امتیازدهی به : post

SEO چیست و چه تفاوتی با HEO دارد؟

SEO چیست و چه تفاوتی با HEO دارد؟ یکی از مهمترین سوالاتی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود با آن روبرو می شوند خواهی نخواهی تمامی افرادی که خانه کسب درآمد و فروش اینترنتی هستند باید به طور کامل با این اصول آشنایی داشته باشند تا بتوانند فعالیت هدفمندی در بازار داشته باشند. در ادامه شما را با سئو و SEM و تفاوت ها شباهت هایشان آشنا میکنیم.

SEO چیست؟

SEO موثرترین و کارآمدترین روش تبلیغات اینترنتی است که می توانیم به صراحت بگویم در تمامی دنیا به عنوان محبوب‌ترین متون تبلیغاتی به کار میرود. اکثر افرادی که قصد دریافت بازخورد بالایی از مشتریان خود دارند و می خواهند به بهترین شکل ممکن به فعالیت بپردازند معمولاً از این روش استفاده می‌کنند اما باید توجه داشته باشید که وارد شدن به این حوزه بدون داشتن اطلاعات و دانش کافی باعث عقب ماندن شما از بسیاری از رقبا می شود.

از این رو به شما توصیه می کنیم که حتما نسبت به موارد مختلفی که باعث پیشرفت شما در این حوزه می شود توجه کنید و آنها را به اندازه کافی جدی بگیرید در این صورت است که می توانید در مسیر موفقیت شغلی قرار بگیرید.

بی توجهی به اصول مختلف سئو و عدم استفاده  از اصول آن در سایت دیر یا زود زمینه های پیشرفته رقبای شما را فراهم می کند. اگر نسبت به این موضوع حساس باشید و تمام سعی خود را بکنید تا بتوانید به عنوان یک کسب و کار اینترنتی معتبر اصول سئو توجه کنید مطمئناً مسیر برای پیشرفت شما هموارتر خواهد شد.

الگوریتم های مختلف سئو راهی برای پیشرفت

الگوریتم های مختلفی که سئو برای جذب مخاطبین و کاربرد آن در نظر گرفته است به آنها کمک می‌کند تا بتوانند بسیار بهتر به فعالیت بپردازند. در چند سال گذشته زمانی که شما می خواستید عبارت خاصی را در گوگل پیدا کنید معمولاً به جای نمایش سایت هایی که اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار می دادند وب سایت های نمایش داده میشد که به هیچ عنوان نیاز شما به فهم کلمات کلیدی را برطرف نمی کرد بنابراین گوگل زمانی که متوجه این موضوع شد تصمیم گرفت که برای افزایش رضایت کاربران از الگوریتم ها و قوانینی استفاده کند که صاحبان سایت ملزم به رعایت آنها باشند.

در واقع با پیدایش جنین الگوریتم‌هایی افراد در حوزه های مختلف سعی کردند که کیفیت و کمیت وبسایت خود را افزایش دهند و این راهی بود برای پیشرفت مشاغلی که از اصول مختلف سئو پیروی می کردند اگر می خواهید بدانید کهHEO چیست و چه تفاوتی با SEO دارد؟ باید به شما بگوییم که سئو به فراهم کردن شرایطی می پردازد که سایت شما از لحاظ محتوا به جایگاه مناسبی دست پیدا کند اما HEO بیشتر به فرایند بهبود جایگاه ظاهری سایت شما ما توجه می کند.

 SEM چیست؟

برای بررسی مفهوم HEO باید برای شما مثال قابل لمس بزنیم تا بتوانید متوجه تفاوت آن با سئو بشوید. فرض کنید که در یک دفتر طرح کرامت مجله به فعالیت می پردازید تمامی مواردی که مرتبط با ظاهر آن مجله هستند چند فعالیت هایی است که HEO به آن می پردازد در واقع توجه به ظاهر یک مجله گرافیک رنگ فونت نحوه چیدمان فهرست مطالب و بسیاری از موارد دیگر از جمله اساسی ترین اصولی هستند که SEM برای جذب کاربران مختلف از آنها استفاده می کند.

به طور کلی مخاطبین مختلف زمانی که قصد دریافت خدمات یک سایت را دارند به مواردی توجه میکنند که باعث افزایش رضایت کاربران و ایجاد تجربه کاربری مثبت در آنها می شود.

 کاری که یک طراح مجله انجام می دهد دقیقا همان کاری است که HEO برای بهبود ظاهر یک سایت انجام می دهد در واقع کاربران مختلفی که به صورت روزانه وارد یک سایت می شوند با اولین چیزی که مواجه می شوند نوار ابزار ها منوها و گرافیک و رنگهای سایت هستند بنابراین توجه ویژه به این موارد می‌تواند باعث افزایش آیش رضایت آنها شود.

از این رو اگر می خواهید بدانید که SEO چیست و چه تفاوتی با HEO دارد؟ باید به صورت واضح به مقایسه پوسته ظاهری و داخلی یک سایت توجه کنید. در این صورت است که می توانید به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در اینترنت هدفمند کنید و به جذب افرادی بپردازید که به خدمات شما نیازمند هستند.

بهبود تجربه کاربری با HEO

تجربه کاربری یکی از مهمترین مواردی است که هر وبمستری باید به آن توجه ویژه داشته باشد زمانی که شما برای ارتقا و بهبود وضعیت سایت خود تلاش می کنید کاربران مختلف به راحتی متوجه این موضوع می شوند.

و این به معنای ایجاد احترام متقابل میان کاربر و صاحب سایت است. سرامیک سایت شما را برای دریافت خدمات یا خرید یک محصول انتخاب می کنند معمولاً انتظاراتی در آنها ایجاد می‌شود که باید به خوبی آنها را برآورده کنید.

برای مثال وضعیت ظاهری سایت مانند گرافیک، نحوه دسترسی آنها به نوار ابزار های مختلف همگی در ایجاد تجربه مثبت در کاربران تاثیر گذار است بنابراین در پاسخ به سوال تفاوت SEO با HEO چیست؟

باید به این موضوع اشاره کرد که هم سئو و هم HEO میتوانند در ایجاد تجربه مثبت یا منفی در کاربران تاثیر گذار باشند اما هر دوی آنها به شیوه های متعدد این کار را انجام میدهند سئو که به محتوای سایت و ایجاد تبلیغات به وسیله مقاله های انگیزشی می پردازد. HEO هم با ایجاد یک ظاهر مناسب برای سایت باعث جذب مخاطبین هدف میشود.

توجه به بهبود کیفیت HEO و SEO

در صورتی که به هر دو بعد جذب مخاطب توجه کنید می توانید به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را هدفمند سازید و پیشرفت کنید. افراد مختلفی که برای به دست آوردن جایگاه بهتر در گوگل تلاش می کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند که بی توجهی به حرکت این فرایند ها می تواند ایجاد یک جایگاه مطلوب برای کسب و کار اینترنتی شما شود پس تا جایی که امکان دارد برای ارتقاء وضعیت ظاهری و محتوای سایت خود تلاش کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran