امتیازدهی به : post

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید

09367511706 – 02144030236

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

آنالیز وب سایت

آنالیز وب سایت اولین کاری است که در بهینه سازی سایت انجام داده می شود. در این مرحله سایت از نظر ساختاری و محتوایی آنالیز شده و مشکلات فنی و ساختاری مشخص می گردد.

تحلیل رقبا

سئو جنگ با رقبا است. در واقع اگر شما در یک کلمه کلیدی رقیبی نداشته باشید همواره رتبه 1 گوگل خواهید بود. تحلیل رقبا به شناخت نقاط قوت و ضعف رقبای کسب و کارها می پردازد.

سئو تکنیکال

مشکلات فنی و تکنیکال گاه عامل مهمی در عدم رتبه گرفتن سایتها هستند. تا زمانیکه مشکلات سئو تکنیکال سایت حل نشده باشد نباید انتظار دریافت رتبه های بسیار بالا را داشت.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی به ما می گوید که دقیقا باید بر روی چه کلمات کلیدی کار کنیم. بسیاری از کلمات کلیدی که در ابتدا در ذهن مدیران سایت است، کلمات درستی برای کسب و کار نخواهد بود.

تولید محتوا

محتوا پادشاه است. اگر سایت شما محتوایی نداشته باشد گوگل چیزی برای نمایش به کاربر نخواهد داشت. محتوا علاوه بر نقشی که در سئو دارد، در درک کاربر از کسب و کار شما نیز تاثیر زیادی دارد.

لینک سازی

لینک سازی کاتالیزور و معجون انرژی بخش سئو است. لینک سازی علاوه بر افزایش اعتبار سایت باعث افزایش رتبه کلمات کلیدی نیز خواهد شد.

نتیجه گرفتن یک کسب و کار از نظر سئو در کوتاه مدت و با سرعت صورت نمی گیرد، بلکه نیازمند زمان کافی است. در سرویس هایی که هدف رشد وب سایت است مدت زمان همکاری بایستی طولانی مدت باشد.

هر وب سایتی بسته به شرایط فعلی وب سایت و حوزه ای که در آن به فعالیت می پردازد می‌تواند در بازه های زمانی متفاوتی به نتیجه برسد.

از این رو برخی کلمات ممکن است در 6 ماه به رتبه های مناسب برسند، در صورتیکه برای رتبه گرفتن در برخی کلمات سخت تر گاه زمانی بیش از یکسال نیاز است.

برنامه سئو یک وب سایت نسبت به وب سایتی دیگر کاملا متفاوت است و نمی توان یک استراتژی مشخصی داشت و برای تمام سایت ها از آن استفاده کرد. از این رو ممکن است هزینه ماهانه اجرایی سرویس سئو برای یک سایت دو  یا چند برابر سایتی دیگر باشد.

هزینه های سرویس سئو در فایل پروپوزال برای هر درخواست محاسبه شده و ارسال می گردد.

از این رو برخی کلمات ممکن است در 6 ماه به رتبه های مناسب برسند، در صورتیکه برای رتبه گرفتن در برخی کلمات سخت تر گاه زمانی بیش از یکسال نیاز است.

در صورتیکه قصد دارید تا از سرویس سئو تخصصی سئو تهران استفاده نمایید، اولین قدم ارتباط با کارشناسان سئو تهران است. 

پس از تماس تلفنی یا ارسال پیام، کارشناسان ما سایت شما را بررسی خواهند کرد و ممکن است اطلاعات و دسترسی های بیشتری از کنسول گوگل یا آنالیتیکس درخواست شود و پس از بررسی دقیق، پروپوزال بهترین پلن سئو برای وب سایت شما ارائه خواهد شد.

معمولا پروپوزال های ارائه شده بصورت 6 ماهه یا یکساله می باشند.

خدمات تخصصی سئو ارزان مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

آغاز فرایند بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو برخی اوقات بسیار برای کسب و کار های مخصوصا کوچک ترسناک ، سخت و پر هزینه به نظر می رسد .

اما ما در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران خدمات تخصصی سئو ارزان سایت را به صورت کاملا اختصاصی و اقساطی ارائه می نمائیم. باسئو تهران همراه باشید…

سئو که در مقاله سئو ارزان سایت نام برده شده است یا استفاده بهینه سایت از جمله پر اهمیت ترین عناوین در حیطه دیجیتال مارکتینگ است که براعکس تعاریف حقیقی و انتظارات موتور های جستجو، بعضی اوقات فلسفه وجودی و کاربرد آن به علت رقابت ‌های زیاد به جاهای اشتباه کشیده می ‌شود. ولی حقیقتا سئو چه چیزی است و چه کارایی دارد؟

بدون تردید اگر حتی کمی در بحث های سئو داخل شده باشید می ‌دانید در سال 2020، سئو تنها هزینه کردن و گرفتن رنک در موتور های جستجو نیست.

سئو در حقیقت مخلوطی از دانش، حرفه، تجربه و هنر است که در جریان یک پردازش تخصصی یاری می ‌کند تا موتور های جستجو و به خصوص گوگل علاقمند به شما شوند و بنابراین مخاطبان زیاد تری به شما سر بزنند.

سئو ارزان سایت چه چیزی است؟

ممکن است جواب این پرسش راحت به گمان برسد، اما حقیقتا مهم بودن و اختلاف زیادی دارد. تعاریف مختلفی از سئو موجود است و هر کارشناس و حرفه ای در این حیطه می ‌تواند تعریف خود  را ارائه کند. ولی بعضی اوقات نداشتن درک صحیح از همان تعاریف نخستین سبب می ‌شود به اشتباه بروید.

یکی از مناسب ترین تعاریف بواسطه سایت moz ارائه شده است که در مقاله سئو ارزان سایت آمده است که:SEO مخفف Search Engine Optimization ( استفاده بهینه سایت برای موتور های جستجو) است و به گروه فعالیت هایی بیان می‌ شود که سبب بالا بردن کمیت و کیفیت ترافیک گرفتنی سایت از نتایج ارگانیک موتورهای جستجو می شود.

سایت ahrefs همچنین یکی دیگر از پر اعتبار ترین منابعی است که تعریف خود را این مدل ارائه کرده است:سئو پردازش استفاده بهینه محتوا با مقصود نمایش آن در نتایج ارگانیک موتور های جستجو است.ولی سایت backlinko تعریف نسبتا مختلفی دارد و بیان می کند در مقاله سئو ارزان سایت :

سئو، گروه فعالیتی است که برای گرفتن ترافیک مقصود به جهت سایت از رتبه. ‌بندی ارگانیک موتور های جستجو صورت داده می ‌شود.

عادی ترین شیوه های این کار دارای آفریدن محتوای باکیفیت، استفاده بهینه محتوا جدول لغات کلیدی بخصوص و بوجود آوردن بک لینک است. به طور اساسی سئو به مفهوم استفاده بهتر رتبه سایت در قسمت ارگانیک نتایج جستجو است.

به طور اساسی سئو به معنی مجموعه پردازش ها و فعالیت های حرفه ای برای جلب گمان مخاطبان و موتور های جستجو به مفهوم گرفتن مناسب ترین نتایج در جستجو های ارگانیک.

قسمت اعظمی از این فعالیت در نظر مقاله سئو ارزان سایت اطراف محتوا می ‌گردد که دارای سئو onpage و offpage می ‌شود. قسمت سوم همچنین دارای موضوعات تخصصی است که به آن سئوی تکنیکال همچنین بیان می‌ شود.

کارایی سئو ارزان سایت در چیست؟

حالا پرسش پر اهمیت در مقاله سئو ارزان سایت که زمانی تا این حد روی سئو تاکید داریم و می ‌دانیم چه محیط رقابتی‌ای در آن موجود است، کاربرد سئو در چه چیزی است؟

چه مهمی است و چه فوایدی برای ما به دنبال می ‌آورد. در حقیقت اگر کمی عمیق ‌تر تماشا کنیم خیلی از پاسخ ها که می ‌توانیم برای این پرسش  دارا باشیم، در درک درست از تعریف آن پنهان است.

استفاده بهینه برای موتور های جستجو فواید بیشتری برای کسب و کار های بزرگ و کوچک دارد. در ادامه می ‌توانید کارکرد سئو ارزان سایت در قسمت های متفاوت را مشاهده کنید:

 1. اشخاص بیشتری هستند که همواره برای کالا ها و خدمات شما در موتور های جستجو دنبال می ‌کنند
 2. گرفتن ترافیک باکیفیت
 3. بالا بردن نرخ تبدیل
 4. بالا بردن سرنخ ‌های باکیفیت
 5. بالا بردن فروش آنلاین و آفلاین
 6. کم کردن نرخ جذب مشتری
 7. بالا بردن اعتبار و اعتماد
 8. بوجود آوردن استراتژی بلند مدت
 9. اثربخشی بیشتر در تصمیم نهایی خرید
 10. بالا بردن آگاهی از برند
 11. بالا بردن میزان حضور برند
 12. گرفتن 90 درصد کلیک زیاد تر نسبت به تبلیغات کلیکی
 13. بالا بردن اندازه ارجاع به سایت شما
 14. توانایی اندازه‌گیری دقیق فعالیت سئو
 15. مقرون‌به‌ صرفه‌تر و تاثیر بخش تر نسبت به تبلیغات پولی
 16. بالا بردن سهم بازار و ارزش کسب و کار
 17. کارایی بازار
 18. یکپارچه سازی خدمت ها آنلاین
 19. بهتر کردن نرخ بازگشت سرمایه (ROI)
 20. یکی از مناسب ترین استراتژی‌ های PR
 21. بالا بردن فالوئر های فضا ‌های اجتماعی
 22. بهتر کردن نرخ کلیک
 23. بهتر شدن سرعت سایت
 24. بوجود آوردن تجربه کاربری بهتر
 25. سبقت گرفتن از رقبا

رقابت در سئو ارزان سایت

در بازار رقابتی حال که اکثر کسب و کار ها در محیط آنلاین حضور دارند، نه فقط نمی ‌توان احتیاج و مهم بودن سئو را نادیده گرفت، بلکه رقابت در این حیطه را همچنین نمی ‌توان کتمان کرد.

در زمان روز کاربران خیلی زیادی هزاران و میلیون ‌ها سرچ در گوگل و سایر موتور های جستجو صورت می ‌دهند.با ما در سئو ارزان سایت همراه باشید.

اگر سایت، بلاگ یا فروشگاه اینترنتی دارا هستید و خواستارید تا از موتور های جستجو ترافیک مقصود و رایگان بگیرید، فقط چاره شما سئو سایت است. استفاده بهینه برای موتور های جستجو که مهم است؛ به چه علت است در مقاله سئو ارزان سایت عنوان شده:قبل از 65 درصد کاربران موتور های جستجو روی 5 نتیجه نخست صفحه SERP کلیک می‌ کنند.

در نتیجه اگر دنبال بازدیدکننده زیاد تر یا افزایش مشتری برای فروشگاه آنلاین خودتان هستید، باید یکی از این 5 رتبه را به دست بیاورید.

 • سئو نه ففط درباره موتوردهای جستجو نیست، بلکه سئوی مناسب تجربه کاربری و کاربردی بودن یک وب سایت را بالا می برد.
 • کاربران به موتور های جستجو مطمئن هستند. حضور در شرایط های بالاتر برای لغات کلیدی خاص در صفحه نتایج اندازه اعتبار شما و اعتماد آن ها را بالا می برد.
 • سئو سبب معروفیت و ترفیع فضا های اجتماعی می ‌شود. اشخاصی که در نتایج گوگل یا دیگر موتور های جستجو شما را یافت می کنند، ساده تر آن را در اینستاگرام، توییتر، لینکدین و… خبرسازی می‌ کنند.
 • سئوی سبب باعث قدرت نمایی در برابر رقبا می ‌شود و می‌ توانید در وضعیت هماهنکی از گوی سبقت را از آن ها بگیرید.
 • ترافیک ارگانیک با اصلی ترین و اساسی ترین منبع ورودی ‌های یک سایت است که توانایی دارد تا سرنخ‌ های باکیفیت درست کرده و در آخر نرخ تبدیل و فروش را بالا می برد
 • سئو یاری می‌ کند تا همواره به‌روز باشید، رقبا را زیر فکر و. گمان خوب بگیرید و به درستی در جریان رخداد های فضا پیرامون قرار بگیرید.

چرا سئو ارزان سایت پر اهمیت می باشد؟

قبل از توضیح سئو ارزان سایت به توضیح آن می پرازیم ، سئو یک نوع رقابت می باشد ، رقابت برای بدست آوردن رنک های برتر و رسیدن به مخاطب بیشتر و در آخر بالا بردن فروش .

شما در هر رقابتی که داخل می شود چه درسی باشد چه ورزشی در نخست تلاش می کنید رقبای خود را شناسایی کند و با به کار بردن از ابزار هایی که وجود داشته می باشد آن ها را ارزیابی کنید تا بفهمید رقبای شما در چه مقطعی از آمادگی می باشند.

و چطور برنامه خود را برای موفقیت چیده اند . رقابت وقتی می تواند به نتیجه مناسب برسد به گفته مقاله سئو ارزان سایت که شما رقبای خود را به درستی شناخته باشید و بر اصول ابزار هایی که آن ها دارند شما همچنین این ابزار ها را بوجود آورد و حتی از ابزارهای تازه به کار نمایید تا بتواند در رقابت پیروز شود.

در سئو سایت همچنین شما مثل هر رقابت دیگری اول باید رقبای خود را شناسایی کنید و بر اصول قدرت و ابزار هایی که دارند برنامه سئو سایت خود را بچینید تا توانایی داشته باشید پیروز شوید شما اگر چشم بسته و بدون هیچ ارزیابی به رقابت بپردازید حقیقتا شکست خواهید خود و این شکست می تواند اضافه بر اینکه سبب از دست رفتن هزینه شما شود سبب هدر رفتن وقت همچنین شود.

ما در ادامه این مقاله سئو ارزان سایت هدف داریم علاوه بر این که به طور کامل در مورد اینکه سئو چیست بیان کنیم روش هایی رسیدن به سئو مناسب را همچنین برای شما بیان کنیم.

تقریبا ۶۰ درصد از ترافیک ها از راه موتور سرچ گوگل به وب سایت ها منتقل شده و اگر ما دیگر ترافیک هایی که از دیگر موتور های جستجوگر (یاهو ، بینگ و..) را در کنار ترافیک های گوگل جای دهیم این ترافیک تقریبا ۷۰ درصد از ترافیک ها را دارا خواهد شد.

و دیگر ترافیک های به معنی حدودا ۳۰ درصد از ترافیک ها همچنین از رسانه های دیگر به وب سایت ما خواهند آمد به صورت اساسی مقاله سئو ارزان می توان بیان کرد که بیش از ۲ برابر ترافیک وب سایت ها از راه موتور های سرچ وارد سایت شما می شوند بنابراین سئو سایت و استفاده بهینه سایت می تواند خیلی اثر گذار در فرستادن ترافیک به وب سایت شما باشد

موتورهای سرچ چطور کار می‌ کنند؟

موتور های جستجو برای ارزیابی محتوای وب و سرویس دهی مناسب به مخاطبان خود سه وظیفه اساسی دارند که عبارتند از:

 • Crawling – خزش در محتوای سایت ها

گوگل مثل یک مخاطب وارد سایت شما می‌شود و با راهنمایی فایل robots.txt سایت شما را خزش می کند و آگاهی را آماده ایندکس شدن می‌کند.

 • Indexing – تولید یک نسخه و ارزیابی محتوای آن

در این مرحله گوگل اطلاعات خزش شده را در دیتابیس خود تتیبیت کرده و مورد ارزیابی ارزیابی قرار می‌ دهد.

 • Results – نشان دادن نتایج مناسب براصول محتوای ایندکس شده

در این مرحله موتور سرچ بر اساس سرچ کاربر نتایج مربوط را به مخاطب نشان می‌ دهد و بر اساس الگوریتم خود رنک بندی می‌کند.

چرا سئو ارزان سایت اینقدر اهمیت دارد؟

خوب است در مقاله سئو ارزان سایت بدانید که اگر مناسب ترین سایت را هم از دید امکانات و ارتباط کاربری طراحی کنید اما آن را سئو نکرده باشید، در آخر نمی‌ توانید مخاطبان را به سایت خود جلب کنید. بر این اصول احتمال دارد برعکس طراحی خوب و با کیفیت سایتتان با شکست روبرو شوید.

حقیقتا سئو پردازش ساده‌ ای نخواهد بود که به آسانی آماده سازی شود. به دلیل آن که سئو یک سایت علاوه بر علم تخصصی احتیاج به زمان کافی خواهد بود.

همانگونه که در مقاله سئو ارزان اشاره شد، موتور های سرچ هروزه در حال تغییر و تحول هستند. در نتیجه بروز بودن اطلاعات در این حوزه برای سئو کاران کاری مهم خواهد بود.

همانگونه که می دانید بیشتر مخاطبان اینترنت، در موتور های سرچ به دنبال پاسخی مناسب برای احتیاج ها و پرسش های مورد نظر خود هستند. از این‌ جهت سئو مناسب روش میانبری برای شما خواهد بود تا بتوانید با جای گرفتن در صفحات نخست نتایج، بیشترین مخاطب را به دست آورید.

همینطور از آنجایی که نتایج موتور های سرچ دقیقا همان موردی است که مخاطبان جستجو کرده اند، امکان تغییر آن‌ ها به مشتری خیلی زیاد خواهد بود.

به دلیل آن که این شیوه در مقایسه با تبلیغات اینترنتی اعتماد بیشتری برای کاربران بوجود می‌ آورد. از جهتی دیگر بازدید های حاصل شده از سئو در طول مدت مبلغ کمتری در مقایسه با شیوه هایی مثل تبلیغات خواهد داشت.

عملکرد سئو ارزان سایت چیست؟

 • بالا بردن بازدید سایت
 • شناخت برند به مخاطبان جدید
 • سبب افزایش ترافیک سایت
 • افزایش تعامل مخاطبان با سایت
 • افزایش فروش کالا ها
 • امکان بدست آوردن درآمد از طریق تبلیغات
 • مبلغ کمتر در مقایسه با دیگر شیوه های مارکتینگ

شیوه آموختن سئو و بهینه سازی سایت

با اهمیت به اینکه سئو یک دانش پیچیده است و آموزش سئو همیشه به دلیل تجربه‌ های مختلف زمان بر است شما برای آغاز آموزش می توانید از تجربیات سئو کاران دیگر که در قالب مقالات و محتوا هایی که در مقطع وب انتشار داده می‌ شود به کار ببرید.با ما در مقاله ی سئو ارزان همراه باشید.

ولی این نکته دارای یک ضعف اصولی است که مخاطب را سبب بهم ریختگی می‌کند برای اینکه شما بتوانید روش یا شیوه مخصوص خود را دارا باشید خوب است. همه نکاتی که یاد می گیرید را در وبلاگ‌ها و یا وب سایت هایی که به طور آزمایشی درست می کنید تمرین کنید و اثر هر شیوه را مورد ارزیابی و تحقیق قرار دهید تا بتوانید مناسب ترین شیوه انجام سئو را فرا بگیرید.

سئو یکی از زیر گروه های دیجیتال مارکتینگ است. سرمایه گذاری بر روی سئو، یکی از پیش احتیاج های موفقیت در کسب و کارهای آنلاین است.

سایت بدون سئو، مثل یک فروشگاه خیلی شیک با کارایی کم نظیر می‌باشد که در وسط کویر خشک درست شده است.

مهم نیست که این فروشگاه به چه اندازه اجناس با کیفیت و یا ارزانی عرضه می‌ دهد. به دلیل آن که در مقاله سئو ارزان هیچ زمان توسط مردم و کاربران دیده نخواهد شد. سئو سایت شبیه به این است که خواستار باشیم این فروشگاه را در پر ازدحام ترین و پررونق‌ترین بازار شهر بگشاییم.

مقصود سئو ارزان سایت

مقصود سئو ارزان سایت یاری به وب سايت‌ ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج سرچ طبيعي و بالا بردن ارتباط میان صفحات و لغات کليدي وارد شده بواسطه مخاطبان است.

نشان دادن بيشترين صفحات مربوط با پرس‌و‌جوي سرچ وارد شده داراي فواید زيادي هم براي مخاطب و هم براي موتور سرچ است که در آن عملکرد بيشترين نتايج مربوط سرچ شده را پيدا مي‌کند.

و موتور سرچ قابل اعتماد مي‌ شود به دلیل آن که الگوريتم آن بيشترين صفحات مربوط را نشان مي‌ دهد.پس از اينکه در مقاله سئو ارزان سایت ، سئو براي بهبود رنک بندی سايت‌ها در نتايج سرچ طبيعي کار خود را آغاز کرد، اين پردازش نيازمند علم و زمان براي آماده سازی شیوه های خود شد. وقت، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري نخست براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.

وابسته به اينکه چطور لغات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد کاربرد قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ ها يا ماه‌ ها زمان مي‌ برد تا به نتيجه برسد. اگر چه احتمال دارد نتايج بهينه‌سازي سرچ به سرعت مشاهده نشود اما در دراز مدت فواید سئو سبب افزايش رنک بندی سايت و افزايش مخاطبان است.

براي وب سايت‌ها خيلي پر اهمیت است که در صفحه نخست نتايج سرچ گوگل به ویژه جزو سه تا نتيجه طبيعي نخست که 58.4 درصد کليک‌ها را دارا مي‌ شود، قرار گيرند.

اين جاي شگفت نيست که وب سايت‌ ها با کالا و فعالیتی که بفروش مي‌ رسانند بر سر رسيدن به رنک يک نتايج سرچ رقابت کنند.

به عنوان نمونه مقاله سئو ارزان سایت لغت کليدي رقابتي “بيمه خودکار” 1.5 ميليون سرچ گوگل را در ماه به خود مختص می کند، اين بدين مفهوم است که 3 جايگاه نخست 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه نخست 36.4 درصد مخاطبان را به خود اختصاص مي‌دهد.

اين اصول براي خيلي از سايت‌ ها دارای مزایا است که در بالاي نتايج سرچ قرار گيرند به ویژه آن هايي که با افزايش ترافيک سايت به اندازه کاربران افزوده مي‌ شود.

يک مطالعه ديگر مشخص می کند در مقاله سئو ارزان سایت سرچ ها خيلي علاقه دارند روي پيوند هاي طبيعي نتايج سرچ کليک کنند؛

اين مطالعه معین مي‌ کند 72.3 درصد مخاطبان گوگل روي پيوند هاي طبيعي نتايج سرچ کليک مي‌ کنند و فقط 27.3 درصد کاربران روي پيوند هاي فهرست های پرداخت شده کليک مي‌ کنند.

اين يکي ديگر از عللی است که شرکت‌ ها اثر سئو را دانسته و حاضر هستند براي آن وقت و هزينه صرف کنند.بصورت اساسب اهداف سئو را می توان بطور زیر در مقاله سئو ارزان خلاصه نمود :

 • در بازدید وب سایت اثر بسزایی دارد.
 • باعث بوجود آوردن برند می شود.
 • سبب افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • سبب شده وب سایت در صفحه نتایج موتور سرچ از رتبه بهتری دارا شد.
 • سبب افزایش فروش کالا ها خواهد شد.
 • مناسب ترین ابزار برای تبلیغات است.

سئو ارزان سایت درون صفحه چیست؟

سئو درون صفحه به کنترل اساسی کد ها و يا محتويات وب سايت شما شامل از متن، تصوير، پيوند و … مربوط مي‌ شود؛ به صورت اساسی مقاله سئو ارزان هر چيزي که در سايت خود آپلود مي‌ کنيد مرتبط به SEO On Page مي‌شود. اين شیوه پايه همه سعی های بهينه‌سازي است به دلیل آن که جايي است که شما زیاد ترین کنترل را روي آن داريد.

هر نوع تغييري را که شما در محتويات سايت خود بوجود می آورید در نتايج سرچ اثر گذار خواهد بود در نتیجه خيلي پر اهمیات است که شیوه SEO On Page بطور صحیح پیش از شیوه SEO Off Page انجام شود.

سئو خارج صفحه چیست؟

بر عکس شیوه SEO On Page که ارتقا وب سايت با کنترل مستقيم زیادی انجام مي‌شد، شیوه بهينه سازی بیرون صفحه دارای همه توسعه هایی است که در بیرون از وب سايت شما انجام مي‌ شود؛ اين شامل همه مورد هایی است که مي‌ تواند در بدست آوردن رنک بندی بالاي سايت شما یاری کند.

SEO Off Page در درجه نخست در بدست آوردن پيوند دهندگان متمرکز مي‌شود بعد با به کار بردن از شیوه هایی که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌ سازي موتور سرچ مي‌ پردازد.

SEO Off Page يک پردازش نامحدود است که بواسطه مهندسين سئو در سبب بدست آوردن پيوند دهندگان، مدیریت مي‌ شود.

سئو کلاه – سفيد چیست؟

در اصطلاحات تخصصی اين زمینه، سئو کلاه – سفيد به مجموعه روش ها، شیوه ها و برنامه های که از قوانين و راهنمايي‌ هاي موتور هاي سرچ تبعيت مي‌کنند، اشاره دارد. که اين به مفهوم از مقاله سئو ارزان فريب يا دستکاري موتور‌ هاي سرچ و يا مخاطبان به هيچ صورت نيست.

اين همینطور به سئو اخلاقي همچنین ياد مي‌ شود به دلیل آن که علت آن اين است که يا اجراي دراز مدت داشته و يا از قوانین ها و سياست‌ هاي درست سبب بدست آوردن رتبه‌ هاي بالا در نتايج موتور‌ هاي سرچ استفاده مي‌ کند.

سئو کلاه – سیاه چیست؟

به گونه ديگر اصطلاح سئو کلاه – سياه اشاره به گروهی از دستورات دارد که به مفهوم فريب، بازي و دستکاري الگوريتم‌ هاي موتور هاي سرچ با قصد بدست آوردن رنک بندی بالا، به عمل مي‌ رود. اين پر اهمیت است که بدانيد اين‌ شیوه ها غير اخلاقي بوده و بواسطه هيچ موتور سرچ تاييد نمي‌ شود.

و به عمل گرفتن اين شیوه ها خطر خارج شدن از لیست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.انجام روش های سئو کلاه – سياه احتمال دارد که سبب افزايش توسعه ناگهاني در نتايج سرچ شود اما مي‌ تواند سبب به پرداخت جريمه و يا پاک کردن کامل از لیست پايگاه داده موتور سرچ شود.

ارزیابی روش های بهینه سازی موتور جستجو

این پژوهش برنامه بهینه سازی شرکت های گوگل و مایکروسافت را ارزیابی و شرح داده است و موردی که سبب مطالعه و ارزیابی قرار داده است، برنامه های مرتبط به شرکت مایکروسافت است. پر اهمیت ترین اررش ها برای بهینه سازی موتور سرچ از دید محقق عبارتند از :

 • افزودن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • افزودن URL به نقشه سایت
 • افزودن نقشه سایت به robots.txt
 • به کار بردن از ابزار های ارزیابی سبب crawl

بهینه سازی موتور سرچ: مفاهیم ارزیابی تخصصی : در این مقاله سئو ارزان سایت بر اساس یک تعدادی مقالات، مطالعات و راهنمایی ها بعضی از مفاهیم بهینه سازی موتور سرچ آورده شده است. محقیق اعتقاد دارند بهینه سازی موتور سرچ پردازشی است که هیچ زمان تمام نمی شود و روش های زیادی برای بهتر کردن رنک سایت موجود است.

مناسب ترین خدمات سئو ارزان سایتما زمانی ادعا می کنیم که مناسب ترین خدمات سئو ارزان سایت و طراحی کردن آن را با پایین ترین تعرفه هزینه ای عرضه می دهیم بی علت نیست.با اهمیت به پیشینه ای که در این حوزه داشته ایم و رضایت مشتریان اکنون و سابق ما می توانیم بیان کنیم که جز مناسب ترین شرکت های سئو و طراحی وب هستیم.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…متخصصین سئو ما در حوزه های گرافیکی ، طراحی وب و بهینه سازی سایت در موتور های سرچ جز فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته های مرتبط هستند.

و علاوه بر مقطع علمی بالایی که دارند با بدست آوردن تجربه کاری به سبب فعالیت چندین ساله مناسب ترین مشاوره و خدمات را به شما عرضه می دهند.

سفارش سئو سایت خود را به سئو تهران بسپارید ، مناسب ترین روش برای یقین یافتن از سفارش و موفقیت سئو سایت این است که آن را به یک باتجربه و مجموعه تخصصی بسپارید ، با این کار هم خیالتان راحت خواهد بود و هم به نتیجه مورد نظر خواهید رسید.

یک متخصص سئو همه راه های کار را می شناسد و حتی با پایان کار به شما آموزش ها و مشاوره های حرفه ای می دهد.ما را در ادامه ی مقاله ی سئو ارزان سایت همراهی کنید.

آموزش سئو ارزان سایت

آموزش سئو ارزان سایت برای تک تک اشخاص و شرکت هایی که در مشاغل الکترونیکی و آنلاین فعال هستند مهم می باشد.شما باید به سویی قدم بردارید که بتوانید به طور حرفه ای وب سایت های خود را بهینه کنید. ما در حوزه مشاوره و آموزش سئو با همکاری حرفه ای خود شما را کمک می کنیم.

 • گوگل چه محتوایی را علاقه دارد؟
 • مهم بودن بک لینک در سئو
 • شیوه های افزایش بازدید سایت
 • بهینه سازی URL ها و آدرس صفحات

سئوurlیا آدرس صفحات باید کوتاه و مربوط با لغات کلیدی و عناوین همان صفحه باشند تا به توسعه جایگاه شما یاری کنند. اگر آدرس هر صفحه اشتباه باشد یا با عناوین صفحات دیگر تداخل داشته باشد علاوه بر متوجه نشدن برای گوگل ، مخاطبان را همچنین سبب ابهام می کند.

به همین دلیل در قسمت پشتیبانی و آموزش های گوگل مهم دانسته شده که هر صفحه سایت یک آدرس و عنوان مرتبط به خود داشته باشد.ما را در مقاله ی سئو ارزان سایت دنبال کنید.

سئو ویدیو و تصاویر سایت

ویدیو مارکتینگ و تبلیغات براساس بر تصاویر برای سئو وبسایت اهمیت بیشتری دارد و سبب توسعه سئو ویدئو و بازدید بیشتر ویدئو بواسطه مخاطبان می شود و کاربران مدت زمان زیاد تری را روی سایت شما صرف می کنند.خود موتور های سرچ هم در قسمت هایی از سایت خود از ویدیو های توضیحی و یادگیری به کار می برند.

سئو سایت های وردپرس و جوملا : جوملا و وردپرس دو سیستم اداره محتوای مورد علاقه در طراحی سایت هستند که هر کدام خصوصیت های خاص خود را سبب بهینه کردن دارند. در هر دو نوع ما می توانیم فعالیت سئو را به مناسب ترین شیوه و با تضمین کیفیت زیاد به شما عرضه کنیم.

مورد مهم در بهینه سازی این مدل سایت ها ، به کار بردن کمتر از افزونه است. هرچند افزونه ها کار را آسان می کنند ، ولی سبب افزایش حجم کد و اشکالات دیگری می شوند. در آخر دو یا سه افزونه لازم است و بیش از آن برای سایت مهم نیست.همراه ما در مقاله ی سئو ارزان سایت باشید.

سئو ارزان سایت برای موبایل

سئو ارزان سایت برای صفحات موبایل هم کارایی ویژه خودش را دارد ، به گونه ای که که تمایل داشته باشید ما می توانیم وب شما را برای گوشی بهینه کنیم و AMP را برای شما درست کنیم. رنک بندی های جدید گوگل براساس کارایی های گوشی یک سایت انجام می شود.

سایت هایی که نسبت به صفحات گوشی ریسپانسیو نیستند بعد از زمانی از نتایج گوگل در گوشی و در ادامه از رنک بندی دستکاپ پاک می شوند.

برطرف کردن ایرادات سایت

در مقاله ی سئو ارزان سایت یکی از مراحل اهمیت سئو برطرف کردن اشکالات وجود داشته در سایت می باشد. این اشکالات می تواند به نکاتی مانند کدنویسی بد یا اشکالات قالب مرتبط باشد و یا اشکال در عکس ها و نوشتن مطالب آن باشد.خیلی پر اهمیت است که اول با ابزار های آنلاین این اشکالات شناسایی شوند.

و در اسرع وقت برطرف شوند. اشکالات بوجود آمده می توانند بر روی دید گوگل از سایت شما اثر منفی بگذارد و سبب افت رتبه شما شوند.اشکلالی که خواسته یا ناخواسته رخ داده محکمی بر سر مسیر پردازش سئو هستند که در صورت عدم اهمیت به این مشکلات و خطا های تخصصی کل کار بی نتیجه می ماند.

بعد از اینکه سفارش شما ثبت شد ما سریعا سایت شما را از همه جهات مورد ارزیابی قرار می دهیم. چندین ابزار مختلف برای تحلیل سئو وجود دارد که هر کدام قسمت از معیار ها را ارزیابی می کنند.

در ادامه مقاله سئو ارزان سایت با ارائه یک پروپوزال کامل ، شرایط سایت ، اقدامات لازم برای بالا بردن سئو و برآورد هزینه دقیق و قسط بندی وضعیت پروژه را اعلام می نماییم.

مراحل اصلی سئو به سه گروه بخش بندی می شوند: تکنیکال ، داخلی و خارجی!زمانی هر مرحله انجام می شود باید با توجه زیادی مدیریت شود تا احیانا اشکالی رخ ندهد. بعد از پایان مراحل اصلی سئو ما گزارش های ماهیانه به شما عرضه می کنیم تا کیفیت و تاثیر بخشی خدمات ما را به درستی مشاهده کنید.

بهینه سازی تخصصی و تکنیکال

در مرحله اول ، ساختار و چهارچوب وب سایت شما استفاده بهینه می شود. تعریف تگ های HTML ، افزایش سرعت ، نشانه گذاری schema ، بوجود آوردن و بهبود فایل robots.txt وhtaccess، فشرده سازی کد قالب و دیگر اقدامات فنی در زمینه سئو تکنیکال قرار دارد.

کنترل سئو داخلی : در قدم دوم برای مدیریت سئو داخلی به دنبال تولید محتوا ، درست کردن لینکسازی داخلی ، بوجود آوردن ارتباط قابل فهم برای مخاطبان و ربات موتور سرچ بین صفحات داخلی ، درج عبارات کلیدی خواهیم رفت.ما را در محتوای سئو ارزان سایت همراهی نمایید.

بهبود سئوی خارجی : و در آخر مقاله سئو ارزان سایت با بهبود تعامل سایت با رسانه های اجتماعی و فضا خارجی با ثبت بک لینک و رپورتاژ و پاک کودن لینک های اسپم ، شرایط سایت به شرایط قابل پذیرفتن خواهد رسید و جایگاه خوبی خود در گوگل را تثبیت خواهد وضعیت.

البته خیلی از علل خارجی در مدیریت مالک سایت نیستند، بعضی اوقات خیلی افراد سبب جهت تخریب رقبا به واسطه به لینکسازی نامناسب می کنند.

سئو سایت به چه علت مهم است؟

همان گونه که در مقاله های قدیم بیان کردیم سئو ارزان سایت مسئله پر اهمیتی است که برای هر کسب و کاری مشاهده شدن و جهانی شدن آن ها را انجام می دهد .برای صاحبان کسب و کار، صرفا دارا بودن یک وب سایت، یاری چندانی به جهانی شدن برند آن ها نمی کند.

همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

یک وب سایت احتیاج به دیده شدن دارد.هر بیزینسی با اهمیت به حوزه ی فعالیت خود، لغات کلیدی مد نظر دارد که در صورت رنک گرفتن با آن لغات، می تواند بواسطه کاربران خود مشاهده شود.

و به مرور زمان، برند خود را همگانی کند.در پردازش سئو، معیار های ابتدایی سئو سایت باید از همان مراحل طراحی سایت مد نظر داشته باشید.این موضوع مهم احتیاج به زمان و کارشناس حرفه ای و تخصصی در این حوزه می باشد. پردازش سئو احتیاج به صبر دارد به دلیل آن که با گذر زمان در صورتی که معیار های لازم، رعایت شود می توان به نتیجه مناسبی رسید.بصورتی که در چند سال قبل سیاست‌ های گوگل با دیدگاه بازدیدکنندگان از سایت‌ها همگان شده.

بازاریابی و سئو ، به چه علت و چگونه؟

بازاریابی آنلاین ابزار های مختلفی دارد ، رسانه های اجتماعی، طراحی کردن سایت و اپلیکیشن ، ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات اینترنتی، چت روم ها ، بازاریابی از راه موتور های جستجو .بازاریابی محتوایی از این گروه می باشند.

سئو مناسب ترین ابزار برای بازاریابی آنلاین شناخته می شود که بر عکس دیگر شیوه ها که در زمان به کار بردن مداوم مهم هستند.با ما در ادامه ی مقاله ی سئو ارزان سایت همراه باشید.

به محض توقف کردن از بین نمی رود .در حقیقتseoاین کارایی را دارد که برای خدمات یا کسب و کار شما اهمیت افزده ای همیشگی بوجود آورد که حتی با توقف خدمات تا زمان ها در جریان بوده و به سودآوری کار شما یاری کند.

سئو یک پروژه نیست،بلکه یک پردازش است که برای موفقیت در آن احتیاج به سعی مستمر می باشید که اساسا پایداری زیادی خواهید داشت.

چرا به سئو احتیاج داریم؟

اگر بتوانیم مخاطبان بیشتری را برای داخل کردن هدفمند به سایت ترغیب کنیم به طور مطمعن درآمد زیادی به کسب خواهیم کرد.

گوگل برای اینکه نتایج بالایی را به مخاطبان عرضه دهد ، فاکتور هایی را برای صفحات وب در نظر گرفته است برای رعایت آن احتیاج به بهبود سئو هستید .ما را در محتوای سئو ارزان سایت دنبال کنید.

به گونه دیگر ربات های خزنده گوگل فاکتور های استانداری رابرای فهمیدن محتوای صفحه دارند که تنها در صورت رعایت این نکات است که می توانید به بدست آوردن جایگاه خوبی فکر کنید.

خزنده ها و ربات های گوگل باید بتواند به طور عمیق تری در سایت پیمایش کنند ،این کار با سئو صحیح ممکن پذیر خواهد بود.

سئو و استفاده بهینه سایت احتیاج به پشتیبانی مداوم است و نباید قطع گردد از نکات مهم در سئو که براساس با بروزرسانی جدید گوگل هم هست تهیه محتوای خارق العاده و همینطور کاربرپسند می باشد.روش های زیادی به گفته مقاله=# برای به، نتیجه ی مطلوب رساندن یک وب سایت موجود است بعضی از این روش ها می توانند با شیو های غلط و غیر اخلاقی پیوند خورده باشند.

در مقاله ی سئو ارزان سایت این نوع شیوه ها را اساسا شیوه های کلاه سیاه می نامند و وب سایت هایی که از این شیوه ها به کار می برند احتمال دارند که نتیجه ی مناسبی بگیرند ولی موقتی خواهد بود و پس از پی بردن ربات های موتور های سرچ، آن ها جریمه خواهند شد.

سئو به مدلی هنر هدایت ترافیک

در جهت سایت مورد نظر می باشد این کار احتیاج به متخصصی حرفه ای می باشد به دلیل آن که تغییرات ظاهری وب سایت همچنین از اهمیت زیادی دارا است.در ادامه ی مقاله سئو ارزان سایت درباره روش های سئو صحبت خواهیم کرد.

1.سئوی تکنیکال

نکاتی از قبیل:

 1. استفاده بهینه سایت کد های سایت
 2. سرعت وب سایت
 3. مدل طراحی و ریسپانسیو بودن سایت در این گروه قرار می گیرند.
 4. مهندسین ما در سریع ترین زمان قادر به بهینه سازی سایت برای سئوی تکنیکال به طور حرفه ای می باشد.
 5. افزایش بازدید سایت
 1. سئوی درون صفحه

فعالیت On Page SEOبر روی محتوا های داخلی سایت و لینک ها تمرکز دارد.به گونه ای که هر چیزی که شما در سایت خود آپلود می کنید یا آن که هر تغییری در درون سایت انجام می دهید می تواند بر روی سئو سایت شما اثرگذار باشد. در حقیقت سئو درون صفحه می تواند اصول کار شما در این حوزه باشد.

به همین علت خیلی پر اهمیت است که این مرحله را پیش از سئو برون صفحه و به مناسب ترین شیوه ممکن انجام دهید.همراه ما در سئو ارزان سایت باشید.

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه

به کار بردن از روش های سئو ارزان سایت و رعایت همه قوانین و اصول در این راه را کلاه سفید می گویند، اما استفاده از ضعف موتور سرچ ها و روش های فریب آن ها را به اسم شیوه کلاه سیاه می شناسند و گوگل برای پرهیز از این جریان هرچند ماه یک دفعه این روش های کلاه سیاه را شناسایی می کند و سایت هایی که از این شیوه به کار برده اند را جریمه خواهد کرد.بعضی از شیوه های بهینه سازی سایت به اختصار:

 • بهینه سازی سایت و محتوا
 • بالا بردن لینک های خارجی
 • لغات کلیدی
 • استفاده از تگ های META
 • استفاده از تگ AIT
 • استفاده درست از عنوان
 • لینک یک طرفه
 • عوض کردن اسم فایل ها
 • استفاده از TXT

به متخصص بهینه سازی سایت رجوع کنید

اگر صاحب یک شرکت یا کسب‌و‌کار باشید، نخستین روشی که برای رسمی کردن فعالیتتان انجام صورت می‌ دهید، بوجود آوردن یک سایت است. خیلی از صاحبان مشاغل، بعد از زمان متوجه می‌ شوند سایتشان عملکرد لازم را ندارد و آن گونه که از اول انتظار داشتند برای ارتقا کسب‌وکارشان پر فایده نیست.

در این صورت می‌ توان بیان کرد در مقاله سئو ارزان سایت سایت شما سبب بیماری شده است و برای درمان آن باید به متخصص رجوع کرد. متخصصان با سابقه‌ی سئو تهران به شما یاری می‌ کنند تا مشکلات سایتتان را رفع کنید. پر اهمیت ترین ابزار برای این کار، به کار بردن از خدمات سئو است.

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization و به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتور های سرچ است. سئو مهم‌ترین احتیاج شما برای یک کسب وکار قدرتمند در جهان اکنون است.

با ما در سئو تهران همراه باشید.

بیشتر بخوانید : مدیریت اینستاگرام

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran