درباره آموزش پشتیبانی سایت

شرکت سئو تهران یکی از معدود شرکت های طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت در کشور می باشد که دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته برای سایت های طراحی شده توسط خود و سایر سایت های دیگر می باشد.

سایت نیاز به نگهداری و پشتیبانی مدام و بدون وقفه دارد و پشتیبانی سایت از طراحی سایت بسیار پر اهمیت تر است.

موقعی که طراحی وب سایت صورت پذیرفته پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت به وجود آمدن هر نوع مشکلی در وب سایت مشکلات به وجود آماده را برطرف کند که این امر ملزم به آموزش حرفه ای شما دارد.

آنلاین بودن وب سایت ، هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در وضعیتی که مشکلی برای هریک از این موارد رخ داد امکان دارد سایت شما بارگذاری نگردد پس شما باید آموزش های لازم را دیده باشید تا بتوانید مشکلات رخ داده را برطرف نمائید.

بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه منحصر به فرد مانند سئو تهران باشد و در صورت بروز مشکل قابلیت این را داشته باشید مورد را از همان مجموعه پیگیری کنید.

در صورتی که کار طراحی سایت ، پشتیبانی سایت و سئو سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور به شما معرفی می کند.

و در نتیجه در رفع عیب وب سایت به مشکلات بسیار زیادی برخواهید خورد که از عهده رفع آن قطعا خارج خواهید بود و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

پشتیبانی سایت تمام وقت

پشتیبانی سایت توسط سئو تهران

پشتیبانی سایت وب سایت های طراحی شده توسط سئو تهران به طور معمول به صورت ماهیانه ، 3 ماهه و 6 ماهه همینطور سالیانه می باشد که در سال های آینده نیز قابل تمدید خواهد بود و در طول مدت پشتیبانی سایت شرکت سئو تهران به صورت 24 ساعته در صورت بروز خطا مشکلات وب سایت را رفع خواهد کرد.

تغییرات جزو خدمات پشتیبانی نبوده است اما ما در سئو تهران هرگونه تغییر در طراحی سایت و بخش های مختلف سایت شما و تحت پشتیبانی خود را به طور رایگان انجام خواهیم داد.

پیش از واگذاری پروژه پشتبانی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت حتما از شکل پشتیبانی شرکت اطلاع لازم را به دست بیاورید تا به مشکلی برخود نکنید و کیفیت پشتیبانی شرکت را از سایت های قبلی طراحی شده شرکت پرس و جو کنید و بهتر است شرکتی را انتخاب کنید تا از اعتبار بالایی داشته باشد. اعتبار یک شرکت طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت به سابقه شرکت، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین کیفیت پروژه های انجام شده ارتباط مستقیمی دارد و همچنین بررسی کنید تا شرکت مورد نظر مجوزهای لازم از قبیل مجوز نظام صنفی رایانه ای از بابت طراحی وب سایت را دارا باشد.

همچنین مجوز دیگری که باید به آن توجه کنید مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور است و شرکت هایی که دارای چنین مجوزی می باشند به طور معمول دارای نیروهای متخصص بیشتری بوده و هر چه رتبه شورای عالی انفورماتیک مجموعه به یک نزدیک تر باشد معمولا شرکت کارشناسان حرفه ای بیشتری دارد و خیال شما از بابت پشتیبانی وب سایت آسوده تر خواهد بود.

سئو تهران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است و تا کنون در حدود 2500 وب سایت طراحی کرده که تمامی این وب سایت ها در صورت علاقه شما قابل نمایش به شما خواهند بود.

آموزش پشتیبانی سایت سئو تهران

پشتیبانی سایت مورد بسیار پر اهمیتی است که اکثر شرکت های طراحی وب سایت در آن ضعف دارند و معمولا شرکت ها رضایت کافی و لازم از ارائه خدمات نگهداری سایت شرکت های طراحی وب سایت ندارند.

که این موردی است که سئو تهران بسیار به آن توجه می نماید، سئو تهران در واقع راه موفقیت شغلی خود را از روش ارائه خدمات طراحی سایت با برترین کیفیت و کم ترین هزینه ممکن می دارند و در کنار طراحی وب سایت با قیمت ارزان تلاش می کنند.

مشتریان خود را در مدت زمان پشتیبانی خود با رضایت حفظ کند و در صورت بروز خطا در وب سایت سریعا مورد را برطرف خواهد کرد.

رخ دادن خطا و مشکلات در وب سایت همیشه در هر صورتی حتی اگر دارای بهترین طراحی و سئو هم باشید رخ خواهد داد و ممکن است برخی از زمان ها رفع عیب یک سایت چندین ساعت وقت شما را تلف کند.

اما تیم پشتیبانی شما می بایست احساس مسئولیت در مورد کسب و کار شما داشته باشد و در صورت بروز خطا در وب سایت تمام تلاش خود را در رفع مشکل به کار گیرد پس با آموزش صحیح به پرسنل خود با شرکت در کلاس آموزش پشتیبانی سایت سئو تهران، از تلف شدن وقت پرسنل خود برا رفع مشکلات پیشگیری کنید.

شما می توانید با مراجعه به بخش ثبت نام آنلاین سایت برای نام نویسی در دوره آموزش پشتیبانی سایت اقدام نمایید.

تحقیق در مورد وضعیت پشتیبانی سایت های طراحی شده یک شرکت خواهد توانست بهترین راه ارزشیابی شرکت های طراحی سایت در این بخش باشد پس این موضوع کافیت می کند پیش از انتخاب هر شرکتی با چند مورد از مشتریان شرکت صحبت کرده و نحوه پشتیبانی را جویا شوید.

مورد دیگری که در طول زمان پشتیبانی سایت حتما باید توسط شرکت پشتیبان وب سایت صورت بپذیرد امن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در وب سایت شما است.

به طور معمول طی گذر زمان حفره های امنیتی و مشکلات وب سایت خود را نشان می دهند که امکان دارد از دید شما مالک وب سایت نیز پنهان باشد و شرکت طراحی وب سایت باید در صورت احتیاج حتما پروژه های تحت پشتیبانی خود را به روز رسانی نماید تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نشود.

شماره تماس و ارتباط در تلگرام و واتساپ

09367511706

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید