنفر و مشوق اعمال تنفر آمیز باشد.
  • پیش بینی های خطرناک می تواند برای انسانها و حیوانات آسیب زا باشد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran