امتیازدهی به : post

Internal Link یا لینک داخلی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟

Internal Link یا لینک داخلی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟ لینک سازی داخلی یک استراتژی بسیار مهم برای وب سایت هایی است که می خواهند بهترین جایگاه را در گوگل از آن خود کنند بنابراین اگر با راهبردهای لینک سازی داخلی آشنایی ندارید باید به شما بگویم که انتظار دریافت بازدیدکنندگان بالا و کسب سود را نداشته باشید.

مجموعه ما به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات لینک سازی داخلی، مواد مختلفی که به تازگی کار خود را شروع کرده اند توصیه می کند که تا جایی که امکان دارد نسبت به به کارگیری لینک های داخلی و خارجی برای سایت خود حساس باشند .

زیرا نقش بسیار مهمی در سئو سایت دارد. در این چند سال گذشته فاکتورهایی که گوگل برای سئو سایت در نظر گرفته است همواره در حال تغییر می باشد بنابراین باید از اهمیت هریک از آنها مطلع شوید و هر چه سریعتر برای بهبود وضعیت سایت خود نسبت به به کارگیری آنها اقدام کنید.

اگر بخواهیم با مثالی مفهوم لینک سازی داخلی را برای شما روشن کنیم باید بگوییم که لینک مانند یک آسانسور می باشد که هر چه سریعتر کاربران شما را به هدف می رساند. تصور کنید که دارای یک شرکت بزرگ در یک برج بلند هستید .

زمانی که مشتریان قصد دارند وارد شرکت شما بهشون دو راه پیش رو دارند اولین پله و دومی آسانسور به نظر شما چه فردی تا زمانی که آسانسور وجود دارد از پله برای رسیدن به یک مکان استفاده می کند؟ در واقع هر چه زمان رسیدن به هدف کوتاه تر باشد مشتریان شما از خدماتی که ارائه می دهید رضایت بیشتری دارند‌.

 ارائه لینک ها در صفحات مختلف وب سایت شما همانند آسانسور می‌ماند زمانی که کاربران برای رسیدن به اهداف خود از آسانسور استفاده می‌کنند بسیار راحت‌تر می‌توانند نیاز خود را برآورده کنند.

بنابراین اگر شما هم به دنبال چندین برابر کردن بازدیدکنندگان سایت خود هستید و می خواهید سایتهای رقبا که موضوع مشترکی با موضوع سایت شما دارند پیشی بگیرید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که میزان اطلاعات خود را راجع به به کار بردن لینک های داخلی و خارجی افزایش بدهید و اگر نمی دانید که Internal Link یا لینک داخلی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟ حتما تا انتها ما را همراهی کنید.

Internal Link یا لینک داخلی چیست؟

همانطور که از نام لینک مشخص است به معنی پیوند دادن یک صفحه به صفحه دیگر است در واقع شما به واسطه استفاده از لینک ها می توانید صفحات مختلف سایت ها را به هم متصل کنید. برای مثال سایت شما دارای چندین صفحه راجع به مقالات مرتبط با یکدیگر است.

مثلاً این مقاله که راجع به لینک سازی داخلی است ارتباط زیادی با لینک سازی خارجی هم دارد بنابراین من می توانم کلمه لینک خارجی را به صورت لینک در بیاورند تا شما بتوانید به راحتی با کلیک کردن بر روی آن وارد صفحه مورد نظر بشوید به مطالعه مقاله لینک سازی خارجی بپردازید‌.

مسئله‌ای که وجود دارد این است که بسیاری از افراد متوجه اهمیت به کارگیری لینک های داخلی و خارجی در سایت خود هستند به همین دلیل ممکن است فریب سئو کلاه سیاه را بخورند و از لینک های نامناسب و شکسته برای وب سایت خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان اینکه های شکسته و ناقص شما را به اهداف بهبود جایگاه سایت نمی رساند پس از به کار بردن آنها در سایت خودداری کنید.

تاثیر لینک های داخلی در سئو سایت

 Internal Link یا لینک داخلی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟ تاثیر لینک های داخلی در سئو سایت به اندازه‌ای است که ربات های جستجو برای آن امتیاز بسیار بالای قائل هستند در واقع زمانی که ربات های خزنده برای ایندکس کردن صفحات وب وارد سایت شما می شوند در صورت دادن لینک های داخلی مناسب به راحتی می‌توانند سایت شما را از صفحه به صفحه دیگر این کنند بالا بودن تعداد لینک‌های داخلی می‌تواند به عنوان یک امتیاز برای سایت شما محسوب شود.

به همین خاطر باید توجه داشته باشید که اگر از لینک های داخلی برای سئو سایت خود استفاده نکنید نمی توانید در صفحه اول گوگل نمایش ورود به سایت شما وارد صفحاتی می شوند که قوانین سئو و لینک سازی داخلی را رعایت کرده اند.

 بهینه سازی صفحات مختلف سایت شما زمانی به درستی انجام می‌شود که بتوانید رضایت موتور های خزنده گوگل را به دست بیاورید آنها برای اتاق بندی سایت شما موارد مختلفی را در نظر می‌گیرند که یکی از مهمترین آنها به کار بردن لینک های داخلی و خارجی است.

اما زمانی که از به کاربردن لینک های داخلی صحبت می‌کنیم منظورمان این است که بتوانید صفحات مختلف سایت خود را به هم مرتبط کنید این امر در افزایش رضایت کاربران موثر از صرافی گوگل نسبت به رضایت کاربران توجه ویژه دارد پس می توانید با این کار هر چه سریعتر به بهبود شرایط سایت خود کمک کنید.

تکنیک های لینک سازی داخلی را به کار ببرید

اگر تا به الان متوجه شده باشید که Internal Link یا لینک داخلی چیست و چه اهمیتی در سئو دارد؟ باید برگ خود را نسبت به تکنیک‌های لینک سازی داخلی هم افزایش بدهید استفاده از تکنیک های مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار بهتر در زمینه سهام به کسب امتیاز بپردازید. کاربران برای اینکه بتوانند وارد لینک های مختلف سایت شما بشوند باید از طریق مقالات مشابه و لینک هایی که مرتبط با یکدیگر هستند این کار را انجام بدهند.

یکی از مهمترین تکنیک هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید در زمینه لینک سازی داخلی به صورت اصولی و هدفمند رفتار کنید استفاده از تکنیک مرزبندی است. تکنیک مدتی به شما کمک می کند تا بتوانید مقالات مشابه خود را به یکدیگر مرتبط کنید .

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم برای مثال مقاله لینک سازی خارجی را به مقاله لینک سازی داخلی پیوند دهیم. در هر مقاله کلمات وجود دارد که به مقاله دیگر اشاره می کند این می تواند یک فرصت مناسب برای شما باشد تا از افزایش رتبه سایت خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فوری

با سئو تهران همراه باشید ….

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09012805106

09218495036

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran