امتیازدهی به : post

10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی

10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی در این مطلب از سری مقالات دیجیتال مارکتینگ سئو تهران مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد اگر شما هم می خواهید کمپین تبلیغاتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید بهتر است که تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اهمیت تبلیغات در کسب و کار

تبلیغات به عنوان فرزند کسب و کار شما زاییده آن است و باید از ابتدا تا انتها به رشد و ارتقای آن توجه داشته باشید در صورتی که برای کسب و کار خود هیچ هدفی در نظر نگیرید به احتمال زیاد باید منتظر از بین رفتن آن باشید.

متاسفانه بسیاری از افراد نسبت به موضوع تبلیغات نگاه تخصصی ندارند؛ این امر می‌تواند تاریخ انقضای کسب و کار آنها را نزدیک کند و برای همیشه آن را به سمت نابودی بکشاند. 10  نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا پس از تعیین اهداف کسب و کار زمینه های تبلیغ را برای آن را فراهم سازید‌.

10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی

اما پیش از هر چیزی باید در تعیین هدف کسب و کار و مشخص کردن و سلسله مراتب آن نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید. در این زمینه حتماً از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید.

نکات اساسی در تعیین اهداف کسب و کار

امروزه افراد به مشاغلی که برای تبلیغات خود ارزش زیادی قائل نیستند توجه نمی کنند بنابراین اگر شما هم میخواهید در بازار آپارات رقابت جایی داشته باشید و بتوانید به روز و ارتباط برند خود کمک کنید حتماً باید نسبت به تبلیغات و تعیین اهداف کسب و کار توجه جدی داشته باشید برای مشخص کردن اهداف هر فعالیتی در ابتدا باید آن را جدی بگیرید.

 سپس با مشخص کردن زمینه های مختلف و هدفی که باید در نظر بگیرید آن را با جدیت بیشتری ادامه دهید. تعیین اهداف کسب و کارهای مختلف با یکدیگر متفاوت است.

بنابراین شما به هیچ عنوان نمی توانید اهداف یک فعالیت مشخص را برای پیشبرد فعالیت های کسب و کار خود انتخاب کنید.

برای تعیین هدف های اولیه در ابتدا باید یک ارزیابی دقیق از میزان سرمایه و جایگاه مورد انتظار انجام بدهید. این امر می تواند در تعیین اهداف بعدی به شما کمک کند. بنابراین سعی کنید نکات زیر را برای تعیین اهداف جدی بگیرید. علاوه بر این 10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی نیز می تواند از این فاکتورهای اساسی تاثیر بپذیرد.

 • بررسی و ارزیابی جایگاه فعلی
 • تعیین اهداف اولیه با توجه به ویژگی های کسب و کار
 • رصد تخصصی بازار
 • توجه به ابعاد بازگشت سرمایه اولیه
 • اهمیت دادن به مخاطبین

بررسی 10نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی

در این قسمت سعی داریم که شما را با 10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی آشنا کنیم. پس از تعیین اهداف کسب و کار نوبت به بررسی نکات اساسی در شبکه های اجتماعی می رسد. برخی از مهمترین نکات شامل:

 1. ذهن خود را برای کمپین شبکه های اجتماعی آماده کنید
 2. تعیین استراتژی مشخص برای تبلیغ
 3. تولید محتوای ویدیویی با کیفیت
 4. استفاده از کانال های ارتباطی
 5. جلب اعتماد سرمایه‌گذاران
 6. کاملاً محتاطانه وارد شبکه های اجتماعی شوید.
 7. ارتباط خود را با مشتریان توسعه دهید.
 8. به معرفی تیم خود در شبکه های اجتماعی بپردازید.
 9. برای تیم یا کمپین خود برنامه ریزی جایگزین داشته باشید.
 10. درصورت شکست برنامه جایگزین اختیار کنید.
 • ذهن خود را برای شبکه های اجتماعی آماده کنید

یکی از 10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی آماده کردن ذهن برای شبکه های اجتماعی است.

در واقع این نکته به معنای اختصاص دادن بخش مشخصی از برنامه ریزی تبلیغاتی به فعالیت های اجتماعی است همان طور که می دانید امروزه نقش اجتماعی در جذب مخاطب بیش از سایر رسانه های قدیمی مانند تلویزیون و روزنامه است بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنید تا در این زمینه به بهترین شکل ممک عمل کنید.

 • تعیین استراتژی مشخص برای تبلیغ

داشتن استراتژی و راهبرد مشخص برای تبلیغات به شما کمک می کند که از همان ابتدا فعالیت خود را به صورت جهت دار و مشخص آغاز کنید این امر به معنای در نظر گرفتن یک برنامه تخصصی و بهبود راهکارهای مشخص است.

 • تولید محتوای ویدیویی با کیفیت

یکی از مهمترین 10 نکته اساسی در کمپین شبکه‌های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی با کیفیت است. امروزه با گذشته سال های زیاد از ورود تکنولوژی بر زندگی انسان ها مشخص شده است که اکثر کاربران تمایل دارند که محتوای مورد نظر خود را به صورت ویدیویی دریافت کنند. به طور کلی تاثیر محتوای ویدیویی به مراتب بسیار بیشتر از مطالب از پیش تهیه شده است.

10 نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی

 • استفاده از کانال های ارتباطی

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از مهمترین روشهای دیده شدن در شبکه های اجتماعی گسترش کانال های ارتباطی و استفاده از گستره فعالیت سایر کاربران برای معرفی کسب و کار شما است. در واقع با استفاده از این روش نه تنها می توانید بیشتر دیده شوید. بلکه میزان اعتبار کسب و کارتان بیش از گذشته خواهد بود.

 • جلب اعتماد سرمایه گذاران

برخورداری از اعتماد سرمایه گذاران می تواند زمینه های رشد و ارتقاء کسب و کار شما را سرعت ببخشد بنابراین شما باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشید تک تک مراحلی که پیش می برید باید با نظارت سرمایه‌گذاران و رضایت آنها انجام شود.

 • کاملا محتاطانه وارد شبکه های اجتماعی شوید

توجه داشته باشید که برای ورود به شبکه های اجتماعی حتماً باید محتاطانه و دقیق عمل کنید. میزان کاربران و افرادی که در این شبکه ها مشغول به فعالیت هستند کمتر از دنیای واقعی نیست بنابراین تکرار رفتارهای شما تحت نظر است و اگر کوچک ترین اشتباهی کنید ممکن است از دور خارج شوید.

 • ارتباط خود را با مشتریان توسعه دهید

مخاطبین شما قلب تپنده کسب و کارتان هستند بنابراین بی توجهی به آنها می تواند باعث عقب ماندگی و عدم پیشرفت کسب و کارتان شود. از همین رو پیشنهاد ما به شما این است که تمامی برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس نیاز مخاطبین انجام دهید.

 • برای تیم یا کمپین خود برنامه ریزی جایگزین داشته باشید

یکی از ۱۰ نکته اساسی در کمپین شبکه های اجتماعی داشتن تیم جایگزین برای پیشبرد سایر مراحل است‌ این امر می‌تواند سرعت عمل شما را در تبلیغات افزایش دهد.

 • در صورت شکست برنامه جایگزین اختیار کنید

برنامه جایگزین به شما کمک می کند تا در صورت شکست آن را در اولویت قرار دهید و با توجه به آن سایر مراحل را ادامه دهید. برای داشتن برنامه جایگزین حتما از افراد متخصص کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran