امتیازدهی به : post

کلود فلر و بهبود عملکرد سایت

اگر به دنبال کسب امنیت برای وب سایت خود هستید. قطعا نرم افزار کلود فلر (cludeflar) بهترین گزینه برای شما است. به طور کلی این نرم افزار برای وب سایت شما امنیت لازم را فراهم می کند.

در صورتی که سایت روی کلود فلر باشد حدود ۴۰٪  سرعت بارگذاری بالاتری خواهد داشت. ۶۰٪ از پهنای باند کمتری استفاده خواهد کرد. و حدود ۶۵٪ از میزان درخواست هایش کاسته خواهد شد. هدف اساسی کلود فلر فراهم کردن امنیت بیشتر برای وب سایت ها است. به عبارتی دیگر این نرم افزار به ارائه سرویس cdn با امکانات بیشتر می پردازد.

قبل از اهمیت یافتن نرم افزار  کلود فلر، کنترل موارد امنیتی وب سایت ها به وسیله باکس های اختصاصی مانند بالاتسرها، لود،فایروال ها و سایر سایر راهبردهای بهینه سازی صورت می گرفت.

اکثر وبمسترها توان هزینه های بالا ونگهداری از این باکس های اختصاصی را نداشتند. اما کلود فلربا قدرت عملکرد بالای خود کلیه فعالیت ها خود را ارائه می دهد.

کلود فلر با دارا بودن بیش از ۳۲ دیتا سنتر در میان وب سرور و سایت قرار می گیرد‌. در صورتی که کاربری درخواست صفحه وب بدهد. درخواست او توسط کلود فلر پاسخ داده می شود نه سرور اصلی، بنابراین حجم عظیم اطلاعات تبادل شده بر روی شبکه clude flare قرار خواهد گرفت.

سرعت بارگذاری بالای سایت با کلود فلر

هنگامی که محتوای استاتیک وب سایتتان بر روی سرویس کلود فلر قرار می گیرد سرعت بارگذاری سایت افزایش می یابد و بازدیدکنندگان زمان کمتری را برای لود شدن سایت انتظار می کشند. محتوای استاتیک قسمتی از یک صفحه وب سایت است که معمولا هیچ تغییری نمی کند.

مسلما کاربران از انتظار کشیدن برای  لود شدن یک وب سایت بیزارند. به همین دلیل اکثر کاربران برای باز شدن چنین سایت هایی صبر نمی کنند و سریعا از صفحه خارج می شوند.

اما با استفاده از سرویس کلود فلر این مشکل حل می شود و به این ترتیب میزان بازدید کنندگان سایت به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت. و مطمئنا زمان زیادی را در سایت شما خواهند گذراند و از محتوای بارگذاری شده در سایت استفاده خواهند کرد.

جالب است بدانید که سرویس کلود فلر به دلیل تراکم جغرافیایی بالا زمان بارگذاری و لود شدن سایت را برای بازدیدکنندگان تا جایی که امکان دارد کاهش می دهد.

کلود فلر و سازگاری بالای آن

قدرت سازگاری کلود فلر بسیار بالا است و این مورد باعث می شود مه محتوای داینامیک سایت شما به صورت مداوم در حال به روز رسانی باشد. و همچنین عملیات caching هیچ گونه تاثیری بر آن ها نداشته باشد‌.

کلود فلر مناسب ترین سرویس برای پلاگین هایی مانند caching در برنامه هایی مانند وردپرس و جوملا می باشد. در صورتی که بیشتر افزونه ها به بهینه سازی سرور و پایگاه داده ها می پردازند. کلود فلر در سطح شبکه بهینه سازی را انجام می دهد و به صورت کلی در تمامی وب سایت ها موجود است‌.

اگر در حال ساخت یک وب سایت هستید یا قصد ویرایش آن ها را دارید و یا اگر می خواهید به رفرش کردن اطلاعات خود در سرویس کلود فلر بپردازید. می توانید از طریق پنل کاربری خود این کار را انجام دهید.

جدا سازی بازدیدکنندگان توسط کلود فلر

از مزیت های مهم کلود فلر غربالگری و جدا کردن بازدیدکنندگان واقعی از ربات ها است. این سرویس تمامی قابلیت های لازم برای مقابله با حملات ddos را دارد و با استفاده از شبکه anycast این فرایند را به صورت مطلوبی انجام می دهد‌.

در واقع سرویس کلود فلر تمامی تلاش خود را می کند که بازدیدهای سایت توسط کاربران واقعی انجام شود نه ربات ها، و در صورتی که مورد حمله قرار بگیرد. تمامی ترافیک را به سرور اصلی منتقل می کند.

کلود فلر و ارائه گواهی SSL

کلود فلر به عنوان یک سرویس قدرتمند امکان برقراری یک ارتباط رمز گذاری شده و امن را به واسطه ارائه گواهی SSL فراهم می کند. این مزیت در قسمت رایگان سرویس کلود فلر وجود ندارد.

سهولت در راه اندازی

برای راه اندازی کلود فلر به پیکربندی خاصی نیاز نیست و تنها با ثبت نام در سایت آن و تغییر dns دامنه خودتان به dns  دامنه کلود فلر تمامی محتوای سایت شما توسط پسوندهای مختص به کلود فلر آغاز خواهد شد‌. و همچنین در هر زمانی که تمایل داشته باشید امکان غیر فعال سازی آن وجود دارد .

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran