روش صحیح پشتیبانی سایت

امروز قصد داریم تا روش صحیح پشتیبانی سایت را به شما آموزش دهیم و بسیاری از مخاطبان آگاهی لازم در مورد پشتیبانی سایت را ندارد و به همین دلیل سایت آن ها به مشکل بر می خورد.

همان طور که می دانید پشتیبانی سایت یک کار تخصصی و حرفه ای می باشد و افرادی که دانش لازم برای این کار را دارند می توانند از عهده آن بر بیایند.

یکی از واجبات اصلی سایت، داشتن یک پشتیبان با تجربه می باشد تا سایت را از همه جهت ها نگهداری کند و هیچ سایتی نباید بدون پشتیبان باشد.

اما برای انجام پشتیبانی سایت یک باور غلط وجود دارد و آن این است که هر موقع سایت به مشکل بر خورد باید از پشتیبان کمک گرفت و در مواقع دیگر به پشتیبان نیازی نیست.

این یک باور غلط می باشد و یک سایت باید به صورت تمام وقت یک پشتیبان داشته باشد و باید تمامی فعالیت های سایت را زیر نظر بگیرد.

پشتیبانی محتواهای سایت، نظارت بر فعالیت های سایت، آگاهی از افزونه های نصب شده روی سایت، چک کردن روزانه سایت و برنامه ریزی برای سایت از جمله وظایف پشتیبان سایت می باشد.

روش صحیح پشتیبانی سایت

تقسیم بندی پشتیبانی سایت

  • پشتیبانی محتوایی سایت
  • پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی سایت به فعالیت هایی که مربوط به محتوا می شود را در بر می گیرد و تمامی کارهای محتوا از جمله نظارت، ویرایش و تولید محتوا بر عهده پشتیبان می باشد.

پشتیبان می تواند به صلاح دید خود برای سایت تولید محتوا کند و یا اگر محتوایی قرار بود بر روی سایت قرار گیرد این کار را پشتیبان می تواند انجام دهد.

پشتیبانی فنی سایت به کارهایی از جمله، حفظ امنیت سایت، بر طرف کردن مشکلات سایت، چک کردن جایگاه و رتبه سایت و ارائه مشاوره به صاحب سایت می گویند.

هر دو کارهای فوق برای یک سایت بسیار مهم می باشد اما می توان آن را تقسیم بندی کرد و هر سایت با توجه به نیاز خود می تواند یک پشتیبان داشته باشد.

انجام پروژه های پشتیبانی سایت

اگر برای پشتیبانی سایت خود به یک پشتیبان با تجربه و ماهر نیاز دارید می توانید از کارشناسان تیم سئو تهران در این زمینه کمک بگیرید.

پشتیبانان تیم سئو تهران با بروزترین دانش در مورد نگهداری سایت تا کنون پروژه های بسیاری را انجام داده است و شما هم می توانید در این زمینه به ما مراجعه نمایید.

علاوه بر پشتیبانی سایت خود می توانید از تجربیات پشتیبانان تیم سئو تهران برای رشد سایت خود استفاده نمایید تا سایت شما روند رو به رشد خود را افزایش دهد.

شما می توانید در زمینه های پشتیبانی سایت، سئو سایت، طراحی سایت، بک لینک و طراحی لوگو به تیم سئو تهران مراجعه کنید و ما در زمینه های ذکر شده آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

اگر مطلب روش صحیح سئو سایت برای شما کافی نمی باشد می توانید از دیگر مطالب سایت جهت افزایش اطلاعات و دانش خود استفاده نمایید و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: طراحی لوگو تهرانی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید