امتیازدهی به : post

Link Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟

Link Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ برای بررسی مفهوم لینک بیت باید شما را به موارد مختلف داشتن کنیم تا بتوانید راحت تر با کاربرد این لینک در جذب مخاطب آشنا شوید‌.

Link Bait یا طعمه لینک چیست؟

همانطور که می دانید سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل یکی از ضروری ترین و با اهمیت ترین فاکتورهایی است که پس از طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید.

درک اصول و قوانینی که باعث بهبود و ارتقاء جایگاه سایت شما در گوگل میشود یکی از مهمترین مواردی است که با رعایت کردن آن می توانید در مدت کوتاهی بازدیدکنندگان زیادی را جذب سایت خود بکنید.

به طور کلی تلاش برای قرار گرفتن در مسیر سئو می تواند شما را به بهترین شکل ممکن به اهداف بزرگی که برای سایت خود در نظر گرفته‌اید برسند اما متاسفانه گاهی اوقات با وجود تلاش زیاد و به کارگیری تمامی اصول بک لینک های مناسبی دریافت می کنید یا تعداد بازدیدکنندگان صفحات سایت شما پایین است.

یکی از مهمترین دلایلی که می توانیم برای این مشکل در نظر بگیریم این است که برخی از افراد با مسیر های میانبر یا تله ها آشنایی ندارند. زمانی که از طلا یا مسیر میانبر صحبت میکنیم به معنای این است که شما بتوانید خواننده شکارچی مخاطب و مشتری را به دام بیندازیم اما این دام یک دام کشنده نیست بلکه می تواند برای او سود داشته باشد.

زمانی که شما محتوای مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید و برای تمامی قسمت های آن تلاش کنید طوری که پس از آن باید انجام دهید این است که با روش های مناسبی به جذب مخاطبان و کاربران هدف بپردازید.

بخش مهم و اساسی سوددهی شما در جدول مشتری از طریق محتوای سایت است اما چگونه باید این کار را انجام بدهید؟ یا بهتر است بگویم چگونه می توان بدون هیچگونه مشکلی مخاطب را جذب وب سایت کرد؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که میزان اهمیت این موضوع به قدری زیاد است که تمامی صاحبان سایت به دنبال پیشی گرفتن وقت یکدیگر برای برنده شدن در مسابقه سئو هستند‌. پس چگونه می توان در این رقابت پایاپای پیروز شد و این روند را تا انتها ادامه داد؟

لینک های مخاطب جذب کن

همانطور که گفتیم ارائه یک محتوای جذاب و انگیزشی خود تضمین کننده دریافت بک لینک است اما گاهی اوقات این موضوع هستیم که با وجود با کیفیت بودن محتوا مخاطبان زیادی را جذب کرده ایم بنابراین در چنین مواقعی شما باید یکسری تله ها یا مسیر های میان بر استفاده کنید. یکی از بهترین و مهم ترین مواردی که می‌تواند در جذب مخاطب به شما کمک کند لینک بیت است.

حال که این سوال برای شما مطرح شده است کهLink Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ باید بگویم که یکی از کاربردی ترین روش هایی که با استفاده از آن می توانید بک لینک های زیادی برای محتوای خود دریافت کنید همین لینک بیت ها یا طعمه لینک ها هستند.

 به طور کلی لینک بیت ها از مهم‌ترین لینک‌هایی هستند که به واسطه یک محتوای جذاب و فوق العاده عالی و به کارگیری یک سری از مهمترین فاکتورهای مخاطب پسند و مخاطب جذب کن به جذب تعداد بالایی از بازدیدکنندگان برای صفحات سایت شما می پردازد. واسه اونی که در این زمینه وجود دارد این است که باید بدانیم که چگونه از خاک کشورهای مهم لینک بیت استفاده کنید.

بنابراین تا زمانی که ندانید Link Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ هیجان و توانایی استفاده از فاکتورهای مختلف آن را نخواهید داشت و ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از مهمترین فاکتورهای مهم جذب مخاطب بپردازیم.

فاکتور های مهم لینک بیت یا لینک طعمه

همانطور که در پاسخ به سوال Link Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ به این موضوع اشاره کردیم که با کمک این لینک های تمام است که می توانید با استفاده از محتوای جذاب خود به جذب تعداد بالایی از مخاطبین یا بازدیدکنندگان بپردازید. فاکتورهای مهمی که می تواند به شما کمک کند تا با استفاده از لینک های طعمه یا لینک بیت ها به جذب مخاطبین بپردازید شامل موارد زیر است:

  • از محتوای تصویری استفاده کنید

امروزه مخاطبین شما کسانی هستند که می‌خواهند همه چیز را راحت بدست بیاورد بنابراین بهترین و مهمترین نوع محتوایی که می تواند به شما کمک کند تا به جز به تعداد زیادی از مخاطبین بپردازید این است که بیشتر از محتوا های تصویری مرتبط با مقالات خود استفاده کنید.

بیشتر افراد برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود سعی میکنند از محتوای تصویری استفاده کنند بنابراین استفاده از این نوع تولید محتوا کمک زیادی به سئو سایت شما و دریافت بک لینک های طبیعی می کند.

  • استفاده از محتوا های چالشی، جذاب و بحث برانگیز

یکی از مهمترین فاکتور هایی که در لینک بیت یا لینک های طعمه به شما کمک می کند تا بتوانید به جذب تعداد زیادی از مخاطبین یا کاربران بپردازید استفاده از محتوای چالشی و کاملاً بحث برانگیز است.

مطمئناً تابه‌حال به سایت هایی که چنین محتوایی در صفحات خود قرار می دهند سر دهید میزان کامنت ها و نظرات مخاطبین در چنین سایت‌هایی بسیار زیاد است این امر نه تنها می تواند در افزایش سود شما تاثیرگذار باشد بلکه به مرور زمان باعث ارتقاء جایگاه سئو سایت شما خواهد شد.

پس تا جایی که امکان دارد برای دریافت بک لینک های طبیعی از طریق محتوای جذاب به بررسی اتفاقات روز و مباحث جنجال برانگیز بپردازید البته توجه داشته باشید که این محتوا باید کاملا مطابق با موضوع سایت شما باشد.

استفاده از محتوا های غرور بر انگیز و تحریک کننده

این روزها زمانی که در برنامه ها و اپلیکیشن های اجتماعی پر مخاطب مانند اینستاگرام میچرخیم متوجه میشویم که برخی از محتوا ها به دلیل ساخته مناسب باعث ایجاد حس همدلی در افراد می شود .

بنابراین شما هم باید از چنین روندی پیروی کنید و محتواهایی را در سایت خود قرار بدهید که افراد را برانگیزد و باعث شود از اشخاص مهم مانند سلبریتی ها و اینفلوئنسر ها آنها را به اشتراک بگذارند. امیدوارم که توانسته باشید متوجه مفهوم Link Bait یا طعمه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ بشوید و به درستی از فاکتورهای مختلف آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran