طراحی لوگو اصولی

طراحی لوگو اصولی یکی از نکات مهمی است که اکثر طراحان آن را جدی نمی گیرند و بدون در نظر داشتن استانداردهای لازم اقدام به طراحی لوگو می کنند.

بسیاری از متقاضیان نمی دانند که یک لوگو باید به صورت طراحی شود و چه مواردی را باید رعایت شود تا لوگو شما یک لوگوی خاص تلقی شود.

در کسب و کارهای امروزی خیلی ها از اهمیت داشتن لوگو بی خبر هستند و به آن اهمیت نمی دهند و ما به آن ها پیشنهاد می کنیم این مطالب را در مورد طراحی لوگو دنبال نمایند.

لوگو یک نشان تجاری می باشد که هر شغل، شرکت یا سایتی می تواند از یک نماد به عنوان لوگو استفاده نماید و این لوگو در گسترش فعالیت و کسب و کارهای آنان نقش ویژه ای دارد.

با یک نگاه ساده می توان فهمید که تمامی شرکت ها و یا سایت های بزرگ جهان از یک آرم به عنوان لوگو برای کسب و کار خود استفاده می نمایند.

این آرم ها به گونه ای هستند که زمانی مخاطب آن ها را ببیند می تواند تشخیص دهد که این لوگو برای کدام کمپانی می باشد و این لوگوها به عنوان یک برند جهانی نامیده می شوند.

این لوگوها بر روی هر محصولی که قرار بگیرند نشان از برند بودن آن محصول می دهد و با این حساب شما می توانید مخاطبان زیادی را به خود جذب نمایید.

طراحی لوگو اصولی

استانداردهای طراحی لوگو

حال برای طراحی لوگو اصولی باید به یک سری نکات توجه کرد و عدم توجه به این نکات ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود آورد.

  • لوگو باید یک طرح ساده و با معنا و مفهوم باشد.
  • طرح لوگو باید به گونه ای باشد که در ابعاد مختلف قابل تشخیص باشد.
  • لوگو باید با فعالیت های شغل شما همخوانی داشته باشد تا مخاطب بتواند آن را تشخیص دهد.
  • طرح لوگو باید ثابت باشد و تغییر آن ممکن است مخاطبان را دچار مشکل کند.
  • طرح شما نباید با دیگر لوگوها مشابه باشد و باید یک لوگو محنصر به فرد داشته باشید.
  • در انتخاب رنگ ها برای لوگو نهایت دقت را داشته باشید.

رابطه مستقیم مخاطبان با لوگو

اگر لوگو خود را طراحی نموده اید باید آن را در دید مشتریان خود قرار دهید تا آن ها با نام و طرح لوگو کمپانی شما آشنا شوند و آن را به خاطر بسپارند.

شما می توانید از لوگو به عنوان آرم سایت و شرکت خود استفاده نمایید و همچنین می توانید از لوگو در سربرگ ها و روزنامه رسمی شرکت خود استفاده نمایید.

اگر محصولی تولید می کنید می توانید لوگو خود را بر روی آن قرار دهید تا مصرف کنندگان تشخیص دهند که این محصول مربوط به کدام کمپانی می باشد.

با رعایت نکات فوق می توانید در کسب و کار خود موفق شوید و با شرکت های بزرگ جهان به رقابت بپردازید و همچنین می توانید مخاطبان و طرفداران زیادی در مورد جذب نمایید.

انجام طراحی لوگو اصولی توسط تیم سئو تهران

اگر برای طراحی لوگو به دنبال یک موسسه یا طراح حرفه ای هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت سئو تهران درخواست خود را ارائه دهید.

تیم سئو تهران در زمینه طراحی لوگو طراحان ماهری دارد و شما می توانید در این زمینه به ما اعتماد کنید و این مجموعه طراحی لوگو را به صورت تضمینی انجام می دهد.

همچنین اگر در زمینه طراحی لوگو اطلاعات کمی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی لوگو و قیمت های آن می توانید از دیگر مطالب سایت بازدید نمایید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: مفهوم بک لینک

شما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی Facebook ،Telegram و instagram دنبال کنید