درباره آموزش ساخت بک لینک

ساختن بک لینک صد در صد فالو برای سایت، بخش مهمی از هر استراتژی سئو به حساب می آید. بالا بردن تعداد لینک های سایت در سراسر وب خواهد توانست روش خوبی برای جذب ترافیک ثابت و پایدار به سمت سایت یا وبلاگ شما باشد.

اما سوال اصلی اینجا به وجود می آید که اگر نخواهیم بک لینک خریداری کنیم، چه کاری می توانیم انجام دهیم و به چه شکلی می توانیم خودمان تولید بک لینک انجام دهیم؟

جواب به این سوال بسیار راحت می باشد. شما خواهید توانست این کار را خودتان انجام دهید. بدین شکل که می دانید خرید بک لینک نه تنها هزینه بر است، بلکه امکان دارد باعث جریمه شدن وب سایت شما شود.

پس این موضوع بسیار مفید است که خودتان دست به کار شوید. این فرآیند آنطور که تصور دارید، زمانبر و دشوار نمی باشد. در این مقاله 10 مورد از ترفندها و نکاتی را بیان خواهیم نمود که می تواند بک لینک هایی را برای سایت شما به دست آورد.

بک لینک

در وبلاگ های DoFollow کامنت بگذارید

به طور معمول، وبلاگ های وردپرسی تگ NoFollow را برای لینک هایی که در آن ها قرار می گیرند، اختصاص خواهند داد. وبلاگ ها این کار را برای جلوگیری از ارسال دیدگاه های اسپم در سایت صورت می پذیرد.

از سوی دیگر سایت ها و وبلاگ هایی وجود دارند که از صفت DoFollow در دیدگاه های خود بهره می برند که محدودیتی در این مورد وجود ندارد. در این شرایط می توانید از این سایت ها یا وبلاگ ها برای به دست آوردن بک لینک استفاده کنید.

پروفایل بوک مارک اجتماعی خود را بروزرسانی و اطلاعات دیجیتال مارکتینگ در آن قرار دهید.

اطمینان حاصل نمائید که پروفایل شما در فیسبوک، گوگل، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی بروزرسانی خواهد شد و لینکی به سایت یا وبلاگ تان اختصاص خواهیم داد.

به یک متخصص تبدیل شوید (یا سوالات زیادی بپرسید)

سایت های پرسش و پاسخ، مانند سایت Quora بهترین جا برای ساخت بک لینک می باشند. همچنین اگر توانایی این را داشته باشید.

در سرویس هایی همچون Haro ثبت نام کنید، قادر خواهید بود بک لینک های بیشتری به دست بیاورید. همچنین، با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانید درآمد زیادی کسب نمایید.

در وبلاگ خود لینک سازی داخلی کنید

تلاش کنید در داخل درون پست به سایر مطالب وبلاگ نیز لینک بدهید. لینک سازی داخلی خواهد توانست در گرفتن بک لینک بسیار مفید باشد.

با گذشت زمان، شبکه ای از صدها بک لینک در سایت خود خواهید داشت. این شبکه لینک گسترده این قابلیت را خواهد داشت بانس ریت سایت شما را کم کرده و کاربران را به گشت و گذار در سایت شما تحریک نماید.

با دیگران ارتباط برقرار کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن بک لینک این می باشد که از مطالب خود به سایر وب سایت های معتبر و بزرگ لینک بدهید.

در اکثر موارد، وبمسترها نیز این لطف شما را جبران خواهد نمود و به سایت شما لینک می دهند خواهند داد.

این کار را برای مدتی انجام دهید، مطمئن باشید اگر با وب سایت های درستی در تماس باشید، نتایج خوبی به دست خواهید آورد.

پست هایی منتشر کنید که ارزش لینک گرفتن داشته باشند

برای اینکه بتوانید از سایت های دیگر بک لینک داشته باشید، بهتر است مطالب مفید و ارزشمندی را در سایت خود منتشر کنید تا مخاطب را درون سایت شما نگهدارد.

در این مطالب تلاش کنید راجع به یک یا چند وب سایت صحبت نمائید و به آنها لینک بدهید.

سپس به این سایت ها لینک پست خود را ایمیل کنید. مطمئن باشید که بیشتر این سایت ها از اینکه از فعالیت شان تعریف کرده اید خشنود خواهند شد و به سایت شما لینک خواهند داد.

از شیوه های صحیح نگارشی استفاده کنید

قبل از نگارش مطلب خود، اطمینان حاصل کنید که درباره کلمات کلیدی پست خود به درستی تحقیق و جست و جو نموده اید.

بهتر است بدانید که نوشتن محتوا برای وب یا سایر موارد تفاوت عمده ای دارد، پس باید محتوا خود را به گونه ای بهینه سازی نمائید که تجربه کاربری خوبی را به مخاطبان ارائه کنید.

تلاش نمائید از Bullet Point، علائم نگارشی، لیست های شماره گذاری شده، زیر تیترها و سایر مواردی که خواندن محتوا را برای کاربران آسان می کند، بهره برداری کنید.

سعی کنید پیش از انتشار مطلب، چند بار محتوای تولید شده را مرور کرده تا بتوانید خطاهای احتمالی را پیدا و آن ها رفع کنید. اگر محتوای شما به طور صحیح نوشته نشود، اطمینان داشته باشید شانس به دست آوردن لینک بسیار کم خواهد بود.

از فرصت های تجارت الکترونیکی نهایت بهره را ببرید

آیا شرکت تان محصولات خود را از راه فروشگاه های آنلاین معتبر به به دست مصرف کننده می رساند؟ اگر چنین است، اطمینان حاصل کنید که هر کدام از صفحه محصولات به سایت یا وبلاگ شما بک لینک داده اند.

در وبلاگ های دیگر پست گذاشته و محصولات خود را معرفی نمائید

قطعا نوشتن یک محتوا و قرار دادن آن در وب سایت شخص دیگری، امری کاملاً زمان بر بوده و اصلا به این سادگی ها نخواهد بود. اما باید طور دیگری به این مسئله نگاه کنید. با انتشار محتوا در وب سایتی دیگران، شما خودتان را به مخاطبان جدید معرفی می کنید.

همچنین، شما خواهید توانست با قرار دادن بک لینک در پست خود، کاربران آن سایت ها را به وب سایت خود منتقل کنید.یک مسابقه ترتیب دهید

می توانید مسابقه ای راه اندازی کنید و از شرکت کنندگان بخواهید جهت وارد شدن به مسابقه، لینک سایت شما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهند و آن را در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنند.

آموزش ایجاد بک لینک

شرکت سئو تهران آماده آموزش صفر تا صد ایجاد بک لینک های تخصصی و با اعتبار بالا می باشد، شما می توانید با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاین سایت برای نام نویسی اقدام نمایید.

موارد آموزشی:

  • ایجاد بک لینک با اعتبار بالا
  • ایجاد بک لینک های Follow
  • ایجاد بک لینک های No Follow
  • ایجاد بک لینک های Do Follow
  • ایجاد صفحات وبلاگ با اعتبار بالا

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran