Meta Keyword چیست و چه تفاوتی با Keyword دارد؟

Meta Keyword چیست و چه تفاوتی با Keyword دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید به طور دقیق تفاوت کلمه کلیدی با متا تگ را متوجه شوید. در واقع متا کیوورد ها یا کلمات کلیدی متا با کلمات کلیدی معمولی تفاوت دارند بنابراین باید آشنایی تغییر نسبت به مفهوم کلمات آنها را در مقالات خود به کار ببرید.

یکی از مهمترین اصولی که باعث می شود می توانید به صورت کاملا حرفه ای در زمینه جذب کاربر و افزایش ترافیک سایت به فعالیت بپردازید به کارگیری کلمات کلیدی است.

به طور کلی کلمات کلیدی رکن اساسی صفحات سایت شما هستند که باعث می شود در بین صفحات مختلف دیده شوید و از نظر موتورهای جستجوی گوگل به عنوان بهترین سایتی که توانسته است نیاز مخاطب را به دانستن یک موضوع که حاوی کلمه‌ی کلیدی خاص است را افزایش بدهد. به طور کلی موتورهای جستجوی گوگل به دنبال وب سایت هایی هستند که توانسته باشند به درستی صفحات سایت خود را مدیریت کنند و به به

کارگیری کلمات کلیدی بپردازند که باعث بهتر شدن وضعیت سایت و رضایت کاربران می شود. اما در این میان چیزی که مهم است این است که شما بتوانید موتورهای جستجو را به درستی راهنمایی کنید تا بتوانند صفحات سایت شما را بر اساس محتوای مقالات و کلمه کلیدی ایندکس کنند .

در واقع شما باید این مهارت را داشته باشید که موتورهای جستجوی گوگل را به سمت راهنمایی کنید که برای سایت شما اعتبار و رتبه بالاترین قائل باشند. هرچه در این زمینه حرفه‌ای تر عمل کنید مسلما میزان موفقیت شما در به دست آوردن رضایت ربات های گوگل افزایش خواهد یافت.

متا تگ یا Meta keyword چیست؟

Meta Keyword چیست و چه تفاوتی با Keyword دارد؟ خب برای پاسخ به این سوال ابتدا باید شما را با هدف اصلی متا تگ ها آشنا کنیم. اولین و مهمترین هدفی که متاتریدر که آیا متا کیبورد ها دارند این است که باعث راهنمایی دقیق ربات های جستجوی گوگل برای ایندکس کردن صفحات سایت شما می شوند.

در واقع آنها با بررسی دقیق متا تگ ها متوجه می شوند که موضوع کلمه سایت شما چیست و آیا مطابقت کاملی با مقالات سایت دارد یا خیر. نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که شما قادر به مشاهده این متاتگ ها یا متا کیوورد ها نیستید.

آنها در کد html و در پشت صحنه سایت قرار دارند در واقع زمانی که به جای گذاری محتوا در سایت خود می پردازید باید برای بهبود سئو سایت خود متا تگ ها را در تگ HEAD تعریف کنید در راه روش خاصی برای اضافه کردن این کلمات کلیدی در تگ HEAD وجود دارد.

با این کار می توانید بهینه سازی طبقات مختلف سایت خود کمک کنید و با راهنمایی ربات های گوگل آنها را متوجه این موضوع کنید که هدف اصلی سایت شما و کلمات چیست و به چه موضوعی می پردازد.

شما برای بهبود وضعیت سایت خود نیازمند به کارگیری متاتگ ها هستید آنها به خوبی می توانند راهنمای سایت شما برای افزایش و ارتقاء رتبه باشند. اما یک نکته در این زمینه وجود دارد و آن این است که کردم به درستی به رعایت به کارگیری متا تگ ها نپردازید نمی توانید در این زمینه موفق شوید.

تاثیر متا تگ ها در سئو سایت

Meta Keyword چیست و چه تفاوتی با Keyword دارد؟ اگر بخواهیم بگوییم که میزان تأثیر متا تگ ها در سئو سایت شما به چه صورت است.  می توانیم با یک مثال آن را برای شما روشن سازی کنیم.

فرض کنید که دارای یک ساختمان بزرگ بهترین طبقه هستید که خودتان در طبقه آخر قرار دارید با این حساب زمانی که شخصی می خواهد به دیدار شما بیاید باید مسیر طولانی را طی کند اگر آسانسور در این ساختمان وجود نداشته باشد.

اما اگر آسانسور در آن قرار داشته باشد به راحتی و بدون اینکه دچار دردسر بشود به شما می رسد بنابراین متاتگ ها هم به همین صورت هستند در واقع با به کار بردن آنها میتوانید مسیر رسیدن خودتان به بهترین جایگاه در گوگل را هموارتر کنید.

در واقع زمانی که ربات های جستجوی گوگل برای رسیدن به سایت شما ازم سیره آسانسور استفاده کنند بسیار راحت تر می توانند به بهبود جایگاه سایت شما کمک کنند. توجه داشته باشید که با به کارگیری درسته متاتگ ها بسیار راحت تر می توانید سئو سایت خود را بهبود ببخشید‌‌.

برای کسب بهترین جایگاه در گوگل باید بتوانید از راهکارهای مختلفی استفاده کنید که ربات های جستجوی گوگل را قانع کنید که سایت شما یک سایت معتبر و تخصصی است. زمانی که ربات های جستجوی گوگل متوجه شوند که شما برای کاربران خود وقت می‌گذارید و تمامی صفحات شما با متا کیوورد ها مطابقت دارند‌. در مدت زمان کوتاه تری می توانید به اهداف بزرگی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید دست پیدا کنید.

کاربرد نامناسب کلمات کلیدی

نکته مهمی که در استفاده از کلمات کلیدی وجود دارد این است که به دلیل اهمیتی که گوگل به این کلمات می داد از همان ابتدا بسیاری از افراد از این امکان سوء استفاده کردند و به کار بردن کلمات کلیدی به صورت نامناسب باعث سلب اعتماد موتورهای جستجوی گوگل شدند.

اما متا تگ ها به کمک افراد آمدند و باعث شدند که موتورهای جستجوی گوگل مسیر مشخصی برای ارائه امتیاز به سایت ها داشته باشند. زمانی که این بساط ها را در پشت صحنه سایت خود به کار می برید ربات ها بسیار راحت تر می توانند در مسیر های مشخصی که شما در آن ها داده اید حرکت کنند و این امر راه رسیدن به موفقیت و بهترین جایگاه در گوگل را برای شما هموار می‌کند.

با این کار بسیار بهتر می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید. حال که متوجه شدید Meta Keyword چیست و چه تفاوتی با Keyword دارد؟ حتما آنها را به صورت مناسبی در سایت خود به کار ببرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن است به سایت خود را در گوگل افزایش دهید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran