بازدیدها: 7

درباره سئو سایت

سئو سایت یک تخصص بازاریابی است که هدف آن ارتقا رتبه بندی وب سایت ها در نتایج جستجو موتور های گوگل بدون پرداخت هزینه های سنگین می باشد.

همه سایت هایی که دارای رنک خوبی در گوگل می باشند پروسه سئو سایت را طی کرده اند، با انجام بهینه سازی برای مدت طولانی در صفحات اول گوگل قرار می گیرید.

رسیدن به نتایج اولین جستجو در گوگل نیازمند بکار گیری تکنیک ها و مواردی است که از المان های موتور جستجو پیروی کرده و منطبق بر آن ها باشد.

درواقع سئو سایت بهینه سازی سایت برای کاربران و موتور های جتسجوی گوگل می باشد، زیرا گوگل در نتایج جستجوی خود وب سایت های را در صفحه اول قرار می دهد که از کیفیت محتوای بالاتری برخوردارند و به کاربران خود اهمیت می دهند.

موارد بسیاری در رتبه بندی خوب وب سایت ها دخالت دارند، از کلمات کلیدی تا بک لینک ها که اشاره به سایت بخصوصی می کنند همه می توانند در جایگاه کلمات تاثیر گذار باشند.

سایت شما معمولاً در یک حوزه خاص فعالیت خواهد داشت، بنابراین باید همه کلماتی که مربوط به حوزه ی فعالیت شما می باشد را پیدا و برروی آن کار کرد.

برای اینکه سایت شما برروی کلمه خاصی در گوگل دارای رتبه بندی مناسبی باشد باید پروسه پیچیده سئو سایت را برروی سایت خود پیاده سازی کنید.

سئو یا بهینه سازی وب سایت نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می باشد تا سایت شما به بهترین نحوه بهینه سازی شود بنابراین شاید خود شما نتوانید فرآیند بهینه سازی را انجام دهید.

سایت سئو تهران با داشتن تیم فنی مجرب و با دانش علاوه بر طراحی یک سایت زیبا برای شما، می تواند شما را در بین اولین سرچ های کلمات کلیدی مربوطه قرار دهد و ورودی های سایت شما را چندین برابر گذشته نماید.

سئو سایت

 خدمات استثنائی سئو سایت

معمولاً 90 در صد ورودی سایت ها از راه موتور های جستجوگر می باشد، هر موتور جستجوگر دارای الگوریتم خاصی برای جستجو می باشد.

الگوریتم ها همان قوانین گوگل هستند که صاحبان سایت ملزم به رعایت آن ها می باشند در غیر این صورت دارای رتبه خوبی درگوگل نخواهند بود.

به دلیل وجود الگوریتم های پیچیده گوگل بیشتر افرادی که یک وب سایت برای خود دارند ترجیح می دهند کار بهینه سازی آن را به یک تیم فنی ماهر بسپارند در آینده دچار مشکل نشوند.

این الگوریتم ها همواره هرچند مدت یک بار دست خوش تغییراتی قرار می گیرند، بهینه سازی وب سایت ها امروزه به یک تخصص مهم تبدیل شده است.

اگر سایت شما به خوبی بهینه سازی نشده باشد و در موتور های جستجوگر گوگل رتبه بندی بالایی نداشته باشد، کاربران نمی توانند شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند.

قطعا هدف شما از برپایی یک سایت تنها حضور در این دهکده جهانی نمی باشد، بلکه قصد دارید بخشی از فروش و خدمات خود را بر بستر اینترنت ارائه دهید.

 تیم سئو تهران، تیمی فعال در زمینه بهینه سازی (سئو سایت) و نمایش سایت شما در مناسب ترین جایگاه در نتایج جستجو ها می باشد.

سایت سئو تهران با پشتیبانی شبانه روزی از سایت شما ویترین کسب و کار مجازی شما را زیباتر از قبل خواهد کرد.

تیم ما تلاش می کند تا با طراحی سایت با بالاترین کیفیت، سئو سایت طراحی شده در زمان و هزینه های شما صرفه جویی کند و به بیشترین سود را برای شما داشته باشد.

توجه داشته باشید که سئو وبهینه سازی یک وب سایت نیازمند زمان است و نمی توان نتایج آن را طی چند روز یا چند هفته مشاهده کرد.

بهینه سازی وب سایت فرآیندی پیچیده و زمان براست به همین دلیل نیازمند یک تیم فنی بسیار مجرب و ماهر در این زمینه می باشد.

ماهمواره در تلاشیم با بهبود دادن سایت های ایرانی در زمینه های مختلف مانند فروشگاهی، خبری و… جهان را با کشور امروزی خود آشنا کنیم.

سئو سایت

رضایت کاربران و تاثیر آن بر سئو سایت

آن طور که معلوم است در بروزرسانی های جدید گوگل و بروزرسانی های الگوریتم Rank Barin گوگل در تلاش است تا رفتار کاربران خود را در جستجو تحلیل و مطابق با خواسته آن ها نتایج را لیست کرده و نمایش دهد.

به عنوان مثال امکان دارد یک وب سایت دارای رنک پایین تری در جستجو بوده اما در نتایج کابران توجه بیشتری به آن می کنند، این اتفاق باعث ارتقای رتبه بندی سایت می شود.

شما باید در وب سایت خود محتواهایی داشته باشید که در دیگر سایت های یافت نشود یا به ندرت پیدا شود تا در دید کاربران گوگل قرار بگیرید.

یکی دیگر از عواملی که در رضایت مندی کاربران از سایت مورد توجه قرار می دهد Dwell Time می باشد که مانند یک پیگیری عمل می کند.

یعنی گوگل در بین جستجوی اول کاربر تا زمانی که کاربر پس از وارد شدن به یک سایت و بازگشتش برای جستجوی همان کلمه تصمیم سختی می گیرد که به این پیگیری Dwell Time می گویند.

این الگورتیم یکی از سخت ترین الگوریتم های گوگل می باشد که با بی رحمی تمام با سایت های برخورد کرده و در رتبه بندی آن ها تاثیر می گذارد.

سئو سایت فرآیندی زمان بر، سخت و پیچیده است، در صورتی که قصد داشته باشید یک سایت را اصولی بهینه سازی کنید باید تسلط زیادی به مسائل بروز سئو داشته باشید.

ما به شما توصیه می کنیم بجای استفاده از تبلیغات اینترنتی از این روش برای بهبود رتبه بندی سایت خود استفاده کنید زیرا قدرت سئو باعث دوام و ماندگاری بیشتر سایت شما در صفحه اول می شود.

معمولاً سایت هایی که به صورت اصولی فرآیند سئو را طی کرده باشند دارای رنک بهتری نسبت به سایت های می باشند که با تبلیغاتی گوگل جایگاهی بدست آورده اند.

تیم فنی ما همواره آماده همکاری و قبول انجام پروژه های طراحی سایت، پشتیبانی سایت و سئو سایت شما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.