امتیازدهی به : post

درباره سئو تضمینی

اگر به کار کردن در محیط آنلاین علاقه مند باشید و یا در این حرفه منحصر به فرد دستی بر آتش داشته باشید، بلا تردید تا به امروز حداقل چند بار لغت سئو تضمینی به گوشتان شنیده شده است.

سئو تضمینی یکی از زیرشاخه‌های مفهوم بزرگ دیجیتال مارکتینگ می باشد، که تعداد زیادی از کسب و کارهای آنلاین، قسمتی از بودجه بازاریابی خود را بر روی این موضوع سرمایه گذاری می‌نمایند. در این محتوا به شما بیان خواهیم کرد که سئو تضمینی چیست و چرا در این حد اهمیت ویژه ای برخوردار است؟! پس با سئو تهران همراه باشید.

مفهوم سئو (SEO) چیست؟

واژه سئو (SEO) الهام گرفته شده از عبارت Search Engine Optimization به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می‌باشد. در واقع سئو به معنای گول زدن موتورهای جستجو از طریق راه ‌های غیر اخلاقی نمی باشد، بلکه سئو تضمینی به اقداماتی بیان می‌شود که به بهتر شدن رویت وبسایت‌ها و ارتقا جایگاه آن‌ها در موتورهای جستجو می‌پردازد.

سئو را می‌توان شبکه گسترده ای از روش ‌ها برای عوض کردن استراتژی وبسایت‌ها حساب کرد. بهینه سازی سایت، پروسه بسیار مشکلی دارد و صورت داد آن کار چندان ساده ای نمی‌باشد.

به این دلیل که برای صورت پذیرفتن این کار باید دانش مورد نیاز، علم پیش زمینه و صبر مورد نیاز را دارا بود، تا تلاش‌های متخصصین سئو به نتیجه برسد. یک سئوکار باتجربه به صورت مداوم باید اطلاعات خود را به روز رسانی کند؛ به این دلیل که الگوریتم‌های موتورهای جستجو به صورت مداوم در حال تغییر هستند.

هدف کسب و کار ها از انجام سئو تضمینی چیست؟

به نظر بنده هدف اصلی از انجام سئو تضمینی، به دست آوردن جایگاه بالا در نتایج جستجوی مخاطبان و بیشتر شدن ارتباط بین صفحات می باشد.

نمایش مرتبط‌‌ ترین پیج ها با جستجوی مخاطب، به نفع مخاطبین و البته وبسایت‌ها می باشد. بدین شکل مخاطب به آنچه که تصورش را می نمود، زودتر دست پیدا می کرد و از طرفی مقدار بازدید سایت نیز اضافه می شد و باعث بیشتر دیده شدن کسب و کار می گردد. همچنین سئو باعث اضافه شدن اعتماد به موتور جستجو و محبوب‌تر شدن آن نزد مخاطبین خواهد گردد.

با توجه به اینکه چه کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت مورد استفاده قرار می گیرد، اثرگذاری سئو تضمینی، هفته‌ها و ماه‌ها زمان صرف خواهد شد. نتایج SEO به سرعت مشخص نخواهد گردید،اما در طولانی مدت مزایای بی‌ بدیلی مثل: بهبود رتبه بندی سایت و بهتر شدن بازدیدکنندگان حاصل خواهد شد. بطور کلی اهداف سئو را می‌توان به صورت زیر بیان نمود:

 • اثر گذاری موثر در افزایش بازدید وبسایت
 • معرفی برند شما
 • اضافه شدن ترافیک سایت
 • بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو
 • بهبود میزان فروش محصولات یا خدمات
 • سئو ابزاری بسیار منصر به فرد برای تبلیغات

رفتار مخاطبین چه تاثیری بر سئو تضمینی دارد؟

الگوریتم‌های متفاوتی مانند RankBrain در گوگل، تلاش نموده اند تا رفتار مخاطب را در موقع جستجو، تجزیه و بررسی تخصصی نمایند و متناسب با همان، رتبه بندی نتایج را صورت بدهند. موقعی که مخاطب عبارتی را در گوگل جستجو نماید، یک یا چند موردی که به او نمایش داده می‌شود را، بازدید خواهد نمود و موتور جستجو با استفاده از روش آنالیز انتخاب کاربران، درک می‌کند که آن‌ها بیشتر به دنبال چه مسائلی می باشند.

این الگوریتم ارائه شده به وسیله گوگل،در یک دوره زمانی نقش به سزایی به خود می‌گیرد که برای نمونه اشخاص زیادی بر روی وبسایتی که در جایگاه های زیرین قرار دارد، کلیک کنند. با توجه به این مساله گوگل متوجه می‌شود که آن وبسایت مورد توجه مخاطبین است و این گونه رتبه سایت موردنظر را ارتقا می‌دهد

از دیگر رفتارهای مخاطبین که می‌تواند در سئو سایت بسیار موثر باشد، مدت زمان حضور آن ها در وبسایت می باشد. به همین علت است که مدیران سایت تلاش می نمایند بهترین محتوا را در وبسایت خود بارگزاری کنند تا بدین وسیله بتوانند نظر کاربر را جلب کرده و مدت زمان حضور او در وبسایت خود را به قول خودمان کشش بدهد.

انواع سئو تضمینی

متخصصین حرفه ای سئو به دو صورت بهینه سازی سایت‌ها را انجام می‌دهند؛در ادامه مقاله به شما بیان خواهیم کرد انواع سئو چیست :

سئو داخلی صفحه (On Page SEO)

به شکل مجموع سئو درون صفحه به کنترل نمودن کدها و یا محتوای سایت مثل: متن مقاله، تصویر، لینک و… اطلاق می‌شود. به عبارتی دیگر هر موردی را که در سایت خود منتشر می‌ نمائید، مربوط به سئو داخلی صفحه می‌باشد.

هر شکلی از تغییر و تحول در سایت شما در نتایج جستجو بسیار موثر خواهد بود؛ به همین علت اهمیت دارد که پیش از انجام سئو برون صفحه، حتما On Page SEO صورت بپذیرد. در ادامه چک لیست مربوط به سئوی داخلی سایت را باهم بررسی خواهیم نمود.

بهینه کردن مسیر (URL) در کلیه صفحات سایت

یکی از اصلی ترین مواردی که بسیار برای گوگل اهمیت دارد، آدرس صفحات سایت است. هرچه آدرس سایت خلاصه ‌تر، خواناتر و در ارتباط با موضوع سایت باشد، تاثیر مناسب تری روی بهینه سازی خواهد گذاشت.

چک کردن کلمات کلیدی (Keyword Research)

یکی از چک لیست‌های در ارتباط با سئو داخل صفحه، تحقیق و بررسی کلمات کلیدی می باشد که برای گوگل بسیار اهمیت دارد. بررسی مناسب کلمات کلیدی باعث خواهد شد تا متوجه شویم، کاربر مراجعه کننده هدف ما به دنبال چه چیزهایی می باشد و برای یافتن آن‌ها چه کلماتی را جستجو مینماید.

اگر این آنالیز را به شکل صحیح انجام دهیم، خواهیم توانست کاربران خود را مناسب تر از گذشته بشناسیم و موقعیت سایت خود را بهبود بخشیم.

بهینه سازی عنوان سئو تضمینی

عنوان سئو تضمینی در حقیقت همان عبارتی می باشد که در نتایج گوگل نمایش داده می‌شود. متخصصین سئو به طور معمول برای به دست آوردن بهترین نتایج، تلاش می نمایند تا از جذاب‌ترین عنوان‌ها بهره برداری لازم را ببرند. نکاتی که باید در سئو عنوان در نظر داشته باشید، به شرح زیر است:

 • کلمه کلیدی را در شروع عنوان به استفاده کنید.
 • تعداد کاراکترهای عنوان نباید بیشتر از ۵۵ باشد.
 • عنوان مطلب یقینا میبایست در تگ <H۱> قرار گیرد.

ساختار را در تایپ کردن متن رعایت نمائید (بهینه‌سازی سرتیتر ها )

در هنگام تولید مقاله باید به این نکته توجه نمود که در نوشته‌ها ساختار را حتما در نظز داشته باشید. برای نمونه ساختار عنوان را با سر تیتر H۱ و تیترهای اصلی را با سر تیتر H۲ بنویسید. به این شکل گوگل بهتر متوجه مطلب خواهد شد و از جهتی دیگر به مخاطب هم در فهمیدن مطلبتان کمک خواهید کرد.

بهینه سازی عکس های سایت

سرعت لود شدن سایت در بهینه سازی آن بسیار پر اهمیت می باشد. موقعی که مخاطب احساس نماید سایتی که باز کرده است، با سرعت بسیار پایین در حال بارگذاری می‌باشد، خیلی سریع از سایت خارج گردیده و این کار باعث آسیب شدید به جایگاه سایت در موتور جستجو، خواهد شد.

یکی از مواردی که بر روی سرعت سایت بسیار نقش بسزایی دارد، حجم عکس‌ها می‌باشد. با استفاده از ترفند های بهینه کردن حجم تصاویر، می‌توان به سرعت لود شدن سایت و در آخر بهینه سازی آن کمک کرد.

واکنش گرا بودن سایت

واکنش‌گرا و یا ریسپانسیو بودن وب سایت ها، جایگاه بسیار منحصر به فردی برای سایت‌ها در موتورهای جستجو به وجود خواهد آورد. ریسپانسیو بودن به این معنی می باشد که صفحات سایت در کلیه دستگاه‌ها و با انواع سایزها قابل اجرا شدن باشد و باعث رضایت خاطر کاربران گردد.

اضافه بر آنچه که در زمینه بهینه سازی درون صفحه‌ای بیان گردید، چک لیست‌های دیگری نیز موجود هستند که موارد کامل آن را می‌توانید در منابع مختلف به دست بیاورید.

سئو بیرونی صفحه (Off-page SEO)

مکمل اصلی سئوی درونی سایت، سئو برون صفحه‌ای یا همان Off-page SEO می باشد. منظور از این روش سئو تضمینی، مجموعه مواردی می باشد که در خارج از سایت صورت می پذیرد. چک لیست‌های سئوی بیرونی در ادامه مقاله شرح داده شده است :

لینک سازی خارجی

هدف از تولید لینک خارجی یا لینک بیلدینگ، به دست آوردن لینک از دیگر سایت‌ها و بهره بردن از آن در سایت مورد نظر می باشد. موتورهای جستجوگر مانند گوگل، از لینک‌ها برای چک کردن سایت‌های مختلف استفاده می‌ نمایند.

راه ‌های متفاوتی برای تولید لینک خارجی موجود است که بعضی از این راه ‌ها بر طبق اصولی هستند و بعضی از آن‌هادرست نمی باشند و باعث وارد شدن مشکلات متعددی به وبسایت شما خواهد شد.

فعالیت موثر در شبکه‌های اجتماعی

بودن موثر و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام مزیت‌های متعددی برای کسب و کارهای متفاوت وجود خواهد داشت. یکی از این مزایای کمک به تولید لینک تخصصی سایت‌ها است. با این روش می‌توانید در شبکه‌هایی مثل لینکدین و گوگل پلاس برای سایت خود لینک سازی نمائید.

از دیگر مزایای منحصر به فرد فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، امکان برندسازی شخصی می‌باشد. برای نمونه در لینکدین خواهید توانست توجه مخاطبین را به یکی از محتواهای خود در سایتتان جلب نموده و با این کار جذب مخاطب را به سایتتان را افزایش دهید.

سئو تضمینی با چه راه ‌هایی صورت می پذید؟

بهینه سازی و سئو تضمینی وب سایت‌ها به راه ‌های متفاوتی انجام می‌گیرد که متخصصین سئو از اصطلاحاتی مانند کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری در این زمینه استفاده می‌کنند.

سئو تضمینی کلاه سفید (White Hat) چیست؟

سئو تضمینی کلاه سفید در حقیقت مجموعه متد ‌هایی می باشند که با بهره بردن از استراتژی‌هایی معین، از قوانین و راهنمایی‌های موتورهای جستجو پیروی می‌ نمایند.

در این روش به هیچ وجه از گول زدن گوگل استفاده نشده و همه فعالیت ها دقیقا بر طبق قوانین صورت می پذیرد. در استفاده از این راه باید زمان طولانی سپری شود تا سایت به صورت ارگانیک رشد نماید.

سئو تضمینی کلاه سیاه (Black Hat) چیست؟

در استفاده از متد کلاه سیاه در بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو، متخصصین سئو با استفاده از متد هایی خلاف قوانین موتورهای جستجو مانند گوگل، برای فریب و دستکاری الگوریتم‌ها، اقدام به رشد جایگاه وبسایت می‌کند.

صورت پذیرفتن این تکنیک امکان دارد در شروع کار باعث بهینه سازی سایت گردد، اما به مرور زمان که موتورهای جستجو متوجه این تکنیک گردند، آسیب غیرقابل جبرانی به سایت وارد خواهد گردید.

تکنیک کلاه سئو تضمینی خاکستری (Gray Hat) 

تعریف این متد تا حدودی سخت است. در تعریف این راه می‌توان اینطور بیان نمود که استفاده از آن، مسالع ای بین کلاه سیاه و کلاه سفید نمی باشد، بلکه این راه شامل تکنیک‌هایی می‌ گردد که اگر موتورهای جستجو متوجه استفاده از آن‌ها گردند، سایت شما را جریمه خواهند نمود، اما متخصصین سئو ای که از این متد استفاده می‌کنند، اعتقاد دارند که مرتکب هیچگونه اشتباه قابل ملاحظه ای در حد کلاه سیاه نشده‌اند! بهره بردن از این تکنیک فقط به اشخاصی توصیه می‌شود که به اندازه کافی سابقه سئو دارند تا بتوانند قوانین موتورهای جستجو را به صورت حرفه ای، دور بزنند!

جمع بندی مطالب فوق

در موارد ذکر شده بالا تلاش کردیم تا به شکل کامل بیان کنیم که سئو تضمینی چیست و به چه روش های صورت می پذیرد. بهینه سازی سایت‌ها درحال حاضر یکی از رایج‌ترین راه کار های‌ بازاریابی دیجیتال می باشد. سئو تضمینی به وبسایت‌ها کمک می‌ نماید تا بتوانند جایگاه مورد نظر خود را در موتورهای جستجوی متفاوت، مانند گوگل ارتقا دهند.

موفقیت در این بخش، نیازمند دانش لازم و صبر زیاد می‌باشد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد. به نظر شما برای بهبود سئو تضمینی وبسایت، توجه ویژه و اهمیت به الگوریتم موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است یا نظرات نخاطبین و تجربه کاربری وبسایت؟در ادامه قصد داریم کمی تخصصی تر وارد مبحث سئو تضمینی بشویم پس با سئو تهران همراه باشید :

۱. سئوی درونی (On-page SEO)

بیش از یک و نیم میلیارد وب سایت در اینترنت موجود است و ترتیب دادن آنها برای گوگل یک عمل بسیار دشوار است. وظیفه گوگل این است که مشاهده کند مخاطبین چه چیزی را جستجو می‌ نمایند، سپس بین وب سایت ها جست و جو می کند و جواب را برایشان پیدا می یابد.

شما باید فعالیت هایی داخل وب سایتتان انجام دهید تا محتوا های درون وب سایتتان برای مخاطبین و موتورهای جستجو مناسب گردد و با خواسته‌های آنها ارتباط لازم را برقرار نماید.

بدین معنا که باید مشاهده کنید مشتریان شما به طور مخصوص دنبال چه چیزی هستند و جواب آن را در وب سایتتان قرار دهید. هرچه پاسخ شما بهتر و کامل‌تر باشد، گوگل زیادتر به شما اعتماد خواهد کرد و وب سایت شما را بالاتر نمایش خواهد داد. ما و کلیه متخصصین سئو دیگر در این مسیر همراه شما خواهیم بود و به گوگل کمک خواهیم نمود که وب سایت‌های خوب را سریع‌تر شناسایی نماید.

این یک کار تخصصی می باشد اما شما اصلا نگران نباشید! اقدامات شروع کار را انجام بدهید و بقیه را به مجموعه سئو تهران بسپارید!

۲. سئوی بیرونی (Off-page SEO)

شما باید مجموعه ای منحصر به فرد از فعالیت هایی را هم خارج از وب سایتتان و در جاهای دیگر (مانند شبکه‌های اجتماعی) انجام بدهید تا موتورهای جستجو شما را مشاهده کنند تا درک کنند آیا مطالب شما برای مخاطبین مفید است یا نه؟ مثل تبلیغات و جذب لینک از وب سایت‌های معتبر. شما باید اعتبار خود را زیاد تر کنید.

گوگل باید تشخیص بدهد که مطالب شما نزد کاربرانتان محبوب هستند تا آنها را در صفحات نخست نمایش بدهد.

چرا سئو تضمینی مهم است؟

سو تضمینی مهم است به دلیل اینکه الان دیگر مخاطبین به صفحۀ دوم، سوم و چهارم گوگل مراجعه نمی کنند. کاری که جست و جو گران الان انجام می‌دهند این می باشد که از ۵ نتیجۀ نخست استفاده می‌کنند و اگر چیزی را که به دنبالش می گشتند نیافتند، مجددا به گوگل برمی‌گردند و نوع عبارت جستجویشان را تغییر خواهند داد.

به این کار اصلاح کوئری گفته می شود. یعنی لغتی را اضافه یا کم می‌ نمایند، جمع می‌بندند یا مجموع سوال مورد جستجو را تغییر می‌دهند.

چند شایعۀ های روستایی درباره سئو

به همان شکلی که یقینا آگاهید شایعه در روستاها ببا سرعت باور نکردنی می‌پیچد! چند نفر از همسایگان اقدس خانم فهمیده‌اند که او دارد برای سئو تضمینی و بهینه سازی وب سایت خودش تلاش می‌ نماید.

آنها درباره خدمات سئو توضیحاتی به اقدس خانم می‌دهند و هرکدام تجربیات متفاوت تخیلی خود را از شرکت های دیجیتال مارکتینگ بیان می نمایند. این حرف‌ها باعث می‌شود اقدس خانم دچار مشکلاتی شود و نتواند تشخیص بدهد بالاخره سئو تضمینی چیست و چه کاربردی دارد!

 1. سئو تضمینی ارزان است: هزینه سئو به مقدار سرچ و رقابت در آن بخش و وضعیت سایت های رقیب شما بستگی دارد. مجموعه ‌های بزرگ میلیاردها تومان برای سئو تضمینی سایت خود هزینه می‌کنند و شاید برای یک مجموع کوچک که رقبای زیادی ندارد، ماهانه یک الی 2 میلیون تومان برای خدمات سئو تضمینی کافی باشد. نکته بسیار پر اهمیت این است که همیشه از چند مجموعه معروف و معتبر قیمت بگیرید و کیفیت نمونه‌کارها را مقایسه نمائید.
 2. سئو تضمینی کلاهبرداری است: سئو تضمینی قوانین گوگل را نقض نمی نماید. اگر سئو به شکل صحیح و اصولی انجام شود، قطعا قابل‌قبول و طبیعی است. خدمات سئو تضمینی خود را به شرکت‌های بزرگ معتبر بسپارید به این دلیل که اگر سئو اشتباه انجام شود فاجعه ای غیر قابل جبران به بار می‌آورد.
 3. سئو تضمینی سریع انجام می‌شود: اصلا ممکن نیست که بتوانید نتیجه سئو را به سرعت مشاهده کنید. اگر یک شبه به لینک اول گوگل جهش کنید، یک شبه هم سقوط خواهید کرد! به سئو تضمینی زمان بدهید تا مانند قورمه سبزی خوش مزه شود !

 1. سئو تضمینی فقط برای گوگل است: سئو تضمینی یک مفهوم می باشد و معنی آن بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو است. شما می‌توانید بهینه سازی را در هر سی ام اس یا زبان برنامه نویسی ای انجام بدهید. حتی شبکه‌های اجتماعی. مانند استفاده از هشتگ مناسب یکی از راه ‌های سئو در اینستاگرام می باشد.
 2. سئو تضمینی سخت و نشدنی است: اتفاقا سئو تضمینی خیلی ساده و دوست‌داشتنی می باشد. کافیست ساختار آن را درک نمائید. دیدید اشخاصی که عاشق ریاضی می باشند چقدر شیرین مسائل را حل می‌کنند؟ ما می‌دانیم سئو تضمینی چیست و عاشق سئو هستیم!

تکنیک های سئو در رنگ های مختلف !

سئو تضمینی رنگارنگ است و سه رنگ متفاوت هم دارد: سئو سیاه، سئو سفید و سئو خاکستری. هرکدام از این رنگ‌ها یک معنای منحصر به فردی دارند و شما باید معنای آنها را دقیقا در نظر داشته باشید.

به دلیل اینکه مباحث سئو تضمینی خیلی در هم تنیده می باشند و مرز میان تکنیک های قانونی و غیرقانونی سئو تضمینی، بسیار ناچیز است. در جهان و عرصه بازاریابی دیجیتال، تکنیک های سئو تضمینی را به سه دسته تقسیم می‌ نمایند:

سئو تضمینی کلاه سفید

اگر اقدس خانم از متد های سئو تضمینی درست استفاده کند و کلیه قوانین موتورهای جستجو را رعایت نماید، او یک کلاه سفید می باشد! برای نمونه نوشتن و انتشار محتوای مناسب، لینک سازی درست و بهینه سازی عکس ها از تکنیک های سئو تضمینی کلاه سفید هستند. نکته بسیار پر اهمیت درباره انواع سئو این می باشد که تشخیص دادن آنها از همدیگر کمی سخت و تخصصی است.

امکان دارد شما مطمئن باشید که کلیه فعالیت‌هایتان قانونی می باشد، اما ناگهان مشاهده کنید مورد خشم گوگل جان قرار گرفته‌اید.

یقینا درباره روش های سئو تضمینی مطالعه کنید و مشاوره رایگان توسط متخصصین سئو تهران بگیرید. یادتان باشد سئوی کلاه سفید با سرعت مد نظر شما به نتیجه نخواهد رسید.

شما باید صبور باشید، ایمان قوی داشته باشید و زمان صرف نمائید. کلیه لذتی که از خوردن قورمه‌سبزی حاصل می‌شود، به دلیل مدت زمانی است که همسر بالا سر گاز ایستاده بود…!

سئو تضمینی کلاه سیاه !

همان شکل که خودتان واقفید رنگ سیاه نشانه پلیدی و بد ذاتی می باشد. سئو تضمینی کلاه سیاه موقعی اتفاق می‌افتد که اقدس خانم بخواهد قوانین موتورهای جستجو را نادیده بگیرد و مخصوصا سر گوگل را کلاه بزرگی بگذارد.

اگر شخصی به شما گفت که با هزینه بسیار کم و در مدت زمان اندک سئو تضمینی سایت شما را درست می‌کند و شما را به بالای نتایج جستجو خواد رساند، باور کنید حقیقتا راست می‌گوید! اما این را هم باور کنید که او از روش سئو کلاه سیاه وب سایت شما را بالا خواهد برد. مثلا برایتان لینک‌های اسپم تولید می کند.

بهره بردن از سئو کلاه سیاه باعث خشم گوگل خواهد شد! شما قرار بود با گوگل یک رابطه عاشقانه داشته باشید نه اینکه به او خیانت کنید.بنده که شخصا تا بحال نشنیده‌ام شخصی بعد از خیانت کردن به عشقش، دوباره در قلب او جای بگیرد! الگوریتم‌های گوگل دائما به روز رسانی می‌شوند و گوگل حتی پیشرفته‌ترین راه ‌های سئو کلاه سیاه را هم تشخیص می‌دهد. بعد از آن رتبه‌ای که کسب کرده اید را از شما خواهد گرفت. بعد از آن به خاطر داشته باشید کار را درست و اصولی انجام بدهید حتی اگر زمان زیادی صرف شد.

شاید بهتره یزره وارد جزئیات مفهوم سئو بشیم پس با ما همراه باشید

سئو تضمینی چیست؟ راهنمای جامع سئو تضمینی برای مبتدی‌ها در سال 2021

یقین دارم که در همین لحظه، از شخصی خوشتان می‌آید و دلتان می‌خواهد او هم به شما روی خوش نشان بدهد! حالا بگویید ببینم برای به دست آوردن توجه او چه کار هایی کرده‌اید؟ آیا به صورت عادی رفتار کردید یا مانند همیشه تابلو بازی درآوردید؟ چه بد! لطفا نگویید رقیب عشقی هم دارید به دلیل این که کار سخت می‌شود…

نه اشتباه برداشت نکنید،این یک مقاله درباره روابط عاطفی نیست! بلکه فقط در مورد سئو تضمینی و بهینه سازی سایت است.آیا از قبل آگاه بودید که وب سایت شما هم یک موجود زنده است و به یک رابطه عاشقانه با گوگل نیاز دارد؟!

اما مشکل اینجاست که گوگل جان عزیز ما خاطرخواه متعددی دارند و بدست آوردن قلب ایشان کمی مشکل است. فقط یک مهرۀ مار به نام سئو تضمینی می‌تواند وب سایت شما را در چشم گوگل عزیز نماید!

من از مجموعه سئو تهران در این مقاله توضیح می‌دهم که سئو تضمینی چیست و به چه روشی مشتریان وب سایت شما را چند برابر می‌کند. همچنینمتد های سئو و انواع خدمات سئو مجموعه خودمون رو هم به شما خواهم گفت. این مقاله جدیدترین راهنمای سئو تضمینی در سال 2021 است. با مظالعه آن همین امروز وارد رابطه خواهید شد!

سئو تضمینی چیست؟

سئو (SEO) کوتاه شده جمله Search Engine Optimization می باشد. به این معنا که بهینه‌ سازی برای موتورهای جستجو. در اکثر سایت‌ ها می‌خوانید که سئو تضمینی یکسری فعالیت تخصصی است که با اجرای آنها حجم زیادی از کاربران به سایت شما هدایت خواهند شد.

یعنی سایت شما رتبه مناسب تری در نتایج موتورهای جستجو به دست می آورد و با سرعت بیشتری نمایش داده می‌شود. اما بنده تصور می‌کنم سئو تضمینی فراتر از این حرف‌هاست. این مساله بیشتر شبیه به یک ایده فکری است که به ما می‌آموزد به چه شکلی با دیگران ارتباط برقرار کنیم.

سئو تضمینی چه کاربردی دارد؟

سئو تضمینی یعنی شما کلام کاربرانتان را بشنوید و احتیاج آنها را درک کنید. بعد از آن به نیاز آنها پاسخ بدهید تا یک رابطه زیبا و عاشقانه شکل بگیرد. با این کار آنها به شما علاقمند خواهند شد و از شما خرید خواهند نمود. با توجه به این مساله مشتریان شما بیشتر می‌شود و گوگل تشخیص خواهد داد که وب سایت شما مفید است در نتیجه آن را بالاتر نمایش خواهد داد.

زمانی که هم وب‌ سایت شما در نتایج گوگل جایگاه مناسبی باشد، مخاطبین بیشتری شما را مشاهده خواهند کرد و فروش شما بیشتر می‌شود. این پروسه تخصصی سئو نام دارد. آیا خسته شدید؟ خب اجازه دهید از اینجا به بعد ماجرای اقدس خانم را برایتان تعریف نمایم. موافقید؟

اقدس خانم اهل شیراز بود. دقیقا مثل علی! بعد از اینکه 6 فرزند او ازدواج کردند و به تهران نقل مکان نمودند، اقدس تنها شد. اما اقدس خانم یک پیرزن بد اخلاق خانه‌نشین نبود! او مجموعه ی کامل انرژی بود و دائما فعالیتی برای انجام دادن پیدا می‌ نمود. 12 سال قبل او شروع به بافتن روسری‌های محلی کرمان کرد.

کار و بارش هم الحمد الله مناسب بود. هر روز با دوستانش بازار اجناسشان را سر خیابان پهن می‌کردند و حرف می‌زدند. اما اکنون مانند گذشته نیست و کسب و کار اقدس خانم دیگر رونق قبل را ندارد. دیگر هیچ کس برای خرید کردن به او و محصولاتش توجه نمی کند. همه دوستان اقدس خانم هم فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اند و او مجددا تنها مانده است…

آیا به گلاب خانم پیشنهاد می نمائید که فورا یک فروشگاه اینترنتی افتتاح کند و محصولات خودش را در اینترنت برای فروش بگذارد؟ اجازه بدهید در این قسمت ما یعنی مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران، به عنوان تیمی که در راه اندازی کسب و کار آنلاین تجربه منحصر به فردی دارد، وارد ماجرا بشویم و یک ابزار فوق العاده به اسم KWFinder را معرفی نمائیم.

این ابزار مثل یک نجات‌دهنده به کمکتان خواهد آمد. موقعی که یک مبحث مورد نظر یا همان کوئری (Query) را در این وسیله تایپ می‌کنید، به شما نشان خواهد داد که عبارت مورد نظر شما چه تعدادی در ماه به وسیله مخاطبین جستجو می‌شود. فوق العاده است نه؟

980 نفر در ماه به سراغ اطلاعات مرتبط با روسری در اینترنت می‌ روند! اقدس خانم بعد از مشاوره با سئو تهران به این نتیجه می‌رسد که داشتن یک کسب و کار آنلاین برای او بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

او تصمیم می‌گیرد محصولات خود را اینترنتی به فروش برساند. بعد داخل دنیای آنلاین می‌شود و یک وب سایت طراحی می نماید. اما آیا داشتن در آمد خوب از طریق اینترنت به همین سادگی است که یک وب سایت بزنیم و تریلیاردر شویم؟ آیا رقبای اقدس خانم بیخیال هستند؟! اجازه بدهبد نگاهی به آنها بیاندازیم.

لغت روسری را در گوگل سرچ می‌ نمائیم و مشاهده می کنیم که لیست رقبای گلاب خانم به ترتیب الویت در صفحه نخست گوگل نمایش داده می‌شوند. امکان دارد بگویید رقبای او در صفحات بعدی گوگل هم می باشند اما تحقیقات ثابت نموده است که:

9۰% مخاطبین به صفحه دوم گوگل مراجعه نمی کنند و به همان لینک‌های صفحه اول اعتماد مینمایند.

در آخر نتیجه می‌گیریم اگر وب سایت او در صفحه نخست گوگل نباشد، هیچگاه دیده نخواهد شد. تازه رقیب نخست او هم دیجی‌کالا می باشد! به نظر شما دیجی‌کالا چطور به لینک اول انتقال پیدا کرده است؟ آیا اقدس خانم می‌تواند دیجی‌کالا را شکست دهد؟

مراحل سئو تضمینی در ۳۰ ثانیه مخصوص مادربزرگ‌ها

در هر صورت گلاب خانم پیر است و نخواهد توانست مثل ما، اینترنت را درک نماید. من تصمیم گرفتم خیلی عادی توضیح بدهم: دلیل اینکه دیجی‌کالا در لینک نخست می‌درخشد، سئو تضمینی و بهینه سازی وب سایت آنها می باشد.

اگر شما هم می‌خواهید به صفحه نخست گوگل بیایید و جا خوش کنید، باید مانند دیجی‌کالا چند کار بسیار پر اهمیت برای سئو و بهینه سازی وب سایت خودتان انجام بدهید که می تونید در لینک زیر بخونید !

بیشتر بخوانید: سئو سایت

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

2021-01-19T15:55:00-01:00