Outbound Link OBL چیست ؟ و انواع آن کدام است؟

Outbound Link OBL چیست ؟ و انواع آن کدام است؟  بسیاری از وب سایت ها که امروز توانسته اند جایگاه مناسبی در صفحه اول گوگل دست پیدا کنند با روش‌های متقلبانه و با استفاده از ترفندهای سئو کلاه سیاه به چنین جایگاهی رسیده اند.

در واقع اکثر آنها تمایل دارند که راه صدساله را یک شبه طی کنند. اما در واقعیت شما باید برای ارتقاء جایگاه وب سایت خود زمان زیادی را اختصاص بدهید. افرادی که در زمینه فروش اینترنتی یا یا فعالیت از طریق شبکه های اجتماعی مختلف به کسب درآمد می پردازند باید با استفاده از ترفندهای درست به ارتقا جایگاه وب سایت خود کمک کنند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید بر اساس آمار وبسایت معتبر الکسا بیشتر سایت ها توانستند با استفاده از روش های سئو کلاه سیاه به جایگاه مناسبی در صفحات اول گوگل دست پیدا کنند.

هم اکنون اگر می خواهید بدانید که میخواهید بدانید  که Outbound Link OBL چیست و انواع آن کدام است؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با انواع لینک های خروجی آشنا کنیم.

Outbound Link OBL  چیست؟

شاید با ورود به وب سایت های مختلف متوجه شده باشید که در لابلای مقالات و متن هایی که در حال خواندن آنها هستید لینک های مختلفی قرار دارد که می توانید با کلیک کردن روی آنها به وب سایت مورد نظر خود منتقل شوید.

نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که بسیاری از افراد این سوال را از خود می‌پرسند که چه دلیلی دارد که این وب‌سایت‌ها به ارائه لینک های مختلف در سایت خود می پردازند.

پاسخی که می‌توانیم به این سوال بدهیم این است که اکثر وب‌سایت‌هایی که سعی می‌کنند لینک های مرتبط با سایت های معتبر را در وب سایت خود به کار ببرند به نوعی می خواهند با این کار به ارتقاء جایگاه سایت خود کمک کنند.

تمامی افرادی که در وب‌سایت‌های مختلف مشغول به فعالیت فروش یا ارائه خدمات هستند می خواهند که در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کنند برای این کار باید از یک سری اقدامات مهم استفاده کنند از جمله مهمترین و ضروری ترین اقداماتی که باید آنها را مورد استفاده قرار بدهید این است که حتما با استفاده از لینک های خروجی وب سایت های معتبر اعتبار سایت خود را افزایش دهید.

به طور کلی موتورهای جستجوی گوگل برای لینک هایی که در یک وب سایت به کار می روند ارزش و احترام زیادی قائل هستند. یکی از معیار هایی که میتوان مناسب بودن یک وب سایت را پیش‌بینی کرد استفاده از همه لینکها است که می‌تواند به صورت لینک های خارجی یا داخلی باشد.

به کار بردن لینک های خارجی در وب سایت باعث بهبود وضعیت سایت شما می شود در گذشته افراد را می کردند که اگر از لینک های خارجی استفاده کنند توسط گوگل دنبال یک سایت خطاکار شناخته می شوند اما این طور نیست.

با گذشت زمان این باور زیر سوال رفت و افراد به این موضوع پی بردند که می توانند با استفاده از لینک های خارجی به اعتبار و وجه ی سایت خود اضافه کنند. در ادامه قصد داریم تا تمامی موارد مرتبط با لینک های خروجی را مورد بررسی قرار دهیم. پس ما را همراهی کنید.

بهینه سازی وب سایت توسط لینک های خروجی یاOutbound Link OBL

امروزه دنیا دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو است اگر افراد می توانند خود را با طنین دنیای بزرگی مطابقت دهند دیر یا زود به حاشیه رانده می‌شوند بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید در این زمینه پیشرفت مناسبی داشته باشید و بهترین و مناسب ترین جایگاه را به دست بیاورید توصیه به شما می توانیم بکنیم این است که حتماً برای ارتقا و بهبود جایگاه سایت خود از مواردی کمک بگیرید که بهبود وضعیت سایت شما کمک می کنند‌.

بنابراین فهمیدن این سوال کهOutbound Link OBL چیست و انواع آن کدام است؟ به شما کمک می‌کند تا بتوانید با آگاهی کامل از لینک های خارجی که باعث بهینه سازی وبسایت شما می‌شوند به بهترین شکل ممکن به جایگاه سایت خود کمک کنید.

 همه افرادی که در وبسایت های متعدد مشغول به فعالیت هستند تمایل دارند که به بهترین شکل ممکن جایگاه مناسب را در گوگل از آن خود کنند. به خاطر همین در این رقابت تنگاتنگ تنها کسی پیروز است که بتواند به بهترین شکل ممکن به مخاطبین مختلف خود را راضی نگه دارد با به دست آوردن رضایت کاربران جایگاه بهتری را در گوگل به دست بیاورد به طور کلی استفاده از لینک های خروجی به افراد کمک می‌کند تا بتوانند با استفاده از اعتبار سایت‌های دیگر به سایت خود اعتبار ببخشند و رضایت کاربران را به دست بیاورند.

اهمیت لینک های خارجی

اهمیت لینک های خروجی زمانی مشخص میشود که شما بتوانید با استفاده از آنها اعتبار را به چه سایت خود را افزایش دهید به طور کلی زمانی که شما در مقالات تان از ویژگیهای سایت های معتبر استفاده کنید کاربران ناخودآگاه به این موضوع پی می برند که سایت شما یک سایت کاملا معتبر و تخصصی است.

میزان اهمیت لینک های خارجی زمان مشخص میشود که افراد مختلف بتوانند با کلیک کردن روی آنها به صفحه مورد نظر منتقل شوند و با این کار اطمینان پیدا کنند که سایت قبلی یک سایت معتبر و خوشنام است.

از طرف دیگر زمانی که به روبات ها و موتورهای جستجوی گوگل به ایندکس کردن صفحات شما می پردازند متوجه می شوند که از لینک های معتبر استفاده کرده اید و باید برای سایت شما ارزش بالایی قائل شوند.

مقاله ساده ننویسید

به طور کلی گوگل به وب سایتی اهمیت می‌دهد که بتواند اعتبار خود را ثابت کند. هرچه میزان اعتبار یک وب سایت بالاتر باشد معمولاً از لحاظ به دست آوردن اطمینان گوگل هم در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت در واقع زمانی که می گوییم مقاله ساده نویسی منظورمان این است که حتماً از وجه و اعتبار سایت هایی که توانستند سالهای سال در این زمینه به بهترین شکل ممکن فعالیت کنند استفاده کنید.

وب سایت الکسا یکی از وب سایت های معتبر است که بسیاری از افراد زمانی که آماری را از این سایت مشاهده می کنند به راحتی آن را باور می‌کنند بنابراین باید برای بهتر شدن وضعیت مقالات خود از لینک های خارجی به سایت های معتبر استفاده کنید و با این کار مقالات خود را از حالت ساده خارج کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran