5/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید

09367511706 – 02144030236

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

طراحی گرافیک اختصاصی

صفحات مجزای خدمات

بهینه شده برای موبایل

طراحی هدفمند UX و مسیر کاربر

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی حرفه ای ux بر اساس موضوع

امکان ایجاد وب اپلیکیشن

امکان ایجاد محصولات بدون محدودیت

شروع قیمت از 6 میلیون تومان

طراحی گرافیک اختصاصی

بهینه شده برای موبایل

سرعت بالا

طراحی نقشه و استراتژی UX وبلاگی

شروع قیمت از 5 میلیون تومان

عوامل مختلفی در مورد زمان تکمیل پروژه نقش دارند، مثلا ممکن است پس از ارائه طرح اولیه، مشتری نیازمند تغییراتی باشد که طبیعی است این تغییرات می تواند در زمان تحویل پروژه تاثیر گذار باشد. 

بطور میانگین می توان گفت یک پروژه طراحی سایت مدرن از زمان عقد قرارداد تا تکمیل و تحویل نهایی حدود 1 ماه زمان می برد.

سئو تهران استفاده از CMS های آماده و همچنین سیستم های برنامه نویسی اختصاصی را دارد.

سئو تهران درخواست مشتری را بررسی می کند و در اکثر موارد استفاده از سیستم وردپرس را پیشنهاد می دهد.

سیستم های اختصاصی فقط در شرایطی پیشنهاد می شود که ایده طراحی وب سایت مشتری به حدی پیچیده باشد که نتوان با وردپرس اجرا کرد. طبیعی است که هزینه برنامه نویسی اختصاصی نسبت به سیستم وردپرس معمولا چند برابر بیشتر است.

در صورتیکه قصد دارید تا طراحی وب سایت خود را به سئو تهران بسپارید، اولین قدم ارتباط با کارشناسان سئو تهران است. 

پس از ارسال پیام یا تماس تلفنی، کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کرده و هزینه طراحی را برای شما ارسال خواهند کرد.

در صورتیکه نیاز به مشاوره بیشتر دارید با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی سئو تهران

داشتن یک شعبه ۲۴ ساعته ، بدون تعطیلی یا هرگونه وقفه ! این مساله میتونه آرزوی هر کسب و کاری باشه ، فروش محصولات بدون مشکلات مالیاتی ، این شعبه شما احتیاج به هیچ کارمندی نداره .
نیازی نیست ماهیانه ده الی پانزده میلیون تومان هزینه فروشنده کنید ، چطور ؟ با داشتن یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای این موضوع به حقیقت تبدیل میشه ، مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با سابقه طراحی و پیاده سازی صدتا فروشگاهی اینترنتی با کم‌ترین هزینه ممکن و بیشترین کیفیت برای شما یک فروشگاهی اینترنتی می‌سازه تا بتونید محصولاتتون رو بصورت ۲۴ ساعته در دسترس مشتریان خود قرار بدهید . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سئو تهران در ارتباط باشید…

در این مقاله طراحی سایت فروشگاهی به دیزاین سایت فروشگاهی خواهیم پرداخت که برای معرفی و تبلیغ و یا فروختن محصولات و فعالیت در اینترنت خیلی خوب می باشد. هدف داریم که در مورد سایت های فروشگاهی تشریحات کوداهی را ارائه بدهیم و علل های تمایز قایل شدن میان یک سایت عادی و یک سایت فروشگاهی را تشریح دهیم.

اختلاف دیزاین سایت فروشگاهی با دیگر سایت ها چیست؟شکل دیزاین سایت فروشگاهی از ابعادی بی شباهت به یک مغازه آنتیک نیست. به این طور در نظر مقاله طراحی سایت فروشگاهی که صفحه اساسی سایت فروشگاهی مثل ویترین مغازه ها دارای گلچینی از مناسب ترین کالا ها و اجناس است.

و با مشاهده کردن آن دیدی اساسی از همه کالا ها که می توان در سایت پیدا کرد. از اختلافات های دیگر سایت های فروشگاهی با دیگر سایت ها شیوه اداراه کردت سایت های فروشگاهی است. شیوه اداره کردن سایت های فروشگاهی باید به مدلی باشد که به راحتی بتوان تغییرات را در آن ها پدید آورد.

به دلیل این که احتمال دارد یک سایت فروشگاهی هر روز و یا حتی در روز چند دفعه مجبور به کارایی تغییراتی در هزینه ها و موجودی و مدل کالا و غیره شود. برای اینکه این آپدیت کردن زمانی برای صاحبان سایت های فروشگاهی زمان گیر نبوده و بدل به یک نگرانی نشود، باید در دیزاین سایت فروشگاهی عملکرد های خوب اندیشیده شود .

بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مثل آنچه که در مقاله طراحی سایت فروشگاهی گفته شده چیدمان بخش های یک فروشگاه می باشد. چطور کالا ها و فعالیت خود را به مناسب ترین شیوه برای کاربران به نمایش بگذاریم. به کار بردن از کاتالوگ و شکل های گرافیکی قشنگ از کالا ها، بیان خصیصه های کالا ها، هزینه و حتی قیاسی با دیگر کالا های مشابه خیلی کارآمد خواهد بود.

در فروشگاه اینترنتی فروشنده موجود نیست تا خریدار را کمک نماید فلذا همه آگاهی های لازمه را در بستر دیزاین سایت فروشگاهی لحاظ نمایید.با گذر زمان و توسعه روز افزون جهان تکنولوژی و اینترنت اشخاص رفته رفته بیشتر کار های خود را با به کار بردن از جهان اینترنت و تکنولوژی جلو می برند.

و از آنجایی که زمان کافی برای انجام فعالیت هایی در مقاله طراحی سایت فروشگاهی مانند خرید را ندارند همواره وسایل مورد احتیاج خود را از راه اینترنت و با به کار بردن از دیزاین سایت های آنلاین سفارش می دهند و به خرید اینترنتی می پردازند.دیزاینش فروشگاه اینترنتی های بیشتری وجود دارد که کار اشخاص را خیلی ساده تر کرده.

و اشخاص در صورتی که در منزل و محل کار خود هستند با به کار بردن از دیزاین سایت های بوجود آمده به فروشگاه اینترنتی سر می زنند و خرید خود را صورت می دهند.در اساس دیزاین سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟ دیزاین سایتی را که برای فروشگاه اینترنتی درست می کنند در محیط اینترنت صورت می دهند و کالا ها را به نمایش می گذارند.

و به فروختن می رسانند. اشخاص با مشاهده کردن عکس ها کالا ها و مطالعه کردن مشخصات آن و قیاس آن با دیگر کالا ها اقدام به خرید می کنند. برای دارا بودن دیزاین سایت موفق چه کاری باید صورت داد؟ در گام اول که در مقاله طراحی سایت فروشگاهی ذکر شده شما باید خود را جای مشتری بگذارید.

و مشاهده کنید که مشتری از یک دیزاین فروشگاه اینترنتی که می خواهد کارایی به خرید کند چه انتظاراتی را دارد تا به سادگی بتوانید کار به دیزاین و بوجود آوردن سایت خوب و ایده الی کنید.دیزاین سایت فروشگاهی اینترنتی شامل فواید بیشتری می باشد از جمله مواردی که در مقاله طراحی سایت فروشگاهی ذکر شده :

کم کردن قیمت ها :

درست کردن یک فروشگاه اینترنتی بطور زیادی مقرون به صرفه تر از درست کردن فروشگاه فیزیکی می باشد فروشگاه فیزیکی شامل قیمت های خیلی زیادی از هر دیپ می باشد  و به دلیل آن که احتیاج به مکان بخصوص و معینی ندارد.

شامل انعطاف پذیری زیاد تر :

شما می توانید در هر زمانی که می خواهید کار به تخفیف های ویژه و یا گذاشتن کارایی بخصوص مشتری را به جهت فروشگاه و کالا های خود بکشانید.

راحت شدن دسترسی :

همواره اشخاص به دنبال ساده ترین و راحت ترین مسیر های موجود در زندگی خود می باشند.به جای اینکه راه های زیاد و شلوغی و ترافیک را بروند و زمان خود را از دست دهند تا به پاساژ و یا مغازه های متفاوت شهر خود بروند.آسان در منزل و یا محل کار خود نشسته و به تماشا کردن کالا ها و خواندن مشخصاتشان کرده و در آخر کار به خرید کالا مورد نظر می کنند.

دارا بودن دیزاین فروشگاه اینترنتی کالا ها و برند شما را در جهان به اشخاص متفاوت معرفی می کند و هر فردی در هر کجا از جهان با فروشگاه و کالا های شما آشنا می شوند و در صورت احتیاج اقدام به خرید می کنند.

خصوصیت هایی که یک دیزاینر فروشگاه اینترنتی باید دارا باشد عبارت است از

  • سرعت زیاد بارگذاری سایت
  • سایتتان راحت و شامل گرافیک مناسب باشد
  • مقایسه کالا ها با یکدیگر
  • ارائه مشاوره ی اینترنتی
  • بوجود آوردن قسمت نظرات برای مشتریان و بازدید کنندگان
  • شامل ارسال رایگان زود
  • ارائه هزینه های مناسب و به صرفه
  • دارا بودن گارانتی و فعالیت بعد از فروش

بعد از کارایی به دیزاین سایت فروشگاهی به گفته مقاله طراحی سایت فروشگاهی باید به انتخاب اسم دامنه مناسب باشید و بعد فعالیت های مرتبط به سئو سایت برای گرفتن رنک بالا از گوگل و جای گرفتن در اولویت گوگل باشد بعد به دنبال تبلیغات صحیح آن بروید در دیزاین سایت هایی که خوب حیطه ی کاری شما می باشند در آن به تبلیغ انجام دهید.

دیزاین سایت فروشگاهی یکی از اهمیت های یک فروشگاه می باشد از آنجایی که جهان ، جهان مدرنی می باشد شما هم باید کسب و کار خود را به جهت مدرن بودن جلو ببرید دیزاین سایت فروشگاه اینترنتی هم یکی از نکات جدید بودن است که با رعایت اساسی بخصوص خود سایت ایده آل را به بازدید کنندگان بدهد.

همینطور با دیزاین سایت فروشگاهی می توانید کالا های فروشگاه تان را به سادگی به دیگران معرفی کنید و در آخر در نظر مقاله طراحی سایت فروشگاهی فروش را زیاد کنید و جایگاه خود را در میان رقبا حفظ کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran