امتیازدهی به : post

معرفی ارز دیجیتال استلار

معرفی ارز دیجیتال استلار در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد از آنجایی که بسیاری از افراد خواهان ورود به عرصه تجارت الکترونیک و مبادله ارز های دیجیتال هستند بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی این ارز دیجیتال پرطرفدار بپردازیم.

برای معرفی ارز دیجیتال اصطلاح ابتدا باید به مبدا آن اشاره کنیم. برای نخستین بار بنیاد توسعه استلار به معرفی این ارز دیجیتال برداشت و آن را توسعه داد. عرض سازمانی آن لومن نام دارد. و با نماد XLM در صرافی های مختلف مبادله میشود.

ارز دیجیتال لومن می تواند توسط معامله گران در استلار مبادله شود. این دفتر توزیع مبتنی بر بلاک چین است و بانک ها و افراد مختلف برای انتقال دارایی های کم هزینه از آن استفاده می کنند.

استلار چیست؟

در معرفی ارز دیجیتال استلار باید بگوییم که استلار یک ارز دیجیتالی است که از لحاظ سرعت بسیار سریع تر از بیت کوین است. میزان مقیاس پذیری آن بسیار بیشتر از بیت کوین است و نیازی به استخراج ندارد.

اگر بخواهیم سرعت تراکنش های بین المللی این ارز دیجیتال را بررسی کنیم باید ببینیم که از لحاظ سرعت بدی سریع است که می‌توانیم آن را حدود ۳ تا ۵ ثانیه برآورد کنیم. استلار یک رمز ارز کارآمد و بسیار معتبر برای تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات است. انجام معاملات بین المللی برای هر دو ارز امکان پذیر است.

خدمات ارز دیجیتال استلار

میزان اعتبار و کارآمدی ارز دیجیتال اصطلاح به قدری زیاد است که توسط افراد مختلف خریداری می شود و افراد زیادی هستند که به آن اعتماد می کنند. ارز دیجیتال در مدت چند سال توانسته است به عنوان یک رمز خوش آتیه توسط افراد مختلف خریداری شود و به عنوان منبع سرمایه گذاری به آن نگاه شود.

در معرفی ارز دیجیتال استلار می توانیم بگوییم که این روند از بسیاری از طریق دیجیتال دیگر بر مبنای بلاکچین منبع باز و غیر متمرکز طراحی شده است. استدلال مانند سایر ارزهای دیجیتال کاملاً مستقل از سازمانهای دولتی است و از این بابت خیالتان راحت باشد که هیچ نهادی توانایی کنترل آن را ندارد.

رمز ارز استلار مانند پلی میان دنیای ارزهای دیجیتال و مبادلات سنتی است. اطلاعات و افراد کمک می‌کند که مبادلات و پرداخت‌های دانه خود را بسیار سریعتر از مبادلات سنتی انجام بدهند. لومن یا XLM چیزی حدود ۲۲.۲ میلیارد سکه در گردش دارد و میزان حداکثر گردش آن حدود ۵۰ میلیارد می باشد.

اهمیت ارز دیجیتال استلار

به طور کلی تمامی ارزهای دیجیتال با هدف پیشرفت و توسعه اقتصادی افراد بدون کنترل دولت ها به وجود آمدند به عبارت دیگر زمانی که افراد  مختلف به خرید ارز های دیجیتال می پردازند می توانند به راحتی بر اساس پیش‌بینی‌های شخصی و با در نظر گرفتن نوسانات بازار به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند اما باید توجه داشت که در این زمینه بدون داشتن اطلاعات کافی نمی توان پیروز بود بنابراین اگر هدف شما سرمایه گذاری است باید بسیار حساب شده وارد بازار خرید با شناخت کافی است ارز های دیجیتال مختلف در مسیر انتخاب بهترین و موفق ترین  ارز دیجیتال قرار بگیرید.

بسیاری از افراد که اقدام به خرید ارزهای دیجیتال مختلف می کنند ممکن است شناخت کافی نسبت داد آنها نداشته باشند اما به دست آوردن شناخت کافی راجع به مبادلات اخیر و چند سال گذشته یک ارز دیجیتال می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیم را در زمینه خرید آن بگیرید.

ارز دیجیتال استلار با هدف واسطه گری میان ارزهای فیات و و تراکنشهای رمزنگاری شده مردم و موسسات مالی شکل گرفت. شما می‌توانید ارز دیجیتال استلار را با سریعترین سرعت ممکن در هر جای دنیا که هستید و هر جایی که مد نظر شما است انتقال بدهید‌.

نحوه فعالیت پلتفرم استلار

پلتفرم استلار مانند بسیاری از پلتفرم های دیگر به صورت غیر متمرکز اداره می شود. سکه های این ارز دیجیتال مانند بیت کوین قابل استخراج نیست و شما باید از طریق صرافی ها اقدام به خرید آن بکنید.

مک کالیب در پاسخ به منتقدان ریپل و استلار چه می گوید؟

با توجه به یکسان بودن موسس ریپل و استلار بسیاری از افراد نسبت به این ارز دیجیتال انتقاد کرده اند. اما مک کالیب در پاسخ به این افراد اذعان می کند که این دو ارز دیجیتال کاملاً متفاوت هستند و ‏هیچ یک فورک نیستند.

تفاوت استلار ‌و ریپل

همانطور که در معرفی ارز دیجیتال استلار به شما بیان کردیم هدف اصلی این است که کمک به افراد برای سهولت در انجام معاملات روزانه است این در حالی است که ریپل هدف کاملاً متفاوتی است ا

صطلاح دارد و هدف اصلی ایجاد آن کمک به پیشرفت و سهولت مبادلات اقتصادی بانک ها و موسسات بزرگ است.

استلار از پروتکل کاملا متفاوتی از ریپل استفاده می کند. زبان برنامه نویسی این دو ارز دیجیتال هم با یکدیگر کاملا متفاوت است به همین دلیل می توانیم بگوییم که میزان تفاوت هایی که ارز دیجیتال استلار با ریپل دارد بسیار زیاد است. به همین دلیل نمی توانیم آنها را در یک زمره قرار بدهیم.

بنابراین افراد زیادی که منتقدین در ارز دیجیتال هستند باید با دقت زیاد به بررسی تفاوت‌های این دو بپردازند تا به اشتباه آنها را یکی ندانند در صورتی که شما یک خردادی هستید و خواهان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید کسب اطلاعات معتبر در زمینه تفاوت ارز دیجیتال استلار و ارز دیجیتال ریپل می تواند به شما کمک کند که با کسب اطلاعات کامل راجع به هدف این ارز دیجیتال برای گسترش و توسعه مبادلات پولی افراد اقدام به خرید آن کنید.

مزایای خرید ارز دیجیتال استلار

پس از اینکه به معرفی ارز دیجیتال استلار برای شما عزیزان پرداختیم قصد داریم که در این قسمت برخی از مهمترین مزایای این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم.

  • انجام حدود هزار تراکنش همزمان توسط ارز دیجیتال استلار
  • استلار یک صرافی آنلاین است که افراد مختلف می‌توانند مبادلات و تبدیل ارزهای دیجیتال خود به هر ارزی که مدنظر دارند را درون آن انجام بدهند.
  • شما می توانید با پرداخت کارمزد بسیار پایین از این ارز دیجیتال استفاده کنید.

بنابراین می‌توانیم بگوییم که ارز دیجیتال استلار یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال معتبرترین ارز هایی است که شما می‌توانید آن را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت اقساطی

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran