امتیازدهی به : post

favicon چیست؟

favicon چیست؟ با رونق گرفتن اینترنت و گسترش فضای مجازی واژگان زیادی به دایره لغات افراد افزوده شده است که برخی از آنها برای بسیاری از کاربران نامفهوم است اما باید به شما بگوییم که در این زمینه واژگان متعددی هستند که معنای پیچیده ای ندارند.

شاید در نگاه اول برای شما گنگ و پیچیده به نظر برسند اما اگر کمی اطلاعات خود را راجع به آنها افزایش بدهید متوجه خواهید شد که از نظر مفهومی آنقدرها هم که فکر می کردید غیر قابل فهم نیستند مفهوم فاو آیکون یکی از جدیدترین مفاهیمی است که بسیاری از افراد در صدد کسب اطلاعات لازم راجع به آن هستند، از این رو به شما توصیه می‌کنیم که تا انتهای مقاله را به درستی مطالعه کنید تا با مفهوم آن بیشتر آشنا شوید.

بررسی مفهوم favicon چیست؟

برای بررسی بیشتر مفهوم  favicon چیست؟ باید به صورت دقیق به تجزیه و تحلیل این واژه پرداخت و مشخص شود که دقیقاً در پی چه چیزی است و چگونه می تواند به افزایش هویت و برند سازی سایت شما کمک کند.

همانطور که می دانید این واژه از دو قسمت فاو و آیکون تشکیل شده است قسمت اول آن یعنی فاو به معنای مورد علاقه می باشد قسمت بعدی یعنی آیکون همان معنی لوگوی مورد علاقه شما را می دهد.

 بنابراین توجه به این موضوع از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است این که شما بدانید در واقع مفهوم لغوی یک واژه favicon چیست؟ و برای چه به وجود آمده است اگر درصد افزایش دانش و اطلاعات خود راجع به این مفهوم هستید باید بدانید که وب سایت شما از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است و باید برای تک تک این قسمتها برنامه‌ریزی مشخصی داشته باشید.

از آنجایی که شما با کاربران متعدد سر و کار دارید آنها برای اینکه به سایت شما وارد شوند به پیش زمینه قبلی در ذهن خود شده اند که در صورت برآورده شدن می تواند به آن ها کمک کند تا با مفاهیم بهتری درگیر شوند و پا در دنیای جدیدی بگذارند.

در واقع از نظر شما فروش اینترنتی یا داشتن یک وب سایت با مشتریانی سروکار دارد که تنها به خرید محصول و ویژگی های آن توجه می‌کنند.

اما باید شما بگوییم که یک سری از ابعاد پنهان در سایت شما وجود دارند که ممکن است نسبت به آنها کامل نشده باشید اما میزان تاثیری که بر روی رضایت و تجربه کاربری آنها می گذارد بسیار بیشتر از بسیاری از موارد دیگر است از نیرو توجه ویژه به این موارد می‌تواند شما را به عنوان یک وب سایت کاملا معتبر به مشتریان و کاربران مختلف معرفی کند.

اهمیت favicon چیست؟

همانطور که در قسمت بالا در توضیح مفهوم favicon چیست؟ به این موضوع اشاره کردیم که یک لوگوی کوچک در کنار تب شما می تواند به افزایش رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آن ها از اعتبار سایت شما کمک کند.

بنابراین باید به آن توجه ویژه داشته باشید و با یک برنامه ریزی مشخص است به طراحی فاو آیکون مناسبی بپردازید. اهمیت طراحی فاو آیکون بسیار زیاد است زیرا مخاطبین و کاربران متعدد برای ورود به سایت شما برای کسب اطمینان از اعتبار آن به موارد مختلفی توجه می‌کنند.

اگر سایت شما از هر لحاظی کامل باشد احتمال اینکه پرسش های ذهن آنها را به درستی پاسخ داده اید بسیار زیاد است فای کن می تواند یک نماد کوچک پس از لوگو در کنار عناوین مقالات شما ظاهر شود نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که از هر لحاظ باید به موضوع سایت و اسم آن شباهت داشته باشد در غیر این صورت دیگر نمی توانید بگویید که یک فایل آیکن مناسبی برای سایت خود طراحی کرده اید .

کارشناسان و متخصصین مختلفی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ به فعالیت می پردازند به کاربران مختلف توصیه می‌کنند که برای افزایش بازخورد سایت خود و همچنین جلب اعتماد کاربران از یک لوگو و پس از آن فاوآیکون مناسب استفاده کنند. اهمیت استفاده از فاوایکون مانند بسیاری از قسمت‌های دیگر سایت شما بسیار زیاد است.

بنابراین نباید از آن غافل نشوید و مانند سایر قسمتها برنامه ریزی صحیحی برای آن داشته باشیم اگر نمی توانید به طراحی یک لوگو و فایک ن برای سایت خود بپردازید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه دارند و می‌توانند به درستی برای وب سایت شما طراحی یک لوگو و فاو آیکون بپردازند.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و طراحی لوگو به شما کمک می کند تا بتوانید از خدمات مختلف

 طراحی favicon به چه صورت است؟

همانطور که در پاسخ این سوال چیست به این موضوع اشاره کردیم که یک فرآیند کاملا ساده برای  افزایش اعتبار و برند سازی سایت شما است که به افزایش اعتماد کاربران کمک می کند از این رو می توانیم بگوییم که طراحی یک آیکون مناسب می تواند به عنوان یک متن مثبت برای سایت شما در نظر گرفته شود.

اگر می‌خواهید خودتان به طراحی آن بپردازیم باید به شما بگوییم که کار مشکلی نیست برای این کار تنها یک عکس در ابعاد ۱۶ در ۱۶ نیاز دارید سپس آن را با پسوند آیکو ذخیره کنید. پس از آن می توانید آن را در هاست آپلود کنید و مطابق برنامه مشخص آن را بر روی وبسایت خود تنظیم کنید‌.

آموزش قرار دادن فاوآیکون بر روی سایت

همانطور که در پاسخ به سوال بابایی کن چیست به این موضوع اشاره کردیم که این لوگوی کوچک برای افزایش و ارتقاء سطح وبسایت شما طراحی شده است پس از اینکه آیکون مورد نظر خود را ساختید برای بارگذاری آن برروی سایت راه درازی پیش رو ندارید اگر سیستم مدیریتی مانند وردپرس استفاده می کنید کار شما بسیار راحت است.

فقط کافی است که یک افزونه نصب کنید و از طریق آن خود را معرفی کنید علاوه بر این قالب های از پیش آماده زیادی در پنل شما وجود دارند که گزینه مورد نظر برای قرار دادن آن وجود دارد اگر سایت شما تحت html باشد فقط کافی است که خط زیر را در  هد قرار بدهید‌.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran