درباره طراحی سایت نوبت دهی

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران ، ارائه دهنده خدمات تخصصی طراحی سایت نوبت دهی، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت اقساطی و فوری توسط برترین برنامه نویسان ایران ، همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان ، با کارشناسان سئو تهران با استفاده از راه های ارتباطی که پایین همین مقاله قرار دارد می توانید در ارتباط باشید…

طراحی سایت نوبت دهی اکثرا برای بیمارستان ها، مراکز پزشکان،  کلینیک ها و مجموعه های طبی، مراکز درمانی و همچنین بعضی از سازمان ها و ادارات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پیش از هر مساله توجه به این مبحث بسیار دارای اهمیت می باشد که طراحی سایت نوبت دهی دقیقا شبیه به کلیه حرفه های دیگر در جهان توسعه یافته کنونی احتیاج به تخصص های بسیار سنگینی دارد. تصور می نمایم اگر نخست شاخصه های طراحی سایت ارزان و طراحی سایت شرکتی را مطالعه کنید با دید مناسب تری اقدام به طراحی سایت نوبت دهی خود خواهید کرد.

مزیت های طراحی سایت نوبت دهی با سئو تهران

قابلیت رزرو وقت از کلیه موقعیت های جغرافیایی در طی ۲۴ ساعت روزانه و توجه بیشتر به رفاه حال مریض ها و مردم و پیشگیری از رفت و آمد های حضوری دائمی، عدم هدر رفت زمان و وقت، کم شدن ترافیک ، صرفه جویی در مواد فسیلی تجدید ناپذیر و مصرف بنزین و گاز و مبالغ اضافی دیگر، امکان دیدن سوابق بوسیله مریض و طبیب مربوطه، شفاف سازی پروسه ساخت پرونده و تعداد  زیادی مزیت دیگر از خوبی طراحی سایت نوبت دهی با سئو تهران می باشد.

بخش های مختلف و امکانات طراحی سایت نوبت دهی

قسمت های پر اهمیت و سرویس های طراحی سایت نوبت دهی به تفصیل در متن زیر آمده اند:

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش پنل ثبت نام و ورود

کاربر مورد نظر یا فرد بیمار اطلاعات شخصی خودش مثل اسم و نام خانوادگی، اطلاعات ارتباطی مثل آدرس و شماره تماس را در سیستم، ثبت کرده و با انتخاب کردن اسم کاربری و رمز عبوری اختصاصی برای خود می تواند داخل سامانه گردد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش درباره پزشک / درباره مرکز

اسم اطبا، رزومه فعالیتی آنها، مدارک علمی و تخصص هر کدام و همچنین وسائل روز و سرویس های قابل ارایه در مجموعه درمانی در این قسمت به تفصیل گذاشته خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش راهنما

آموزش راه های عضویت و روش بهره بردن از سامانه، راه های پیگیری درخواست، موارد امنیتی موقع پرداخت الکترونیکی، روش پیگیری پرداخت های مشکل دار و عناوینی از این دست در بخش راهنما پیاده سازی خواهد گردید.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش انتخاب مکان و خدمات طبی

این قسمت قابل بهره بردن برای کلینیک های طبی، مجتمع های درمانی و بیمارستان ها ( طراحی سایت طبی)  که در مکان های متفاوت، سرویس های مختلفی ارایه می دهند، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با انتخاب موقعیت جغرافیایی و خدمت به وسیله بیمار، فقط اطبایی که آن خدمت را ارایه دهده آن هستند نمایان می گردد. موقعیت ها، سرویس ها و لیست پزشکان در قسمت ادمین قابل تعریف می باشد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش انتخاب کردن تاریخ رزرو

این بخش زمانی که بصورت شمسی قرار گرفته است بر طبق روزهای فعالیت پزشک که در پروسه پیشین انتخاب شده، نمایش داده خواهد شد. به این شکل که طبیب مورد نظر در قسمت مدیریت، روزهای فعالیت خود را بر طبق موقعیت مکانی و خدمت های متفاوت قابل ارائه، در سیستم تعریف خواهد نمود. بر طبق این تنظیمات، مریض محدود به انتخاب آن تاریخ های معین شده می باشد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش اطلاعیه و برنامه های هفتگی

رخدادهای تخصصی با مجموعه درمانی، ارایه سرویس های جدید پزشکی در مرکز رمانی، انعکاس رویداد ها و برنامه های علمی مرتبط با حرفه پزشکی و درمان در این قسمت منعکس خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش ماژول نمایش صف انتظار

دیدن وضعیت برخط نوبت شما در مرکز درمانی، یا بیمارستان بشکل ثانیه ای ار این قسمت امکانپذیر خواهد بود.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش فیلد جستجو

سرچ دقیق بر طبق اسم پزشک، نام مرکز درمانی و یا کلینیک از این بخش به وسیله کاربر قابل صورت پذیرفتن می باشد. این قسمت اکثرا برای بیمارستان های و درمانگاهای بزرگ و همچنین سیستم های نوبت دهی مراکز درمانی کشور یا سامانه های نوبت دهی شهری و استانی کاربرد دارد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش انتخاب ساعت ویزیت

در این بخش نوبت دهی تحت وب ، پزشک این امکان را خواهد داشت که ساعات فعالیتی خود را در روزهای متفاوت هفته در قسمت مدیریت ثبت کند. همچنین بر طبق هر یک از سرویس های ارایه شده به وسیله پزشک، مدت زمان ویزیت هم در بخش از پیش تعریف خواهد گردید.

در نتیجه بعد از انتخاب سرویس مورد نیاز و روز، در این قسمت، بازه های زمانی موجود برای انتخاب، به مریض نمایش داده خواهد شد که بعد از ثبت نهایی، برای مریضان بعدی آن ساعت مورد نظر از لیست دوره های زمانی خارج خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش بازیابی قبض

بعد از به اتمام رسیدن پروسه پرداخت به وسیله کاربر، در صورت رخ دادن با هرگونه مشکل و عدم انتقال کد رهگیری از سایت نوبت دهی، بعد از سپری شدن لحظاتی می تواند نسبت به درخواست مجدد قبض خود درخواست کند. درصورتیکه قبضی برای نوبت گرفته شده موجود نباشد مبلغ پرداخت شده به حساب فرد برگشت داده خواهد شد و مخاطب می تواند نسبت به بدست آوردن مجدد نوبت اقدام کند.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش پرداخت تحت وب

بعد از انتخاب زمان و رزرو نوبت بوسیله مریض، پرداخت مبلغ ویزیت از طریق درگاه های پرداخت تحت وب بانک های عضو شتاب صورت می پذیرد و کد رهگیری به حساب کاربری مریض منتقل خواهد شد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش پیگیری

پیگیریهزینه منتقل شده بوسیله کد رهگیری و یا اطلاعات دیگر مثل کد ملی از این قسمت قابل صورت پذیرفتن می باشد.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش ثبت شکایات

در صورتیکه مخاطب سایت نوبت دهی یا مریض از روش ارایه خدمات مجموعه درمانی و همچنین سیستم نوبت دهی شکایت و انتقادی داشته باشد از این روش امکان خواهد داشت به اطلاع ادمین ها برساند.

 • برنامه نویسی تخصصی و ساخت بخش ارسال پیامک

در زمینه یادآوری تاریخ مراجعه بیمار در درمانگاه یا مرکز درمانی و یا اطلاع رسانی نیامدن مریض بنا بر علل رخ داده و پیشامدهای غیرمترقبه، قابلیت پرینت گیری از اطلاعات اعلام گردیده بوسیله مخاطب در سایت نوبت دهی، نمایش اطلاعات مجموع بازدیدکنندگان، بازدیدهای سالیانه و ماهیانه و مخاطبین برخط و … از سرویس های دیگر می باشد.

ویژگی های سایت نوبت دهی طراحی شده توسط مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران

از آنجایی که که کاربران مورد نظر طراحی سایت نوبت دهی می تواند همه عموم مردم باشد و همچنین آنها با بهره بردن از دستگاه های مختلفی مثل تبلت ، تلفن های همراه ، لب تاپ و … به استفاده نمودن از خدمات سایت نوبت دهی مبادرت می می کنند در نتیجه مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران با برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم نوبت دهی برخط بصورت ریسپانسیو (واکنشگرا) بسار حرفه ای را فراهم نموده تا اینگونه پورتال ها در صفحات تاچ دستگاه های متفاوت به بهترین شکل ممکن نمایش داده شده و همه سرویس های آن برای مخاطب سایت بسادگی قابل بهره بردن باشد. سیستم مدیریت مریض ها ؛

گزارش گیری و نمودارهای اطلاعاتی و دوره ای رزروها ؛ سوابق همه مریض ها ؛ تشکیل پرونده تحت وب ؛ گزارشگیری پولی و تاریخ های دقیق پرداخت ها؛ سیستم ادمین آسان؛ هماهنگی دقیق سایت با کلیه مرورگرها ؛ سرعت بالا آمدن سریع و سرعت سریع آپلود صفحات سایت نوبت دهی از اهم ویژگی های مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران در طراحی سایت نوبت دهی است.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ سئو تهران همچنین این قابلیت را دارد تا با هزینه های بسیار کم خدمات گوگل ادورز را برای سایت نوبت دهی شما انجام دهد تا از همان اوایل بالا آمدن سایتتان در رتبه های اول گوگل دیده شوید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran