امتیازدهی به : post

Link Farm یا مزرعه لینک چیست ؟ و چرا به سئو‌ی سایت لطمه می‌زند؟

Link Farm  یا مزرعه لینک چیست و چرا به سئو‌ی سایت لطمه می‌زند؟ این یکی از مهمترین سوالاتی است که بسیاری از افراد آن را از ما پرسیده اند و می خواهند بدانند که چه دلیلی دارد که به سئو سایت آنها ضربه می زند.

دلایل متعددی تعیین کننده آسیب زا بودن لینک فارم است بنابراین تا انتها ما را همراهی کنید تا شما را با دلایل نامناسب بودن لینک فارم آشنا کنیم.

به طورکلی گوگل تنها موتور جستجویی است که به رضایت کاربران بیش از اندازه اهمیت می‌دهد و برای آن که متوجه شود که چه سایتی بیشترین اعتبار را دارد و توانسته از بهتر رضایت مشتریان را به دست بیاورد به طراحی الگوریتم های مختلفی پرداخته تا افراد بر اساس مطابقت با این الگوریتم‌ها رتبه بندی شوند.

نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که شما باید به این نکته توجه داشته باشید که گوگل همواره الگوریتم های مختلفی را وارد دنیای مجازی می کند.

تغییر الگوریتم های گوگل

پس باید برای شناخت این الگوریتم‌ها وقت زیادی بگذارید در صورتی که پس از گذشت مدت زمان مشخص گوگل الگوریتمی را که در گذشته به عنوان یکی از مهم‌ترین الگوریتم ها معرفی کرده است منصور کند یا قوانین جدیدی را به آن اضافه کند بنابراین در صورتیکه شما شناخته کابینت باید قوانین و اصول مختلف معرفی شده توسط گوگل نداشته باشید می توانید به وب سایت خود را مطابق با آن پیش ببرید.

اهمیت سئو به قدری بالا است که می توانیم بگوییم عرصه پر رقابتی است برای افرادی که می‌خواهند به بهترین شکل ممکن به اهداف بزرگ خود دست پیدا کنند. یکی از مهمترین مواردی که شما می توانید با به کارگیری درست آن به تعداد بالایی از بازدیدکنندگان و ترافیک سایت دست پیدا کنید به کار بردن لینک های مناسبی است که کاربران به آنها توجه می کنند. اما چرا به کار بردن این لینک های فارم نا مناسب است یا بهتر است بگوییمLink Farm یا مزرعه لینک چیست و چرا به سئو‌ی سایت لطمه می‌زند؟

استفاده از بک لینک های مصنوعی به چه قیمتی!

از زمانی که گوگل یکی از مهمترین فاکتورهای خود را برای رتبه بندی وب سایت ها به کار بردن لینک های متعدد در نظر گرفت افراد سعی می‌کردند که از هر راه و روشی برای به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل تلاش کنند که یکی از آنها به کار بردن لینک های مختلف در صفحات سایت است. اما باید بگوییم که به کار بردن لینک ها به هر قیمتی برای سایت شما ارزش ماهوی ندارد بنابراین باید تلاش کنید تا از بک لینک های طبیعی و مناسب استفاده کنید.

برای اینکه متوجه شوید که Link Farm  یا مزرعه لینک چیست و چه کاربردی دارد؟ باید تصور خود را قوی تر کنید. از همان ابتدا که مزرعه لینک معرفی شد همه ما یک تصور یا ایده از آن در ذهن خود پرورش دادیم که چندان گیرد با کاربرد اصلی آن نبود.

زمانی که میگوییم مزرعه لینک منظورمان جمعی از لینک های مختلف است که در یک صفحه وب سایت به کار می روند اما این کاربرد به چه صورت است و چگونه می تواند در افزایش اعتبار و محبوبیت یک سایت کمک کند.

مزرعه لینک تکنیک سئو کلاه سیاه

Link Farm یا مزرعه لینک چیست و چرا به سئو‌ی سایت لطمه می‌زند؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که این یکی از ترفندهای سئو کلاه سیاه است که گروه های مختلف از وبسایت ها به صورت اشتراکی به یکدیگر لینک می دهند.

در واقع با پرداخت پول به یک وب سایت به صورت مصنوعی و کاملاً غیر طبیعی به دریافت لینک می‌پردازند. در واقع هدف از بکار بردن تون لینک های فریب دادن موتورهای جستجوی گوگل است. اکثر این وب سایت ها می خواهند با به کار بردن چنین لینک هایی سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنند و بازدید کنندگان بالایی به دست بیاورند.

در این چند سال اخیر الگوریتم های گوگل به قدری تغییر یافته اند که دیگر افراد نمی توانند فریب سئوی کلاه سیاه را برای به کار بردن لینک ها در مزرعه لینک بخورند. از این رو بهترین و مناسب ترین کاری که می توانید انجام بدهید این است که مطابق با الگوریتم های گوگل رفتار کنید.

امروزه به کار بردن لینک های فارم به عنوان یک روش اسپم شناخته می شود. و هر سایتی که از این روش استفاده کند به عنوان یک سایت خطاکار شناخته می شود و جریمه خواهد شد. به طور کلی تخطی از قوانین گوگل برای به دست آوردن بازدیدکنندگان بیشتر می‌تواند یک امر کاملاً تباه کننده برای سایت شما به شمار بیاید.

شناسایی مزرعه لینک توسط گوگل

Link Farm یا مزرعه لینک چیست و چرا به سئو‌ی سایت لطمه می‌زند؟ همانطور که در پاسخ به این سوال به این موضوع اشاره کردیم که به کار بردن نیک های متعدد تحت عنوان مزرعه لینک توسط وب سایت های مختلف یک امر غیر قانونی از نظر گوگل به شمار می‌آید و سایتی که این کار را انجام بدهد حتماً جریمه خواهد شد.

اما دلیل اهمیت این موضوع برای گوگل چیست و چرا تا به این حد نسبت به این موضوع حساس است در پاسخ باید بگوییم که به کار بردن این های غیرطبیعی کمکی به میزان رضایت مشتریان می کند و اگر قصد خرید موتورهای جستجوی گوگل به کار برود سریع توسط ربات ها شناسایی و جریمه خواهد شد.

گوگل می تواند متوجه شود که لینک های به کار رفته مصنوعی هستند یا طبیعی بنابراین بهتر است نسبت به این موضوع با حساسیت و دقت بیشتری عمل کنید و به هیچ عنوان لینک های غیر طبیعی استفاده نکنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran