بازدیدها: 4

درباره بک لینک

بک لینک چیست؟ چند نوع بک لینک داریم؟ برای ایجاد بک لینک از چه راه هایی باید استفاده کنیم؟ اهمیت بک لینک چقدر است؟

برای پاسخ به تمامی این سوالات پیشنهاد می کنیم که به پایان این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار دهیم.

یکی از راه هایی که به سئو سایت کمک می کند، ایجاد بک لینک های خارجی و داخلی می باشد که در ادامه داخلی و خارجی بودن آن را شرح می دهیم.

بک لینک داخلی

بک لینک های داخلی به لینک هایی می گویند که در داخل سایت انجام می شود و برای این کار شما می توانید مطالب سایت خود را به یک دیگر پیوند دهید.

با این کار google می تواند تشخیص دهد که شما روی چه مطالبی تاکید دارید و با این کار می توانید تمامی مطالب سایت خود را به یک دیگر پیوند دهید.

بک لینک

بک لینک خارجی

بک لینک های خارجی می تواند به بهینه سازی سایت شما کمک بسیار زیادی کند و برای این کار باید به سایت های معتبر برای ایجاد بک لینک خارجی مراجعه نمایید.

بک لینک های خارجی پایداری سایت شما را بیشتر می کند و به شما کمک می کند تا زودتر به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

از این رو چندین راه برای ایجاد لینک های خارجی وجود دارد که برخی از آن ها مفید و برخی از آن ها برای سایت شما مضر می باشد.

تبادل لینک در بین سایت های معتبر، استفاده از انجمن ها، داشتن وبلاگ خصوصی و تبادل لینک در بین وبلاگ ها راه هایی است که می توانید از آن استفاده نمایید.

اما در برخی از موارد راه هایی هستند که بک لینک های شما را به صورت خیلی زیاد و در عرض یک روز افزایش می دهند.

یکی از این راه ها خرید بک لینک می باشد که در نگاه اول شاید به سایت شما کمک کند و رتبه ی سایت شما را افزایش دهد.

اما پس از مدتی این بک لینک ها از بین می روند و سایت شما با افت شدیدی مواجعه می شود و ربات های گوگل این کار را تقلب محسوب می کنند.

ایجاد بک لینک باید به صورت روزانه و به تعداد مشخصی باشد تا سایت شما روند رو به رشد داشته باشد و گوگل به شما امتیاز می دهد.

یکی دیگر از راه هایی که گوگل آن را تقلب محسوب می کند استفاده از ربات های مختلف می باشد که برخی از افراد برای نتیجه گیری سریع از آن استفاده می کنند.

ربات های گوگل آن قدر قوی هستند که می توانند ربات های مخرب و مختلف را تشخیص دهد و هر سایتی که از آن ها استفاده نماید امتیاز منفی از گوگل دریافت می کند.

بک لینک

چند نکته در مورد ایجاد بک لینک

زمانی که می خواهید مطالب سایت خود را به یک دیگر لینک دهید، نباید در این کار زیاده روی کنید و فقط مطالبی که تشخیص می دهید مهم و مفید است را به یک دیگر لینک دهید.

زمانی که می خواهید هایپرلینک کنید، کلمه کلیدی مطلب مورد نظر را به لینک مورد نظر پیوند دهید تا کاربران و ربات های گوگل آن لینک را با آن عنوان بشناسند.

همان طور که در مقالات سایت گفتیم، وجود نظم در سایت به شما کمک بسیار زیادی می کند و این نظم شامل ایجاد بک لینک ها هم می شود.

به طور مثال اگر شما امروز 20 تا بک لینک برای سایت خود زده اید، روزهای دیگر هم باید به همین تعداد برای سایت خود بک لینک بزنید.

وجود نظم در سایت برای google بسیار مهم می باشد و برنامه روزانه سایت شما باید به صورت یکسان باشد تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

بک لینک

اهمیت بک لینک

اهمیت بک لینک های داخلی و خارجی آن قدر بالا است که کمتر کسی به آن ها اهمیت می دهد و اکثرا تمامی تمرکز خود را بر روی تولید محتوا می گذارند.

شما باید برای بالابردن بازدید و بک لینک های خود باید از پیوند های خارجی و داخلی استفاده نمایید تا سایت شما به درستی بهینه شود.

استفاده از وبلاگ ها

یکی از راه های مفید و مهم برای ایجاد بک لینک خارجی، ساخت و تبادل لینک در وبلاگ های داخلی و خارجی می باشد که کمک بسیار زیادی به سایت شما می کند.

شما می توانید در وبلاگ های ایرانی و خارجی مطالب سایت خود را قرار دهید و سپس آن را به سایت خود لینک دهید تا بتوانید از وبلاگ بک لینک ایجاد نمایید.

توجه داشته باشید که بر روی وبلاگ ها روزی یک محتوا قرار دهید و این محتواها می تواند کپی از سایت خودتان باشد اما اگر مطالب جدید در وبلاگ خود قرار دهید نتیجه ی بهتری خواهید دید.

در ادامه چند وبلاگ ایرانی با اعتبار بالا را برای شما نام می بریم.

  • میهن بلاگ
  • بلاگ اسکای
  • بلاگ دات آی آر
  • لوکس بلاگ
  • رز بلاگ
  • بلاگفا
  • پارسی بلاگ
  • پرشین بلاگ
  • نیلو بلاگ

وبلاگ های خارجی بسیار زیادی مانند بلاگ اسپات هستند که می توانید در آن ها یک حساب کاربری ایجاد نمایید و سپس می توانید مطالب خود را در آن ها منتشر نمایید.

استفاده از ریپورتاژ

ریپورتاژهای خبری سایت هایی هستند که در طول روز هزاران بازدید می خورد و اکثر این سایت ها با پرداخت هزینه امکان پذیر می باشد.

شما می توانید یکی از مطالب پر محتوای سایت خود را در این سایت ها قرار دهید و یک لینک هم به سایت خودتان می دهید و با این کار شما هم می توانید بازدید فراوانی داشته باشید و هم می توانید بک لینک خارجی از آن دریافت نمایید.

انجام پروژه های بک لینک

تیم سئو تهران با داشتن کارشناسانی با دانش بروز می تواند سایت شما را به بهترین روش بهینه نمایند و برای این کار می توانید به ما اعتماد کنید.

اگر بک لینک های سایت شما پایین می باشد می توانید این کار را به ما سپرده تا با استفاده از دانش خود بک لینک های سایت شما را افزایش دهیم.

ایجاد بک لینک با اعتبار بالا به سئو سایت شما کمک بسیار زیادی می کند و این کار باید به صورت اصولی و به صورت روزانه انجام شود.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما با کارشناسان تیم سئو تهران تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

با سئو تهران به بهترین ها برسید….

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید