Project Description

درباره پشتیبانی سایت

شاید تا به حال کلمه پشتیبانی سایت به گوش شما خورده باشد اما ندانید کار پشتیبانان سایت چیست و شما چه نیازی به داشتن یک تیم برای پشتیبانی سایت دارید.

هر وب سایتی باید توسط صاحبان سایت یا یک تیم فنی مجرب پشتیبانی شود تا از عیب های احتمالی آن چه در زمان حال و چه در زمان آیند در امان باشد.

خدمات پشتیبانی سایت شامل طراحی سایت، بهینه سازی سایت یا سئو سایت، تولید محتوا، طراحی و بروزرسانی ساختار گرافیکی سایت، رفع مشکلات و… می باشد.

انتخاب طرح گرافیکی مناسب با حوزه کاری سایت شما و بروزرسانی آن به مرور زمان، محتوا نویسی، ایجاد بک لینک، رفع ارور ها همه و همه از جمله و ظایف پشتیبانان سایت می باشد.

پشتیبانی سایت خود را به تیم فنی سئو تهران بسپارید و با آسودگی خاطر از بابت سایت خود (رفع تمامی مشکلات احتمالی توسط تیم پشتیبانی) به دیگر کار های روزمره خود بپردازید.

سایت سئو تهران با انجام پشتیبانی سایت شما، آن را در بهترین وضعیت ممکن قرار می دهد، ابتدا با یک طراحی زیبا سپس با انجام پروسه سئو سایت.

ما با مناسب ترین قیمت بهترین خدمات را برای سایت شما ارائه می دهیم، ما سایتی با ویژگی های مدنظر شما با بهترین کیفیت آن طراحی می کنیم.

تیم فنی سئو تهران در رده بهترین تیم های پشتیبانی سایت قرار دارد که با 11 سال تجربه نمونه کار های موفق بسیار زیادی داشته است.

با این حال سایت سئو تهران مناسب ترین قیمت ها را برای انجام پشتیبانی سایت شما (طراحی سایت، پشتیبانی سایت، سئو سایت) در نظر گرفته است.

همچنین شما می توانید هزینه پشتیبانی سایت خود را در قسط های مختلف پرداخت نمایید، تیم فنی سئو تهران همواره آماده قبول پروژه های پشتیبانی سایت شما می باشد.

پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت تیم سئو تهران

با پایان یافتن طراحی سایت، مراحل بعدی پشتیبانی سایت و سئو سایت می باشد، همان طور که می دانید پشتیبانی سایت و سئو سایت اهمیتی به اندازه طراحی سایت دارند.

سایت شما به عنوان شرکت، ویترین کاری، مغازه، فروشگاه ویا کارخانه شماست، تیم سئو تهران براین باور است که با پایان بخش اول پروژه یعنی طراحی سایت، کار تیم فنی ما آغاز شده و برای ارتقای سطح کسب و کار شما تلاش خواهیم کرد.

اگر می خواهید سایت شما به صورت یک سایت حرفه ای عمل کند، پس می توانید با کمک کارشناسان ما به این مهم دست یابید.

پروژه پشتیبانی سایت نیاز مبرمی به یک تیم فنی ماهر دارد، زیرا ممکن است با کوچک ترین اشتباه جایگاه شما دستخوش تحولاتی شود.

تیم فنی سئو تهران تضمین می کند که به گذشت زمان تغییرات اساسی و پایه ریزی برای ایجاد یک وب سایت قدرتمند را احساس کنید.

شما با داشتن برنامه ای شش ماهه تا یک ساله می توانید سایتی بسیار قدرتمند برای خود داشته باشید ما نیز در این دوره یار شما خواهیم بود.

انجام پروژه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت با مناسب ترین قیمت، به تیم فنی ما اعتماد کنید تا به بهترین جایگاه خود در گوکل برسید.

وظایف پشتیبان سایت

تمامی وبسایت ها چه استاتیک و چه داینامیک نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، دامنه خدمات و وظایف پشتیبانی سایت تیم سئو تهران عبارتند از:

 • پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
 • نگه داری هاست و برنامه های نظارتی و ارتقاء آنها
 • پیگیری عملکرد سایت و سئو
 • نظارت بر بروز رسانی محتوا
 • به روزرسانی های پنل ها، پلاگین ها و افزونه ها
 • به روزرسانی ایمنی وب سایت
 • به روزرسانی ظاهر گرافیکی سایت
 • پشتیبانی موارد خاص و اضطراری امنیت وب سایت (هک شدن، اسپم ها و حمله هکر ها و …)

تیم سئو تهران در یک بسته پشتیبانی تمام خدمات بالا را برای وب سایت شما انجام می دهد، اما شما می توانید با توجه به نیاز سایتتان به صورت گزینه ای از خدمات ما استفاده کنید.

تیم ما آماده است به صورت حرفه ای، نیم حرفه ای و اولیه از وب سایت شما پشتیبانی کند، انتخاب با شما مشتریان عزیز می باشد.

سئو تهران جزء برترین تیم های طراحی، بهینه سازی و پشتیبانی سایت در ایران می باشد، در هر کجای ایران که هستید می توانید وب سایت خود را به دست تیم سئو تهران بسپارید.

پشتیبانی سایت

بهینه سازی وب

در دنیای امروزی بیشتر افرادی که به اینترنت مراجعه می کنند و به دنبال نیاز خود هستند از جستجو داخل موتور های جستجوی گوگل استفاده می کنند.

رسیدن به نتایج اولین جستجو در گوگل نیازمند بکار گیری تکنیک ها و مواردی است که از المان های موتور های جستجوی گوگل پیروی کرده و منطبق بر آن ها باشد.

داشتن برترین جایگاه کشوری یکی از آرزو های صاحبان سایت ها می باشد که حتی با تبلیغات اینترنتی نیز به این مهم دست نحواهند یافت.

گوگل بیشترین اهمیت را برای سایت هایی قائل است که بیشترین فعالیت ها را نسبت به سایت های رقیب دارند.

درواقع این فعالیت ها به اسم بهینه سازی یا سئو معروفند، بهینه سازی پروسه دشواری است که در جهت جلب توجه کاربران و اعتماد گوگل برروی سایت شما صورت می گیرد.

مهم ترین بخش سئو سایت شناسایی کلمات کلیدی است که سایت شما در آن حوزه مشغول به فعالیت شده یا در آینده خواهد شد.

پس از شناسایی کلمات کلیدی سایت شما گام های بعدی پروسه سئو سایت شما برداشته می شود، محتوا نویسی ایجاد بک لینک های قدرتمند.

بیشتر سایت ها در شش ماه به نتیجه دلخواه می رسند اما هرچه سنگینی کلمات بیشتر باشد همان قدر پروسه سئو دشوار خواهد بود، بعضی از سایت ها نیاز به زمانی یک ساله برای قرار گرفتن در جمع بهترین ها خواهند داشت.

سایت سئو تهران با دارا بودن تیم فنی متخصص و مجرب علاوه بر طراحی یک سایت سایت فوق العاده، می تواند شما را دربین برترین های جستجو های کلمات کلیدی مربوطه قرار دهد و ورودی های سایت شما را چندین برابر گذشته نماید.

تیم فنی سئو تهران در طی 11 سال سابقه خود همواره در جمع بهترین تیم ها قرار داشته است و درصد رضایتمندی از کار ما نیز بسیار بالا بوده است.

تنها کافی است که شما با کارشناسان ما تماس گرفته تا استارت اولیه پشتیبانی و سئو سایت شما زده شود.

دقت داشته باشید سئو اصولی یک سایت نیازمند زمان و طی یک پروسه سخت و پیچیده می باشد و نمی توان نتایج آن را طی چند روز مشاهده کرد.

اگر قصد دارید تیم فنی سئو تهران پروژه پشتیبانی سایت شما را برعهده بگیرد می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تماس های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

تیم فنی سئو تهران آرزومند است که شما مشتریان جدید نیز مانند مشتریان قدیمی ما از کار تیم سئو تهران رضایتمند باشید.

برای شما در آینده حال خوش و برای وب سایت شما رنک برتر را آرزو می کنیم، تیم فنی سئو تهران.

طراحی وب

در طراحی وب سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک سایت معمولی خواهد داشت، نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در طراحی سایت پیاده سازی و اجرا می گردد.

چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان، مشتریان، شهروندان و شركای تجاری و سازمانی خود می باشد.

ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه می تواند به صورت الكترونیكی ارائه شوند که پیاده سازی و اجرا آن در طراحی سایت، از پیچیدگی خاصی برخوردار است.

طراحی وب سایت اختصاصی نوعی از طراحی سایت است که مطابق خواست مشتری طراحی و ارائه می شود، هنگامی که کارفرما به یک سایت مجهز و پیچیده نیاز پیدا کند که توان برآوردن خواسته های وی را داشته باشد، می توان با طراحی سایت اختصاصی به تمامی نیازهای شما پاسخ گفت .

در ابتدای کار همه نیازها، قابلیت ها و انتظاراتی که از سایت خود دارید به صورت دقیق بررسی می شود سپس یک ماکت کلی از همه امکانات و قابلیت های به همراه تمام جزئیات احتمالی در آن در نظر گرفته می شود.

آنگاه تیم برنامه نویسی و طراحی سایت سئو تهران با داشتن تمامی جزئیات، طراحی سایت را آغاز خواهد کرد که در نهایت ایده های ذهنی شما، در کنار پیشنهادات ما بر روی اینترنت پیاده سازی خواهد شد.

وب سایت شما، شناسنامه شما در دنیای وب محسوب می گردد و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری باشد.

طراحی وب کلاسیک

کاهش مدت زمان طراحی سایت و بهینه سازی هزینه های طراحی سایت تنها یکی از انتظارات مشترک بین تمامی کارفرمایان می باشد.

تیم سئو تهران با استفاده از قالب های آماده ی شرکت های معتبر طراحی سایت در جهان، که با توجه به موضوع هر کسب و کار انتخاب می شود، شما را در بر طرف سازی انتظارات و رسیدن به این اهداف یاری می رساند.

روش طراحی سایت کلاسیک یکی از شیوه های مورد استفاده ی تیم سئو تهران می باشد که در این روش به شخصی سازی و آماده سازی یک قالب آماده پرداخته می شود.

شرکت های معتبر طراحی سایت دنیا، بیشتر تمرکز خود را بر خلاقیت و نو آوری در طراحی سایت و توسعه سایت گذاشته اند تا بتوانند از طریق فروش قالب های خود به متقاضیان راه اندازی سایت، درآمد مورد انتظار خود را کسب نمایند.

قالب یک سایت یک طرح گرافیکی است که با استفاده از کد های html و css پیاده سازی شده است، یکی از اصول مهم در طراحی سایت کلاسیک، مخاطب محوری آن می باشد، یعنی اینکه از لحاظ ساختار و چیدمان، رنگ بندی و امکانات پوسته یا قالب استفاده شده باید متناسب، جذاب و کاربردی باشد به گونه ای که مورد توجه ی بازدید کنندگان و کاربران قرار گیرد و در یک نگاه کلی بیانگر موضوع سایت باشد.

از این رو متناسب بودن رنگ و طراحی سایت اصولی و استاندارد یک قالب بسیار اهمیت دارد، سئو تهران با داشتن کادری مجرب و متخصصان حرفه ای توانسته است همه قالب های آماده را با حفظ تکراری نبودن برای مشتریان خود سفارشی سازی و شخصی سازی کند.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی سایت

امروزه پشتیبانی سایت، بعنوان اولین نیاز مدیران وب سایت و شرکتهاي طراحی سایت شناخته شده است، وضعیت اقتصادي، شرکت هاي خصوصی را همواره به سمت کاهش هزینه هاي آنها سوق داده است .

هر وب سایت فعال نیاز به نگهداري داشته و پشتیبانی سایت حتی از طراحی سایت مهم تر است، زمانی که طراحی سایت به پایان می رسد ، پس از آن تیم پشتیبانی سایت در صورت بروز خطا در آن، مشکلات به وجود آماده را مرتفع می کنند.

زمان بالا بودن وب سایت هم به وضعیت دامنه و هاستینگ سایت و هم به وب نوع طراحی آن بستگی دارد و در صورتی که هر یک از این موارد دچار اختلال شوند ، ممکن است سایت شما دیگر بالا نیاید و یا با پیام خطا روبرو گردد.

پیشنهاد می گردد طراحی سایت خود و نیز خدمات دامنه و میزبانی را به یک مجموعه داده تا در صورت بروز مشکل ، تیم پشتیبانی آن بتواند هرچه سریعتر آن را برطرف نماید .

خدمات پشتیبانی و به روز رسانی هر سایت به امکانات آن بستگی دارد، سایت هایی که بازدیدکننده بیشتري دارند، بی شک به پشتیبانی قویتري نیاز دارند.

البته این حرف به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند.

وب سایت شما می بایست دائماً مانند ویترین شما ، نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات کسب و کارشما باشد.

به یاد داشته باشیم که پایان طراحی سایت، اتمام کار تلقی نشده و در اصل آغاز تعهد ما می باشد، یک وب سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد.

در پروسه پشتیبانی سایت، بالاترین هزینه مربوط به افزودن محتواي وب سایت می گردد، به گفته کارشناسان، طراحی وب سایت یک سو و تولید محتوا و سئو سایت اصل مهم دیگري در فضاي مجازي می باشد .

پشتیبانی هر سایت نیاز به مهارت هاي خاصی داشته کلید آن در اختیار کسانی است که به کدهاي برنامه نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه سازي وب سایت شما مسلط هستند، در پشتیبانی سایت موارد زیر براي سایت حاصل می شود:

 • نگهداري و تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سایت
 • بروزرسانی محتواي سایت طبق آخرین الگوریتم هاي گوگل
 • بروزرسانی ماژول هاي جدید جهت افزایش و رضایت بیشتر کاربران
 • برطرف کردن مشکلات احتمالی ایجاد شده براي راندمان بالاتر و موثرتر
خدمات پشتیبانی امنیتی و محتوایی

در صورتی که در وبسایت خود از درگاه بانکی استفاده می نمایید، حفظ امنیت سایت شما ضرورت بیشتري خواهد داشت.

پس بروزرسانی هاي سایت و نیز بروزرسانی کدهاي آن و استفاده از متدهاي استاندارد، می تواند از امنیت وبسایت شما را بیشتر نماید که این پروسه توسط تیم پشتیبانی سایت شما انجام می شود.

در مرحله بعد، نوبت به بارگذاري محتواها در سایت شما می رسد، محتواهاي صحیح، در سئو سایت شما تاثیر زیادي دارد.

بروزرسانی محتوا های سایت با بازبینی و اصلاح لینک هاي شکسته، خودداري از محتواهاي کپی شده و … توسط تیم پشتیبان وب انجام می شود.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

“شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید“