امتیازدهی به : post

خرید رپورتاژ آگهی در 10 سایت فارسی با اتوریتی بالا

رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های بسیار قوی در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است. از نظر گوگل بسیار اهمیت دارد که سایت های دیگر در میان مقالات و نوشته هایشان به سایت شما لینک بدهند. اینگونه لینکها را (contextual links) می نامند. این لینکها مهمترین نوع بک لینک هستند که میتوانند تاثیر بسیار زیادی در رتبه سایت داشته باشند.

اما موضوعی که در بحث رپورتاژ آگهی وجود دارد کیفیت سایتی است که رپورتاژ شما در آن قرار میگیرد. اصولا سایتی که رپورتاژ در آن قرار میگیرد و از آن به سایت شما لینک می آید باید دارای دامین اتوریتی و پیج اتوریتی بالایی باشد. (اتوریتی به مفهوم قدرت دامنه است . این عدد هر چه به 100 نزدیک باشد قوی تر است)

در پکیج ریپورتاژ فارسی سئو تهران رپورتاژ آگهی شما را در 10 سایت فارسی زبان با پیج اتوریتی بالای 34 قرار میدهیم. در زیر لیست سایتهای پلن 2 را مشاده می کنید.

پیج اتوریتی صفحه اصلی دامین اتوریتی نام سایت
27 18 avaanegar.ir
35 18 ketaabdan.ir
31 17 venusiha.ir
32 17 1fenjan.ir
35 16 banix.ir
36 16 pamix.ir
27 17 mihanmessage.ir
35 15 menhours.ir
24 9 ms-soft.ir
34 13 boomsport.ir

در پکیج ریپورتاژ فارسی سئو تهران شما بایستی یک متن بصورت مقاله به همراه یک الی 3 تصویر برای ما ارسال نمایید. متن خود را در فایل word قرار دهید و لینک های خود را نیز در آن مشخص نمایید. شما میتوانید درون متن به 3 عبارت کلیدی 3 لینک مختلف بدهید ولی بایستی لینکها همگی مرتبط با یک سایت باشند.

لینکهای ارائه شده در این پکیج همگی بصورت فالو می باشند.

قیمت : 500000 تومان

توجه:

به مدت محدود بر روی تمامی پکیج ها 10% تخفیف ویژه اعمال میگردد ، پس از مراجعه به درگاه پرداخت به صورت خودکار تخفیف برای شما اعمال خواهد شد

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran

برای سفارش این پکیج روی دکمه زیر کلیک کنید 

 به محض تکمیل سفارش و پرداخت وجه ،  لینک ارسال کلمات کلیدی و مقاله ( مختص پکیج های ریپورتاژی ) برای شما ارسال خواهد شد 

درگاه بانکی (IDpay)