امتیازدهی به : post

Parse Error/Syntax Errorچیست

Parse Error/Syntax Error یکی از رایج ترین خطا هایی است که ممکن است پس از اضافه کردن یک قالب و افزونه یا اضافه کردن یک کد به وب سایت خود را آن رو به رو شوید. امروزه آموزش های مختلفی توسط مجموعه های معتبر ارائه می شود تا شما بتوانید با کسب اطلاعات تخصصی تمامی مشکلاتی که برای وردپرس به وجود می‌آید را برطرف کنید و به ارتقاء محیط مدیریت محتوای خود بپردازید.

اما گاهی اوقات ممکن است که حین استفاده از وردپرس با یک سری از خطاهای رایج مانند ساینتکس مواجه شوید این گونه از خطاها استفاده شما از محیط وردپرس را با اختلال مواجه می کند.

syentax Erorr چیست

syentax Erorr یکی از رایج ترین خطا هایی است که بسیاری از افراد با آن روبرو می شوند اما نکته ای که در اینجا اهمیت دارد این است که مواجهه با چنین خطایی برای کاربران تازه کار و مبتدی بسیار گیج ‌کننده است. کاربران مبتدی به دلیل عدم درک مناسبی که از این خطا دارند افراد را  با مشکلات زیادی روبه رو می کند.

اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد در راهکارهای مختلفی برای رفع این خطاها وجود دارد و اگر شما نمی دانید که Parse Error/Syntax Error چیست حتماً باید با دریافت اطلاعات دقیق راجع به این موضوع بپردازید.

رفع خطای  Parse Error/Syntax Error

همانطور که گفتیم مواجهه با چنین خطایی در محیط وردپرس می تواند شما را گیج و نا امید کند. اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا راهکارهای متعددی برای رفع چنین خطاهایی وجود دارد. بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنید تا چنین راهکارهایی را به دقت به کار بگیرید تا بتوانید به راحتی به رفع خطاهای موجود بپردازید.

خطای syntax  زمانی به وجود می آید که شما که شما یک کد را به وب‌سایت خود اضافه کنید. یا یک ناهماهنگی و اختلال در بین کدهای وردپرس به وجود بیاید. بروز چنین خطاهایی به دلیل ناهماهنگی میان کدهای وردپرس است. علاوه بر این ناهماهنگی بین کدهای هسته وردپرس و ناهماهنگی افزونه نصب شده نیز می تواند باعث ایجاد اختلال در سیستم شما شود.

بنابراین بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که از مشکلات به وجود آمده برای وب سایت خود پیشگیری کنید. بنابراین اگر قصد اضافه کردن یک وب سایت خود را دارید. می‌خواهید با خطاهای مختلف روبرو نشوید. از تمامی فایل هایی که قصد ویرایش آن را دارید. نسخه پشتیبان بگیرید.

قابلیت جدید وردپرس

یکی از قابلیت های مهمی که به وردپرس اضافه شده است و به شما کمک می کند تا بتوانید از بروز خطا های مختلف جلوگیری کنید. در واقع زمانی که شما در حال اضافه کردن یک سری از کدها به وب‌سایت خود هستید یا در حال استفاده از ویرایشگر قالب یا وردپرس هستید.

قابلیت نمایش و شناسایی خطا برای شما وجود دارد. بنابراین شما این شانس را دارید که پس از شناسایی خطا در فایل توسط وردپرس از بروزرسانی آن جلوگیری کنید. پیغام نمایش داده شده به شما کمک می کند تا متوجه شوید که ممکن است با یک فایل خطا روبرو شوید پس از به روز رسانی آن جلوگیری کنید.

در چنین مواقعی ممکن است تازه متوجه شوید کهParse Error/Syntax Error چیست در چنین مواقعی زمانی که شما حین کد نویسی با خطا مواجه می شوید می توانید از راه حل های دیگر هم استفاده کنید.

برای مثال شما این امکان را دارید که از طریق هاست یا نرم افزار اف تی پی به ویرایش یا اضافه کردن کد مورد نظر بپردازید. نکته مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا از بروز چنین خطاهایی جلوگیری کنید این است که قبل از ایجاد هرگونه تغییر یک نسخه پشتیبان از کل سایت یا فایلی که قصد تغییر آن را دارید تهیه کنید.

این امر به شما کمک می‌کند که در صورت بروز مشکل و یا پاک شدن اطلاعات مختلف سایت فایل پشتیبان در اختیار شما باشد. افسانه های زیادی برای پشتیبان گیری از وب سایت وجود دارند و بنابراین با استفاده از آنها می توانید با خیال راحت به ایجاد تغییر در وبسایت خود بپردازید.

گاهی اوقات با وجود اینکه شما تمامی موارد لازم برای پیشگیری از خطا را رعایت کرده اید باز هم ممکن است با آن مواجه شوید و چنین مواقعی این سوال برای شما پیش می‌آید که باید از از طریق انجام چه فعالیت هایی از بروز خطاهای مختلف سیستم وردپرس جلوگیری کرد. در صورتی که خط های به وجود آمده به دلیل نصب یک افزونه و قالب وردپرس که ناهماهنگ با سیستم شما است به وجود آمده باشد، پس از حذف آن برنامه خطای مورد نظر نیز برطرف خواهد شد‌

سیستم وردپرس دارای ویژگی‌های مثبتی است که باعث می شود هرچه سریعتر خط های به وجود آمده را شناسایی و برطرف کردن آن بپردازید خود خطای syntaxt نیز به دلیل اینکه خط دقیق کدی و نمایش مسیر را به طور دقیق به شما نشان می دهد‌. این امکان را دارید که هر چه سریعتر به حذف آن بپردازید.

Parse Error/Syntax Error

  همان طور که گفتیم نمایش این کد خطا باعث ایجاد اختلال در وب سایت شما می شود و اگر در زمان مناسب به تهیه نسخه پشتیبان پردازید ممکن است کلیه اطلاعات شما از وب سایت پاک شود. بنابراین توجه به این موضوع از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است و شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا بدانید خطای  Parse Error/Syntax Error چیست پس از دریافت اطلاعات کامل راجع به این موضوع و شناسایی فایل خطا این امکان را دارید که هر چه سریعتر به برطرف کردن آن بپردازید.

همانطور که گفتیم این پس از نمایش خطا به شما نشانی فایل آسیب‌زننده را می دهد. با ردیابی آدرسی که خطا به شما نمایش می دهد. امکان برطرف‌کردن هرچه سریع‌تر آن را دارید برای مثال برخی از کلماتی که در خطا وجود دارد به شما این امکان را می‌دهد که هر چه سریعتر به شناسایی آن بپردازید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran