SVG چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟

SVG چیست و چه تأثیری در سئو دارد؟ بسیاری از افراد با این سوال مواجه می شوند و می خواهند بدانند که دقیقاً چه عاملی باعث می‌شود که تصاویر در سئو یک سایت تاثیر داشته باشند.

آیا کیفیت این تصاویر در جذب بازدیدکنندگان و افزایش رتبه سایت می تواند تاثیر داشته باشد یا خیر اگر این سوال شما هم هست حتما با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق تر مفهوم SVG بپردازیم.

زمانی که وارد یک سایت می شوید اولین و مهمترین چیزی که توجه شما را جلب میکند تصاویر مرتبط با مقاله‌ای است که قصد خواندن آن را دارید به طور کلی از گذشته تاکنون بر این نکته تاکید بوده است که تصاویر بیش از کلمات توانایی جذب مخاطبین و کاربران را دارد.

بنابراین می توانیم بگوییم که تصاویر از مهمترین فاکتورهای سئو یک سایت محسوب می‌شوند و افراد بیش از مقالات به تصاویر توجه می کنند پس اگر به دنبال افزایش رتبه سایت خود هستید و می خواهید بهترین و مناسب ترین جایگاه را به دست بیاورید باید بدانید که تصاویر سایت شما یکی از مهم ترین فاکتورهایی هستند که به افزایش رتبه سایت شما کمک کنند. اما ممکن است این سوال برای شما بدتر شود که SVG چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید به موارد مختلفی اشاره کنیم تا شما بتوانید بسیار بهتر متوجه مفهوم اصلی و اساسی SVG شوید.

 مخفف Scalable Vector Graphics می باشد. اگر بخواهیم به هدف اصلی این مفهوم کاربردی بپردازیم باید بگوییم که با هر دفعه افزایش کیفیت تصاویر یک سایت به وجود آمده است تا افراد بتوانند تصاویر بسیار با کیفیت تری را در سایت خود قرار بدهند و با این کار به جذب مخاطبین مختلف پردازند.

در واقع با استفاده از این قابلیت تصاویر بر اساس اشکال هندسی در فضای ابری سایت ذخیره می شوند. بنابراین می‌توانیم بگوییم که این فاکتور به شما کمک می کند تا بتوانید مخاطبین هدف خود را به درستی جذب کنید در ادامه شما را با اهداف کلی و قابلیت های متعددی که SVG  برای شما فراهم می کند آشنا می کنیم.

تاثیر تصاویر در بهینه سازی سایت

همانطور که می دانید بهینه سازی صفحات مختلف سایت شما تاثیر بسیار زیادی در سئو دارد. در واقع هر چه تلاش ما برای ارائه مقالات و تصاویر مرتبط با آنها بیشتر باشد احتمال موفقیت تان نیز دوچندان خواهد شد.

بنابراین باید به این موضوع اشاره کنیم که همان قدر که مقالات شما باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت شما می شوند و موارد دیگری نظیر ارائه تصاویر مرتبط هم می‌تواند در افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک سایت شما موثر باشد.

در واقع اگر برای بهتر شدن وضعیت سایت خود در تلاش اصلی باید بدانید که تنها کاری که باید انجام بدهید ارائه محتوای مناسب نیست تا زمانی که سایت شما از هر لحاظ بهینه نشود به هیچ عنوان توانایی کسب رضایت موتورهای جستجوی گوگل و مخاطبین مختلف خود را نخواهید داشت .

بنابراین اگر با این سوال مواجه شده اید که SVGچیست و چه تاثیری در سئو دارد؟ باید به شما بگوییم که تصاویر قلب صفحات سایت شما هستند و اگر وجود نداشته باشند مقاله شما برای مخاطب ارزش خواندن ندارد.

اما زمانی که صحبت از تصویر و بارگذاری آن در وب سایت می شود، منظور ما بارگذاری تصاویر با کیفیتی است که باعث میشود مخاطبین شما بتوانند به راحتی از موضوع سایت مطلع شوند و بسیاری از اطلاعات خود را از طریق تصاویر به دست بیاورند همانطور که میدانید زمانی که کاربران وارد یک سایت می شود اگر مقاله و محتوای آن برای آنها مبهم بود به تصاویر نگاه می کنند تا بتوانند بهتر متوجه موضوع شوند.

بنابراین می‌توانیم بگوییم که تصاویر یک سایت مانند یک راهنما عمل می‌کنند و باعث می‌شوند که مخاطبین بتوانند با دیدگاه بهتری در سایت شما باقی بمانند و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورند.

افزایش درک مخاطب: یکی از بهترین قابلیت هایی که تصاویر به سایت شما می دهند افزایش درک مخاطبین هرچه میزان درک و آگاهی مخاطبین از وب سایت شما بیشتر شود بسیار بهتر می توانید در این زمینه به فعالیت بپردازید. حقوق کاربران مختلف با هدف خاصی وارد سایت شما می شوند .

بنابراین اگر یتوانند نیاز خود را به خوبی برآورده کنند امکان اینکه سایت شما را برای دریافت اطلاعات و نیازهای خود انتخاب کنند بسیار پایین است بستری کنید تصاویر مناسبی در سایت قرار دهید که در افزایش درک و آگاهی مخاطبین کمک کند. همانطور که در پاسخ SVG چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟

گفتیم که SVG با ارائه یک طرح از فاکتور های مهم و اساسی باعث می شود که بتوانید مخاطبین مختلف را راضی نگه دارید‌. اما تصاویری که مد نظر این قابلیت مهم و اساسی درس از تصاویری است که کاملا با کیفیت و و خلاقانه باشند و تاثیر فوق العاده بالایی در جذب مخاطبین داشته باشند.

تشویق به دریافت خدمات یا محصولات: یکی از قابلیت های مهم که تصاویر برای مخاطبین و سایت شما فراهم می کنند این است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید محصولات یا خدمات خود را به مخاطبین عرضه کنید.

در واقع آنها با مشاهده تصاویر مختلف سایت و درک بهتر مطالب می‌توانند محصول یا خدمات مورد نیاز را از سایت شما سفارش دهند بنابراین امکان فروش محصول یا خدمات با استفاده از تصاویر بیشتر میشود. پس می‌توانیم بگوییم که ارائه تصاویر با کیفیت نقش موثری در افزایش مخاطبین و مشتریان واقعی شما دارد.

تاثیر SVG بر سئو سایت

SVGچیست و چه تاثیری در سئو دارد؟ همانطور که گفتیم گوگل بر اساس الگوریتم های مختلفی به چپ به مخاطبین مختلف برای سایت شما می پردازند .

بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که در صورت رعایت تمامی این موارد می توانید مخاطبین مختلف خود را جذب کنید که یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در جذب مخاطبین ارائه تصاویر باکیفیت و معتبر ترین مقالات سایت شما از پس می‌توانیم بگوییم که با بارگذاری تصاویر خلاقانه و کاملاً مرتبط با مقالات می‌توانید مخاطبین هدف خود را جذب کنید و از طرفی با افزایش بازدید کنندگان سایت خود کمک کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran