Natural Link چیست و چه تفاوتی با Unnatural Link دارد؟

Natural Link چیست و چه تفاوتی با Unnatural Link دارد؟ اگر این سوال شما هم هست پس تا انتها با ما همراه باشید تا به بررسی تمامی مفاهیم مرتبط با لینک های سایت بپردازیم.

سئو راهکار برتر ارتقاء رتبه سایت

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجوی گوگل از مهم ترین و با اهمیت ترین فاکتورهایی است که باید برای رشد ارتقاء سایت خود تمامی موارد مهم از دیدگاه گوگل را به کار ببرید دیگر مانند گذشته نیست که افراد تمام تبلیغات خود را منحصر به فروش حضوری بکنند.

به طور کلی افراد مختلف در سراسر دنیا به دنبال به دست آوردن بهترین اطلاعات بهترین محصولات و بهترین خدمات به صورت اینترنتی هستند آنها می خواهند بدون اینکه دچار دردسر های ناشی از خرید حضوری بشوند از طریق یک وب سایت ابتدا اطلاعات مورد نظر خود را به دست بیاورند سپس اقدام به خرید و دریافت خدمات بکنند.

به همین خاطر مهمترین و اصلی ترین کاری که باید در قبال مشتریان اینترنتی خود انجام دهید این است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به آنها ارائه بدهید معمولاً تمامی این افراد پس از مراجعه به سایت شما نیاز دارند که اطلاعات مورد نظر خود را به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری به دست بیاورند بنابراین یک وب سایت مجهز که دارای صفحات کاملاً حرفه‌ای است بسیار بهتر از وب سایتی است که فاقد هرگونه مهارت ارتباط با مشتری و جذب کاربر است.

حال اگر سوال شما این است که Natural Link چیست و چه تفاوتی با Unnatural Link دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که نچرال لینک ایا لینک های طبیعی در مقابل لینک های مصنوعی و غیر طبیعی قرار دارند بنابراین تا زمانی که متوجه تفاوت این دو مفهوم نشوید نمی توانید از میزان تاثیر آن ها در سئو سایت خود مطلع شوید.

نچرال لینک Natural Link چیست؟

خب برای پاسخ به این سوال باید به موارد مختلفی اشاره کنیم که باعث ایجاد درک درست از این مفهوم شود. در ابتدا باید بگویم که لینک ها یکی از مهمترین فاکتورهایی هستند که برای افزایش بازدید کنندگان و ارتقاء سئو سایت خود به به کارگیری آنها در صفحات مختلف سایت خود هستید.

از این رو یک پرسش اساسی مطرح می شود و آن این است که لینک های مختلفی که تمامی سایت ها در صفحات مختلف خود به کار می برند برای جذب مخاطب کاربردی هستند یا خیر؟ خب همیشه اینگونه نیست!

ما نمی توانیم فریب سئوی کلاه سیاه را بخوریم زیرا گاهی اوقات لینک هایی که در برخی از وب سایت ها به کار می رود ناقص یا شکسته هستند. به این نوع لینک ها Broken Link گفته می شود.

در واقع زمانی که یک مخاطب وارد سایت میشود لینک هایی که در مقالات و پروفایل خود جایگذاری کرده اید بسیار توجه می کنند مخصوصا لینکهای جایی گرفته در متن مقالات بنابراین می توانیم بگوییم که این لینک ها از نوع طبیعی باشند مخاطب می تواند به راحتی با کلیک کردن بر روی آنها وارد وب سایت مذکور شود.

لینک های طبیعی لینک های سالمی هستند که شما به سایت های معتبر می دهید در واقع زمانی که کاربران مختلف از دریافت اطلاعات مورد نیاز خود را دارند می توانند از طریق این لینک ها به سایت مذکور منتقل شوند. همه خاطر نقطه اساسی در به کار بردن نچرال لینک ها یا لینک های طبیعی و استفاده از وب سایت های کاملا معتبر و تخصصی است.

زمانی که گوگل متوجه این موضوع می شود که به سایت شما به سایت های معتبر لینک داده است برای آن اعتبار بیشتری قائل مندی انتقاد بهتری دریافت خواهید کرد بنابراین توجه داشته باشید که بهترین نوع بیمه هایی که می توانید در سایت خود به کاربری لینک های طبیعی هستند. برای یافتن پاسخ سوال Natural Link چیست و چه تفاوتی با Unnatural Link دارد؟ باید با مفهوم لینک های غیر طبیعی هم آشنا شوید پس با ما همراه باشید.

لینک غیر طبیعی یا Unnatural Link چیست؟

برای به دست آوردن یک پاسخ مناسب برای این سوال ابتدا باید شما را با مفهوم لینک غیر طبیعی آشنا کنیم. همانطور که گفتیم یکی از فاکتورهای مهم است دعوت به کار بردن لینک های مختلف از طبقات سایت اما کیفیت داده از مهمترین مواردی است که صاحبان سایت باید به آن توجه ویژه داشته باشد. تعداد لینک های معتبر که در سایت خود را بکار میبرید بیشتر باشد امتیاز شما توسط ربات های جستجوگر گوگل بیشتر خواهد بود.

 به کار بردن لینک های بیشتر در سایت شما زمانی اهمیت دارد که همه آنها از نوع طبیعی باشند استفاده از لینک های مصنوعی یا شکسته و ناقص نه تنها کمکی به بهبود رتبه سایت شما نمی کند بلکه ممکن است دچار مشکلات زیادی نظیر جریمه توسط موتورهای جستجوی گوگل شوید.

در واقع یکی از مهمترین ترفندهای سئوی کلاه سیاه همین به کاربردن لینک های ناقص و غیر طبیعی است زمانی که کاربران بر روی این لینک کلیک می کنند باید بتوانند به صفحه سایت مورد نظر خود منتقل شوند و این سایت باید کاملا معتبر و شناخته شده باشد.

علاوه بر این استفاده از لینک های خارجی بسیار بهتر است به کار بردن لینک های داخلی در بهبود رتبه سایت شما تاثیر گذار است. اما متاسفانه گاهی اوقات شاهد این ماجرا هستیم که بسیاری از سایت ها از لینک های نامناسب و غیر طبیعی تنها برای افزایش تعداد لینک های سایت خود را استفاده می کنند.

اما گوگل به راحتی متوجه نامعتبر بودن لینک های به کار رفته در سایت می شود و آنها را به عنوان یک امتیاز منفی برای شما در نظر می‌گیرد پس تا زمانی که دچار این مشکل شده اید حتماً اقدام به حذف لینک های غیر طبیعی و به کار بردن لینک های طبیعی بکنید. اکنون باید متوجه شده باشیید که Natural Link چیست و چه تفاوتی با Unnatural Link دارد؟

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran