پشتیبانی سایت سئو تهران

ما در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی درباره نحوه پشتیبانی سایت سئو تهران به شما عزیزان ارائه دهیم، امیدواریم که افتخار همراهی شما عزیزان را در زمینه پشتیبانی سایت داشته باشم.

پشتیبانی سایت سئو تهران با ارائه خدماتی همچون تغییرات در کدنویسی صفحات وب، افزودن قابلیت ها و امکانت جدید در سایت، رفع مشکلات سرور و هاست، امنیت سرور، پشتیبانی گرافیکی سایت و… سایت شما را پشتیبانی می کند.

پشتیبانی سایت سئو تهران

پشتیبانی گرافیکی سایت

پشتیبانی گرافیک سایت و زیبا سازی آن یکی از فاکتورهای موفقیت در طراحی سایت به شمار می رود، این امر بسیار در موفق شدن سایت تاثیر گذار است.

زیرا طراحی یک سایت با کد نویسی قوی اما بدون در نظر گرفتن گرافیک و ظاهر جذاب منجر به شکست خوردن در طراحی سایت خواهد شد.

از این رو باید به قسمت زیبا سازی سایت یا همان قسمت گرفیکی سایت نیز توجه نمود تا بتوان سایتی موفق و زیبا داشت که نظر کاربران را جلب کند.

طرح های گرافیکی با گذشت زمان دستخوش تغییرات می شود، بنابراین تیم پشتیبانی سئو تهران گرافیک سایت را از همان مراحل طراحی اولیه ی سایت شروع می کند.

ضرورت پشتیبانی سایت

بعد از اینکه وب سایتی را طراحی و راه اندازی کردید تازه کارهای شما شروع شده است چرا که سایت مانند کودکی تازه متولد شده نیاز به نگهداری و پشتیبانی دارد.

در واقع ممکن است در بازه های زمانی، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ورود افزونه های جدید به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند.

بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با فاکتورهای جدیدی که وارد بازار می شود مدیریت و اداره کرد، و در صورتی که از سایت پشتیبانی نشود پس از مدتی سایت به لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از رده خارج و… دچار می شود.

مزایای پشتیبانی سایت سئو تهران

  • حفظ و نگهداری اطلاعات سایت
  • ایجاد کپی های پشیبانی از پرونده ها در سرور سایت
  • پیاده سازی بهترین محتواها مطابق با الگوریتم های google
  • آپلود فایل های با حجم بالا در سایت
  • بروزرسانی محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان
  • ارائه آخرین ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید
  • و…

پشتیبانی سایت باید بر اساس استانداردها و الگوریتم های گوگل صورت گیرد، چرا که گوگل دارای الگوریتم های جنجالی می باشد که باید بر اساس آن سئو سایت و پشتیبانی انجام شود.

در حقیقت هیچ سایتی وجود ندارد که دچار مشکل نشود و یا نیاز به پشتیبانی و بروزرسانی نداشته باشد، با توجه به الگوریتم های گوگل که هر 2 ماه تغییراتی را در آن ایجاد می کند.

روند بروزرسانی و رفع مشکل سایت نیز باید بروزرسانی شود، تا از رقبای کسب و کار خود عقب نمانید و سایتتان با شکست روبه رو نشود.

به طور کلی پشتیبانی به دو دسته تقسیم می شود: پشتیبانی محتوایی وب سایت، پشتیبانی فنی وب سایت

پشتیبانی فنی سایت شامل رفع مشکلات، بروز رسانی فنی و امنیتی وب سایت در دسته پشتیبانی فنی سایت قرار می گیرند.

پشتیبانی محتوایی سایت: ایجاد مطالب و مقالات جدید، بروزرسانی مطالب قبلی و… نیز در دسته پشتیبانی محتوایی سایت قرار می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: پشتیبانی سایت ورد پرسی

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید