درباره طراحی سایت بازی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت بازی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

در دوره کنونی بازی های  قدیم از شکل و فرم سنتی خود خارج گردیده است و جای خود را به بازی های یارانه ای پیشرفته (گیم) و بازی های بر خط داده اند و به همین دلیل طراحی سایت بازی برای علاقمندان این مدل تفریحات می تواند مورد توجه باشد.

طراحی سایت بازی برخط اصطلاحا به معنای بازی های شبکه ای است. تا مدت ها قبل جهت ارتباط دو یا چند کامپیوتر به هم از کابل های طویل سخت افزاری عجیب غریب استفاده می شد اما درحال حاضر با پیشرفت های بوجود آمده در فضای مجازی دید جدیدی از بازی های اینترنتی تحت وب بوجود آمده است.

مسابقات و بازی های آنلاین زیادی تا به الان ساخته و روانه بازار گردیده است از جمله : بتل فیلد، کال اف دیوتی، تاخت و تاز به زامبی ها، فیفا، آمیکو پانچو، بازی جام جهانی ورزش های مختلف، دوران جنگ، موتورسواری، هرکول، بن تن و …

پیش از هر مساله توجه به این موضوع بسیار دارای اهمیت است که طراحی سایت بازی به مانند همه حرفه های دیگر در جهان مدرن امروزی احتیاج به تخصص های بسیار سنگینی دارد.

تصور میکنم اگر قبل از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال و طراحی سایت شرکتی را ازبر شوید با نگاه مناسب تری اقدام به طراحی سایت بازی خود خواهید کرد.

از همین جهت به علت تعدد بازی ها و کامل شدن و پیشرفت روز افزون در عرصه نرم افزاری و سخت افزاری بگیم ها باعث شده است که توجه به مقوله طراحی سایت بازی نیز افزون تر و پر اهمیت تر گردد.

بدین دلیل که دسترسی پر سرعت و راحت و ساده مخاطب برای بهره بردن از اطلاعات و پیشرفت های روزافزون گیم ها و انجام خود بازی ها از روش طراحی سایت بازی بازی امکانپذیر گردیده است و اینگونه وب سایت های بازی مجموعه ای مستحکم بوده که همه افراد به آن دسترسی ساده ای داشته و بیشتر بازی ها را بطور بسیار مفید در خود جای داده اند.

اهمیت و مزایای طراحی سایت بازی

مزایا و اهمیت طراحی سایت بازی از مناظر مختلف قابل بررسی است از جمله :

 • بازی های برخط و بازی های کامپیوتری در شاخه آموزش، مسائل کمک درسی، در رشد بهتر و پرورش ذهنی کودکان و نوجوانان و همچنین ارضای نیازهای تفریحی و سرگرمی بچه ها موثر بوده و طراحی سایت بازی و طراحی سایت سرگرمی در زمینه های مذکور نقش بسیار پر رنگی دارد.

بیشتر گیم های فکری و ریاضی که در ارتباط با دروس مدارس می باشند می تواند در طراحی سایت بازی پیاده سازی و اجرا شوند. بازی های ورزشی و .. هم به این صورت می باشند.

طراحی سایت بازی علاوه بر سرگرمی و تفریح بچه ها و چه بسا بزرگتر ها و ارایه بازی های متفاوت ، می تواند حجم زیادی از اطلاعات و آگاهی ها را به مخاطب انتقال دهد.

از جمله اینکه اطلاعاتی در زمینه مراکز تفریحی و گردشگری بزرگ، زندگینامه هنرمندان و ورزشکاران و اشخاص موفق، معرفی گیم های تاریخچه آنها و تولیدکنندگان بازی های مختلف و …

 • چنین طراحی سایت بازی می تواند منبع درآمد بسیار خوبی برای صاحب سایت باشد. چون تعداد زیادی از مراکز تفریحی، مراکز خرید بزرگ، تورها، اسباب بازی فروشی ها و … بسیار علاقه دارند تا تبلیغات خود را در چنین سایت هایی بگذارند.
 • به طور معمول اشخاصی که شیفته بازی های رایانه ای و برخط هستند برای چیره شدن به رقیبان خود حاضرند پول سنگینی را خرج کنند و ساعات متعددی از وقت خود را در طراحی سایت بازی می گذرانند.
 • لذا شما در قبال ارایه سرویس های متفاوت و همچنین اطلاعات متعدد و ارزشمندی که به مخاطبین ارایه می دهید می توانید از آنها هزینه های مشخصی دریافت کنید.

امکانات طراحی سایت بازی

سرویس های متفاوتی در طراحی سایت بازی می توان اجرا نمود که برخی از آنها عبارتند از :

 • طراحی قسمت بازی ها و دسته بندی های آن

انواع گیم ها را بر طبق فاکتورهای متفاوتی همچون موضوع و مدل یا نوع بازی می توان طبقه بندی کرد. بطور مثال بازی های فعالیتی – بازی های مسابقه ای – بازی های ذهنی – بازی های ورزشی – بازی های استراتژیک و …

 • ورود کاربر و عضویت او

برای عضو گیری در طراحی سایت بازی و آبونمان شدن آنها فرمی در این پیجقرار گرفته تا مخاطب با وارد نمودن بعضی از اطلاعات خود عضو طراحی سایت بازی شده و سپس با در اختیار داشتن یوزرنیم و رمز عبور بتواند از خدمات طراحی سایت بازی استفاده نماید.

 • بخش جستجو

این بخش برای جست و جو بر طبق اسم یا ژانر بازی و همچنین سرچ کردن برای یافتن مطالب و اطلاعات مورد احتیاج از بین محتوای وب سایت کاربرد دارد.

 • توضیحات لازمه و معرفی بازی

گفته هایی در زمینه بازی همچون خلاصه ای از پروسه و روند بازی در این بخش ارایه می شود. مدل بازی، سیستم مورد احتیاج، کلیات و جزئیات بازی، ترفندها و راهنمای اساسی مورد استفاده، مجموعه سازنده، امتیازات و جوایر و راهکارهای مورد استفاده در گیم از دیگر موارد قابل بیان می تواند باشد.

 • طراحی دقیق صفحه اخبار و اطلاعات بازی

برترین رویدادهای در ارتباط با دنیای بازی مثل اخبار ساخت و تولید بازی های پر مخاطب در درون کشور و بازی های خارجی، اطلاع رسانی بهترین و پُرمخاطب ترین گیم های جهان، اخبار تیزر های منتشر شده گیم ها و دانلود آنها، اطلاعات شرکت های تولیدکننده بازی ها و حواشی آنها، معرفی ورژن های جدید بازی ها و …

 • طراحی کامل بخش نقد و بررسی

عقاید و توضیحات مخاطبین در مورد هرکدام از گیم هایی که صورتداده اند و امتیازدهی آنها به گیم ها در این قسمت قابل درج می باشد.

 • طراحی بخش جدیدترین ها

جدید ترین و به روز ترین بازی های در این بخش برای معرفی و استفاده قرار می گیرد.

 • فروشگاه برخط بازی

این بخش که ساختاری شبیه به طراحی وب سایت های فروشگاهی دارد و  کلیه بازی هایی که فروشی می باشند به همراه توضیحات تکمیلی، عکس ها و قیمت هرکدام حضور داشته و مخاطب می تواند از روش پرداخت درگاه الکترونیک بانکی نسبت به انتقال وجه بازی اقدام و خرید کند و به طریق یکی از متد های ارسال ذکر شده در سایت، بازی را دریافت نماید.

همچنین در این بخش فروشگاه انواع مختلف گیفت کارت ها، cd keys  و … را می توان برای فروش قرار داد.

 • بازی های تلفن همراه

مجموعه بازی هایی که قابل نصب شدن و اجرا بر روی تلفن های اندروید می باشند برای دانلود و استفاده در این قسمت وب سایت پیاده سازی می شود.

 • طراحی بخش ارتباط با ما

در زمینه برقراری تماس بین مخاطبین و دست اندرکاران و مدیر طراحی سایت بازی از طریق فرم تماس، تلفن و آدرس این صفحه در نظر گرفته خواهد شد.

 • امکانات دیگر طراحی سایت بازی

راهنمای گیم ها، قسمت های متفاوت تبلیغات، پیشنهادات ویژه برای کاربران، محبوب ترین بازی ها، ارسال اطلاعات ایمیلی به اعضا، آموزش ها، سوالات متداول و … از امکانات دیگر در طراحی وب سایت بازی برای شما خواهد بود.

طراحی سایت بازی در مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

گیم های آنلاین و بازی ها دارای جذابیت و مزایای بسیار زیادی هستند که پیشتر ذکر گردید. از اینرو مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران طراحی سایت بازی را به مدل حرفه ای که ساختار و گرافیک آن نیز دارای جذابیت و ایجاد علاقه برای کاربر باشد پیاده سازی و اجرا خواهد نمود.

استفاده از جدیدترین روش های طراحی سایت و در نظر گیری سادگی استفاده مخاطب از بازی های آنلاین قرار گرفته در طراحی سایت بازی، بهینه سازی وب سایت بازی برای موتورهای جستجو، امنیت بسیار زیاد، مشاوره و بازاریابی دقیق اینترنتی، آموزش بهره بردن از سایت و پشتیبانی و بررسی سایت و ارایه متد های ارتقاء وب سایت از اهم مشخصه های طراحی وب سایت توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران می باشد.

همانطور که معین است ارزهای دیجیتال هم به مانند وجه معمولی باید انتقال انتقال داشته باشند و در حاصل کاملا مشخص است که انتقال مالی که خود به سکل فیزیکی وجود ندارد فقط در جهان مجازی اینترنت امکان پذیر حواهد بود.

طراحی سایت ارز دیجیتال یک صرافی آنلاین در زمینه ارزهای دیجیتال در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد که شما می توانید از این روش با ارائه خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال کاربران و سود خود را بیشتر کنید.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران وب سایت های متفاوتی را در مورد طراحی سایت بازی ساخته و اجرا کرده است که از اصلی ترین آنها دو پروژه طراحی  “سایت بازی دانلود” که از مدل سایت فروشگاهی در شاخه فروش انواع اسباب بازی و بازی های ذهنی و آموزشی برای رده های سنی متفاوت می باشد.

و پروژه دوم طراحی “سایت گیم کو” که در بخش فروش بازی های مختلف آنلاین و استیم پیاده سازی و اجرا گردیده است.

همچنین پانجام و اجرای پنل مدیریت به زبان فارسی و با استفاده ساده برای مدیر سایت در زمینه بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات بروز به سایت،  طراحی سایت بازی واکنشگرا و ریسپانسیو و استفاده از تکنولوژی های مانند لاراول در طراحی سایت حرفه ای به وسیله مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران انجام گردیه و ارایه خدمات  سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران است.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین می تواند با هزینه های بسیار مناسب تبلیغات گوگل را برای سایت شما انجام دهد تا از همان موقع شروع بارگزاری سایتتان در رتبه های برتر گوگل مشاهده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran