درباره آموزش پشتیبانی سایت

شرکت سئو تهران یکی از معدود شرکت های طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت در کشور می باشد که دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته برای سایت های طراحی شده توسط خود و سایر سایت های دیگر می باشد.

سایت نیاز به نگهداری و پشتیبانی مدام و بدون وقفه دارد و پشتیبانی سایت از طراحی سایت بسیار پر اهمیت تر است.

موقعی که طراحی وب سایت صورت پذیرفته پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت به وجود آمدن هر نوع مشکلی در وب سایت مشکلات به وجود آماده را برطرف کند که این امر ملزم به آموزش حرفه ای شما دارد.

آنلاین بودن وب سایت ، هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در وضعیتی که مشکلی برای هریک از این موارد رخ داد امکان دارد سایت شما بارگذاری نگردد پس شما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا بتوانید مشکلات رخ داده را برطرف نمائید.

بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه منحصر به فرد مانند سئو تهران باشد و در صورت بروز مشکل قابلیت این را داشته باشید مورد را از همان مجموعه پیگیری کنید.

در صورتی که کار طراحی سایت ، پشتیبانی سایت و سئو سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور به شما معرفی می کند.

و در نتیجه در رفع عیب وب سایت به مشکلات بسیار زیادی برخواهید خورد که از عهده رفع آن قطعا خارج خواهید بود و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

پشتیبانی سایت تمام وقت

پشتیبانی سایت توسط سئو تهران

پشتیبانی سایت وب سایت های طراحی شده توسط سئو تهران به طور معمول به صورت ماهیانه ، 3 ماهه و 6 ماهه همینطور سالیانه می باشد که در سال های آینده نیز قابل تمدید خواهد بود و در طول مدت پشتیبانی سایت شرکت سئو تهران به صورت 24 ساعته در صورت بروز خطا مشکلات وب سایت را رفع خواهد کرد.

تغییرات جزو خدمات پشتیبانی نبوده است اما ما در سئو تهران هرگونه تغییر در طراحی سایت و بخش های مختلف سایت شما و تحت پشتیبانی خود را به طور رایگان انجام خواهیم داد.

پیش از واگذاری پروژه پشتبانی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت حتما از شکل پشتیبانی شرکت اطلاع لازم را به دست بیاورید تا به مشکلی برخود نکنید و کیفیت پشتیبانی شرکت را از سایت های قبلی طراحی شده شرکت پرس و جو کنید و بهتر است شرکتی را انتخاب کنید تا از اعتبار بالایی داشته باشد.

اعتبار یک شرکت طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت به سابقه شرکت، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین کیفیت پروژه های انجام شده ارتباط مستقیمی دارد و همچنین بررسی کنید تا شرکت مورد نظر مجوزهای لازم از قبیل مجوز نظام صنفی رایانه ای از بابت طراحی وب سایت را دارا باشد.

همچنین مجوز دیگری که باید به آن توجه کنید مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور است و شرکت هایی که دارای چنین مجوزی می باشند به طور معمول دارای نیروهای متخصص بیشتری بوده و هر چه رتبه شورای عالی انفورماتیک مجموعه به یک نزدیک تر باشد معمولا شرکت کارشناسان حرفه ای بیشتری دارد و خیال شما از بابت پشتیبانی وب سایت آسوده تر خواهد بود.

سئو تهران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است و تا کنون در حدود 2500 وب سایت طراحی کرده که تمامی این وب سایت ها در صورت علاقه شما قابل نمایش به شما خواهند بود.

پشتیبانی سایت به چه معناست؟

قبل از توضیح دادن آموزش پشتیبانی سایت به معنای آن میپردازیم.پشتیبانی سایت به معنی آن که گروه یا شخصی که بتواند هر اشکالی را در سایت شما برطرف کند، اشکالاتی مثل سرعت سایت، امنیت، اشکالات ظاهری و… این اشکالات در هر سایتی احتمال دارد رخ دهد که شما باید اهمیت بسیار بخصوصی به آن ها داشته باشید، طراحان سایت بیشتر سایت را طراحی می کنند.

و دیگر پشتیبانی را به عهده نمی گیرند و شما احتمال دارد که به مشکلات زیادی روبرو شوید و این اشکالات در سایت شما خیلی آزاد دهنده باشد.با این احتمال در مقاله آموزش پشتیبانی سایت که حتما پشتیبان سایت احتیاج دارید و باید به یک گروه یا شخص حرفه ای پشتیبانی سایت خود را بسپارید.

حتما زقت داشته باشید که شخصی که پشتیبانی سایت شما را به عهده می گیرد حرفه ای و در کار خود باشد، به دلیل آن که اگر سایت شما به دست اشخاص مبتدی و آماتور برسد احتمال دارد خسارت های بیشتری را به سایت شما وارد کنند و یا به صورت اساسی سایت شما را از بین ببرد.

پشتیبانی سایت فواید زیادی دارد، البته همانگونه که در مقاله آموزش پشتیبانی سایت بیان کردیم باید پشتیبان سایت شما خیلی حرفه ای باشد و بتواند همه مشکلات سایت شما را برطرف کند، در این قسمت از مقاله چند نکته از فواید پشتیبانی سایت را به شما توضیح می دهیم که با این مطلب بیشتر شناخت  پیدا کنید.

برطرف کردن مشکلات معروف در سایت: پشتیبانی سایت وظیفه دارد که همه مشکلات سایت شما را برطرف نماید و اگر شما مشکلات معروفی در سایت خود دارید باید پشتیبان شما بتواند همه آن مشکلات را در زود ترین زمان احتمالی برطرف نماید، این مشکلات احتمال دارد در برخی زمان ها خیلی خطر ناک باشد و سایت شما را مورد نفوذ هکر ها قرار دهد، بنابراین با این وجود برطرف کردن مشکلات یکی از فواید به خصوصی است که پشتیبانی سایت دارد.

امین امنیت سایت: امنیت سایت یکی از مطالب حائز اهمیتی است که باید به آن اهمیت داشته باشید، هر پشتیبان سایت هم باید سایت شما را مورد ارزیابی امنیتی قرار دهد و  هر نوع مشکلات امنیتی را برطرف کند، مشکلات امنیتی در سایت ها احتمال دارد بواسطه افزونه ها و یا کد ها رخ دهد، و اگر پشتیبان شما تخصصی باشد می تواند در زود ترین وقت ممکن این مشکلات را برطرف نماید.

بالا بردن سرعت سایت: این مورد یکی از معیار های پر اهمیت سئو داخلی است که اگر سایت شما سرعت مناسبی داشته باشد یکی از معیار های سئو را رعایت کرده اید، این مورد نه فقط برای گوگل خوب است بلکه برای مخاطبان شما هم پر فایده است و مخاطبان از سرعت لود سایت شما رضایت دارند و می تواند همه فعالیت های خود را در سایت به سرعت زیادتری انجام دهد.

انواع فعالیت پشتیبانی سایت

پشتیبانی وب سایت، طیف بیشتری از خدمات را دارا می‌شود و یک پشتیبان سایت وظایف بیشتری دارد. به گروه اقداماتی که پس از طراحی کردن یک سایت، بر روی آن سایت صورت داده می‌شود، پشتیبانی وب سایت بیان می ‌شود.پشتیبانی وب سایت به دو گروه پشتیبانی تخصصی و پشتیبانی محتوایی سایت بخس بندی می ‌شود.

هر سایتی وابسته به مدل فعالیت و کارکرد خود احتیاج به کار بردن از خدمات پشتیبانی تخصصی دارد. در پشتیبانی تخصصی سایت، گروه یا شخص پشتیبان سایت، هر روز کارکرد سایت را ارزیابی می ‌کنند، تا اگر نمادی غیر عادی مشاهده کردند به سرعت آن را ارزیابی کنند.با ما در ادامه ی محتوای آموزش پشتیبانی سایت همراه باشید.

پشتیبانی تخصصی سایت مرتبط به حیات اصلی سایت است. این کار احتیاج به حرفه و مهارت مهمی دارد. این فعالیت تا حدی اهمیت دارد که اگر به درستی انجام نشود احتمال دارد از دسترسی خارج شود.نکات پشتیبانی سایت به صورت زیر در مقاله آموزش پشتیبانی سایت است:

بروز رسانی نرم‌افزار ها، پلاگین‌ ها و افزونه‌ های وبسایت

پلاگین‌ ها یا نمونه ‌هایی که بر روی سایت نصب می ‌کنیم، احتمال دارد شامل حفره‌ ای امنیتی یا روش های نفوذی باشند که در نسخه‌ های آپدیت شده این اشتباهات شناسایی می ‌شوند و نابود می شوند. اساسی ترین علل هک سایت ‌های وردپرس آپدیت نبودن سایت وپلاگین ‌ها و نفوذ هکر ها از روش باگ‌ های امنیتی است.

بهینه کردن سرعت وبسایت

سرعت زیاد و لود شدن یک وبسایت برای مخاطبان خیلی مهم است. اگر سرعت زیاد آمدن سایت شما کند باشد کاربر در همان زمان از سایت بیرون می آید، این رفتار کاربر اثر منفی بر روی سئو سایت شما می ‌گذارد. همینطور دسترسی سریع اشخاص به قسمت های متفاوت سایت شما همچنین اهمیت بیشتری دارد.

آموزش پشتیبانی سایت سئو تهران

پشتیبانی سایت مورد بسیار پر اهمیتی است که اکثر شرکت های طراحی وب سایت در آن ضعف دارند و معمولا شرکت ها رضایت کافی و لازم از ارائه خدمات نگهداری سایت شرکت های طراحی وب سایت ندارند.

که این موردی است که سئو تهران بسیار به آن توجه می نماید، سئو تهران در واقع راه موفقیت شغلی خود را از روش ارائه خدمات طراحی سایت با برترین کیفیت و کم ترین هزینه ممکن می دارند و در کنار طراحی وب سایت با قیمت ارزان تلاش می کنند.

مشتریان خود را در مدت زمان پشتیبانی خود با رضایت حفظ کند و در صورت بروز خطا در وب سایت سریعا مورد را برطرف خواهد کرد.

رخ دادن خطا و مشکلات در وب سایت همیشه در هر صورتی حتی اگر دارای بهترین طراحی و سئو هم باشید رخ خواهد داد و ممکن است برخی از زمان ها رفع عیب یک سایت چندین ساعت وقت شما را تلف کند.

اما تیم پشتیبانی شما می بایست احساس مسئولیت در مورد کسب و کار شما داشته باشد و در صورت بروز خطا در وب سایت تمام تلاش خود را در رفع مشکل به کار گیرد پس با آموزش صحیح به پرسنل خود با شرکت در کلاس آموزش پشتیبانی سایت سئو تهران، از تلف شدن وقت پرسنل خود برا رفع مشکلات پیشگیری کنید.

شما می توانید با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاین سایت برای نام نویسی در دوره آموزش پشتیبانی سایت اقدام نمایید.

تحقیق در مورد وضعیت پشتیبانی سایت های طراحی شده یک شرکت خواهد توانست بهترین راه ارزشیابی شرکت های طراحی سایت در این بخش باشد پس این موضوع کافیت می کند پیش از انتخاب هر شرکتی با چند مورد از مشتریان شرکت صحبت کرده و نحوه پشتیبانی را جویا شوید.

مورد دیگری که در طول زمان پشتیبانی سایت حتما باید توسط شرکت پشتیبان وب سایت صورت بپذیرد امن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در وب سایت شما است.

به طور معمول طی گذر زمان حفره های امنیتی و مشکلات وب سایت خود را نشان می دهند که امکان دارد از دید شما مالک وب سایت نیز پنهان باشد و شرکت طراحی وب سایت باید در صورت احتیاج حتما پروژه های تحت پشتیبانی خود را به روز رسانی نماید تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نشود.

بیشتر بخوانید : سئو قسطی

last update :1/18/2021

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran