امتیازدهی به : post

Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟

Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟ مطمئنا اگر به دنبال سئو سایت خود هستید و می خواهید به ارتقاء جایگاه آن بپردازید با این عبارت روبرو شده اید اکثر افراد می خواهند بدانند که تفاوت بک لینک با ریفرینگ دامین چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه توضیح دهیم باید بگوییم که هر دوی آنها از لحاظ ماهیت هدف مشترکی برای ارتقاء سئو یک سایت دارند اما میزان اثرگذاری آنها با یکدیگر متفاوت است بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تفاوت‌های این دو فاکتور مهم سئو آشنا کنیم.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو از مهمترین عواملی است که به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاهی به بهترین شکل ممکن فعالیت هدفمند خود را در فروش آنلاین و دیجیتال مارکتینگ آغاز کنید نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که باید برای پیشرفت خود بجنگید.

از مواردی که باعث بهتر شدن شرایط سایت شما می شود استفاده کنید متاسفانه بسیاری از افراد توجه چندانی به این موضوع ندارند و این باعث عدم موفقیت آنها حتی در طول سالیان متمادی خواهد شد.

به طور کلی بسیاری از افراد این سوال را از ما می‌پرسند که چرا با وجود گذشت چندین سال از ساخت سایت شان و کار کردن برای آن هنوز به درستی پیشرفت نکرده اند پاسخ که می‌توانیم به آنها بدهیم این است که بسیاری از وب سایت ها علی رغم اینکه از گرافیک و محتوای خوبی برای سایت خود استفاده می‌کنند اما به عوامل مهمی که در رضایت کاربران و موتورهای جستجوی گوگل تأثیرگذار است توجه نمی کنند .

در واقع زمانی که موتورهای جستجو به ایندکس صفحات سایت شما می پردازند به دنبال فاکتورهایی هستند که از قبل آنها را به عنوان مهمترین عوامل سئو سایت در نظر گرفته اند به همین خاطر شما باید به دنبال تمامی این فاکتور ها بروید و برای بهتر شدن وضعیت سایت خود از هیچ تلاشی دریغ نکنید.

در این میان برخی از فاکتورها برای گوگل از اهمیت بیشتری نسبت به باقی برخوردار است بنابراین شما باید از کجا این موضوع را متوجه بشوید و چگونه آنها را به کار بگیرید؟ اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که وجود دارد این است که ابتدا میزان دانش و اطلاعات خود را راجع به کارگیری لینک های مختلف در سایت خود افزایش بدهید سپس با استفاده از اعتبار بهترین و معتبر ترین سایت ها اقدام به سئو سایت خود کنید.

در حال حاضر اگر می خواهید بدانید کهReferring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟ باید به این موضوع اشاره کنیم که تفاوت این دو اگرچه بسیار محدود و کم است اما نکته مهم میزان اهمیت آنها در سئو سایت است که در ادامه به آنها می پردازیم.

بک لینک چیست؟

خب برای پاسخ به این سوال می توانیم به موارد مختلفی اشاره کنیم که باعث میشود سایت شما در رتبه های اول گوگل نمایش داده شود. اولین و مهمترین عامل این است که شما با لینک دهی به صفحات مختلف سایت خود می توانید از نظر موتورهای جستجوی گوگل به عنوان یک سایت معتبر شناخته شوید.

دومین نکته ای که در این زمینه وجود دارد و از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است این است که حتماً برای به کارگیری لینک های مختلف در سایت خود به اعتبار وب سایت های مذکور توجه کنید.

هر چه میزان اعتبار یک وبسایت بالاتر باشد در فرایند لینک دهی از نظر موتورهای جستجوی گوگل در سایت شما هم معتبر تر شناخته خواهد شد. متاسفانه بسیاری از افراد فریب سئوی کلاه سیاه را می خورند و گمان می‌کنند که تنها به کاربردن لینک های زیاد در صفحات سایت شان به افزایش اعتبار سایت کمک می‌کند.

اما نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که تعداد لینک ها زمانی اهمیت پیدا می‌کند که شما از وب سایت های معتبر اقدام لینک دهی کرده باشید در غیر این صورت نه تنها باعث ارتقاء وضعیت سایت شما نمی شود بلکه ممکن است توسط موتورهای جستجو گوگل جریمه شوید. از این رو برای بررسیReferring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟ حتماً باید با مفهوم رفرینگ دامین هم آشنا شوید.

Referring Domain چیست؟

Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا شما را با مفهوم رفرینگ دامین آشنا می کنیم‌. رفرینگ دامین به تعداد دامنه های اشاره می کند که شما از وب سایت های دیگر برای سایت خود لینک دهی کرده اید. به عبارت دیگر زمانی که برای دریافت لینک های مختلف به سایت های متعدد مراجعه می کنید تعداد دامنه هایی که در سیستم شما ثبت می شود نشان دهنده referring domin است. برای بررسی تفاوت این دو باید به عوامل مختلفی اشاره کنیم تا به راحتی متوجه مفهوم اساسی آن بشوید.

Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟(بررسی تفاوتها)

Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟ برای مقایسه تفاوت بک لینک ها و رفرینگ دامین باید عوامل مختلفی اشاره کنیم تا به راحتی متوجه تفاوت این دو بشوید اولین و مهمترین عاملی که میتوانیم برای تفاوت آنها به شما بگوییم این است که زمانی که شما برای وب سایت خود به دنباله لینک دهی هستید معمولاً به سایت های مختلف مراجعه می کنید تعداد لینک هایی که از این سایت ها دریافت می کنید متفاوت است.

برای مثال از سایت ایکس حدود ۲۰ لینک دریافت می کنید بنابراین زمانی که موتورهای جستجوی گوگل به بررسی تعداد لینک های سایت شما می پردازند متوجه میشوند که تعداد لینک های شما از یک سایت ۲۰ عدد است حال اگر تعداد وب سایت هایی که از آنها حتی یک لینک دریافت میکنید ۲۰ عدد باشد تعداد دامنه ها ۲۰ و تعداد لینک ها هم ۲۰ خواهد بود.

تفاوت این دو با هم در این است که گاهی اوقات تمامی لینک های دریافتی شما از یک وبسایت است که این ارزش چندانی برای سایت شما ندارد اما زمانی که تعداد دامنه های سایت افزایش پیدا می کند حتی اگر تعداد لینک ها پایین باشد از نظر گوگل یک فاکتور بسیار مهم در سئو به شمار می آید و برای سایت شما ارزش بالایی قائل می شوند. بنابراین هم اکنون باید متوجه شده باشید که Referring Domain چیست و چه تفاوتی با Backlink دارد؟

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran