امتیازدهی به : post

هفت فرصت مهم و اصلی گرفتن مدارک بین المللی

هفت فرصت مهم و اصلی گرفتن گواهینامه تحصیلی بین المللی مربوط و دارای اعتبار تخصصی بین المللی را به شما شرح می دهیم. مفهوم از گواهینامه، عناوین یا مدرک تخصصی در ادامه این مطلب، در نظر گرفتن اعتبار و ارتباط آن می باشد.

1– یک گواهینامه تخصصی می تواند میزان پذیرفتن قبولی از امنیت شغلی را برای شما به دنبال داشته باشد.

2– یک گواهینامه تخصصی می تواند راه شما را برای تبدیل شدن به یک مشاور مستقل و با تجربه باز نماید.

3– یک گواهینامه تخصصی می تواند حداقل اطلاع و دانش استاندارد یک حوزه حرفه ای را برای شما بوجود آورد.

4–  یک گواهینامه تخصصی می تواند شما را به شبکه ای از افراد حرفه ای و متخصص شما متصل نماید.

5– یک گواهینامه تخصصی می تواند نقطه شروع یک تغییر شغلی مناسب در زندگی شما باشد.

6– یک گواهینامه تخصصی می تواند پلکان رشد شغلی ای را که سازمان برای شما بوجود نمی آورد، را پیش پای شما جای دهد.

7– یک گواهینامه تخصصی یقینا می تواند مهارت های شما را بهبود بخشد.

دریافت گواهینامه های تخصصی چگونه است

دقت به فعل “می تواند” در فوایدی که برشمرده شد، مشخص از آن است که دستیابی به فواید عینی و مزایای ملموس گرفتن یک گواهینامه تحصیلی بین المللی در زندگی تخصصی ای شما تا حد کثیری در دست خود شماست. چه پیش و چه پس از ورود به جهان گواهینامه های تخصصی، راه شغلی یک فرد بواسطه خود او درست می شده و خواهد شد.

آنچه که گواهینامه تحصیلی بین المللی در این میان برای شما صورت می دهند، بالا بردن شتاب حرکتتان می باشند به شرط آنکه به طور صحیح و در وقت و شرایط درست انتخاب شوند. در ادامه به چند مدل عینی از انتخاب های صحیح و پیشرفت راه شغلی با گزینش مدارک تخصصی مرتبط و معتبر اشاره می نماییم :

– یک دارنده گواهینامه تحصیلی بین المللی PMP در واحد IT یک سازمان عظیم می تواند با گرفتن مدرک ITIL (مدیریت خدمات بر اصول فناوری اطلاعات) به اعتبار، علم و درک خوب تری در حیطه پردازش های فناوری اطلاعات و مدیریت پروژه های این حیطه دست یابد.

– یک برنامه نویس نرم افزار متخصص در هر یک از بستر ها و زبان های C++ ،Visual Basic، Java، Oracle و مانند آن ها که علاقه مند به پیشرفت شغلی به رتبه مدیر واحد توسعه نرم افزار است می تواند با گرفتن گواهینامه تحصیلی بین المللی ACP راه خود را زود تر و مطمئن تر بپیماید.

– یک دارنده مدرک PMP که در پروژه های عظیم و طرح های توسعه عظیم اشتغال به کار دارد می تواند با گرفتن مدرک PgMP (مدیر طرح و برنامه) یک قدم بزرگ رو به جلو بردارد و از چگونگی اداره کردن چالش های جلو رو در این طرح ها اطلاع یابد.

– مدیر ارشد یک سازمان پروژه محور می تواند با گرفتن مدرک PfMP (مدیریت پورتفولیو)، درک و فهم خوب تری از زوایای مدیریتی و پردازش های اداره سبد پروژه ها و طرح های سازمان دست یابد.

– یک کارشناس فعال در حیطه طراحی پردازش ها، نظام و روال های سازمان، می تواند با گرفتن مدرک IIBA-CABAP یا PMI-PBA یاری شایانی به پیشبرد پروژه های تأمین احتیاج های سازمان در قالب عملکرد های تکنولوژیک نماید.

– یک دارنده گواهینامه تحصیلی بین المللی PMP (دارای اعتبار مدرک مدیریت پروژه در دنیا) می تواند با گرفتن مدرک PRINCE2 با زوایا و عملکرد های دیگری از تخصص مدیریت پروژه آشنا شوند و با یقین بیشتری در این راه قدم بردارد.در آخر این مطلب لازم به گفتن است که خواسته یا ناخواسته ما هم پا به جهان مدارک تخصصی گذاشته ایم.

و اگر هوشمندانه به نیمه پر لیوان نگاهی بیندازیم فرصت های زیاد تری برای بوجود آوردن یک برنامه توسعه راه شغلی پیش روی ما جای می گیرد. موقعیت آینده و شیوه سفارشی سازی این راه با یاری گزینه های مذکور و بر اصول علایق، سلایق، فرصت ها، تهدید و نقاط ضعف و قوت هر کدام از شما، از همین حال و  با یاری شما رقم خواهد خورد.

Urbana, Illinois, April 17, 2016 – Students are out on the Quad lawn of the University of Illinois college campus in Urbana Champaign

این مدارک در چه حوزه هایی است و چه حیطه هایی را برای من پدید خواهد آمد

دوره های برگزار شده بواسطه سئو تهران در حوزه های IT , مدیریت پروژه و بازرگانی هستند . پس از گذراندن این دوره و گرفتن مدرک هم می توانید برای پیشرفت شغلی خود در ایران از آن ها در رزومه ی خود به کار ببرید . هم می توانید برای ویزای نیروی کار حرفه ای در هر یک از کشور های خارجی دیگر مانند کانادا ، آلمان ، سوئد و… از این مدارک تخصصی بین المللی بهره بگیرید.

آیا خود می توانم در این امتحان ها ثبت نام کنم؟بله شما می توانید با رجوع کردن به سایت شرکت سئو تهران به طور حضوری در یا به طور آنلاین برای ثبت نام در امتحان اقدام کنید . خدماتی که شرکت سئو تهران صورت می دهد در حقیقت ثبت نام برای شما با مستر کارت و گرفتن پول به طور ریال است که برای دادن سرویس خوب تر به شما در گمان گرفته شده است.

آیا پذیرفتن من در آزمون گواهینامه تحصیلی بین المللی تخصصی تضمینی است ؟بله ، قیمت امتحان و هزینه ی تدریس از شما جداگانه گرفته می شود. به گونه ای که نتوانید در این آزمون ها بعد از تدریس ما موفق شوید ، بخش هزینه ی تدریس که زیاد ترین قسمت قیمت این دوره را دارا می شود به شما بازگردانده می شود.

سایت سئو تهران با ارائه ی گواهینامه تحصیلی بین المللی که این گواهی نامه را طی ارتباطات خود با موسساتی که در کشودر های استرالیا و انگلستان دارد ،در صنعت مدارک بین المللی انقلابی را به وجود آورد ، چون اکثر این مدارک در کشور ایران تاثیری نداشت.

و یا در کشور های محدودی دارای اعتبار بود که این مسائل بر خلاف حوزه ی کاری سئو تهران می باشد چون مدرکی که این سایت به شما ارئه می دهد دارای اعتبار در تکثر کشور های فعال می باشد.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“

پشتیبانی سایت

اداره پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام