انجام پشتیبانی سایت تضمینی

تیم فنی سئو تهران آماده انجام پشتیبانی سایت تضمینی برای وب سایت شما می باشد، تیم سئو تهران تشکیل شده از متخصصین زبده پشتیبانی سایت.

درکنار طراحی اصولی و زیبا و بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین عواملی است که صاحبان سایت باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

سایتی که پشتیبانی نشود قطعاً با گذشت زمان دچار مشکلات فراوانی از جمله مشکلات ظاهری، کدنویسی و امنیتی خواهد شد.

برای سایتی که قرار است به عنوان ویترین کسب و کار شما باشد نیاز است تیمی حرفه ای از پشتیبانان، کار پشتیبانی آن را برعهده گیرند.

اگر سایتی که در اختیار دارید برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد توصیه می کنیم بیشتر مورد توجه خود قرار دهید تا رونق و پیشرفت کسب و کار خود را مشاهد کنید.

پشتیبانی سایت وردپرسی

برای یک مدیر سایت وردپرسی بسیار پیش آمده است که برای رفع مشکلات مربوط به سایت وردپرس روزها وقت می‌گذارد و زمان مفید خود را برای انجام کارهای دیگر از دست می‌ دهد.

رفع نواقص سایت وردپرس نیاز به تجربه و دانش خاص دارد و این برای تیم مدیریت سایت گیج کننده می‌باشد.

تیم پشتیبانی آنلاین وردپرس سئو تهران برای تسریع در زمان رفع مشکلات سایت وردپرسی خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی را برای مشتریان در نظر گرفته است.

در زیر به برخی از این خدمات اشاره می کنیم:

  • تهیه بکاپ‌ های دوره ‌ای از فایل‌ها، تنظیمات پنل سایت، دیتابیس و محتوای وب سایت
  • نصب تنظیمات و افزونه‌های ضروری و اطمینان ازعملکرد بدون نقص آن ها
  • بروز رسانی امنیتی هسته پرتال وب سایت وردپرسی و افزونه ‌های پرتال
  • غیرفعال کردن یا حذف برخی افزونه‌ ها به جهت تست بهبود عملکرد

انجام پشتیبانی سایت تضمینی

چرا باید طراحی، سئو و پشتیبانی خود را به یک تیم واگذار کنیم؟

روال کار بسیاری از شرکت ‌ها به این صورت است که بعد از اتمام قرارداد طراحی، خدمات پشتیبانی را برای ادامه فعالیت‌های سایت طراحی شده در نظر نگرفته‌ اند.

این عدم پشتیبانی در صورت بروز مشکلات مقطعی کار را برای بسیاری از وب‌ مستران دشوار می‌کند و این مشکلات می‌توانند سایت را برای چند ساعت از دسترس کاربران خارج کند که این خود باعث وارد شدن خساراتی به شرکت مربوطه می‌شود.

بنابراین پشتیبانی وب سایت یک اصل مهم برای دارندگان سایت‌ های درآمدزا به حساب می‌آید، با داشتن پشتیبانی آنلاین فعالیت سایت وردپرسی خود را تضمین کنید.

سئو تهران برای دوستانی که قصد دارد صفر تا صد راه اندازی وب سایت خود را به تیم سئو تهران بسپارند پکیج ویژه ای را در نظر گرفته است.

شما می توانید با درخواست پکیج ویژه خدماتی سئو تهران، کار طراحی سایت، طراحی لوگو، سئو و پشتیبانی سایت خود را به تیم ما بسپارید.

مهم ترین مزیت بسته ویژه خدماتی سئو تهران، هزینه و نحوه پرداخت آن می باشد، در این بسته هزینه ها بسیار برای شما دوستان عزیز مقرون به صرفه می باشد.

همچنین شما می توانید هزینه بسته ویژه خدماتی سئو تهران را به صورت اقساطی و طی چند ماه پرداخت نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ذکر شده در سایت با کارشناسان تیم سئو تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ضرورت پشتیبانی سایت

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید